Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

suzanne
1. feb 2010

jej, dakujeme za pochvaly 😵

bilu hej je to u nas doma (okrem tej s polystyrenom), postielka je kupovana muz vyberal (plnil si svoj sen 🙂 ), nechala som sa ukecat. akoze pekna je ale som sa bala ze bude odtial skakat a budeme musiet furt byt pri nom. a on teda skace ale nie je to nebezpecne lebo pada na matrac.

bilushka
1. feb 2010

Jaj, tak vlastne aj tak by sme tam tak nemohli ist, lebo Majke by nemal kto strazit maleho, ked jej chlap bude lyzovat v Rakusku...ale mozno ze to nema toho 6. marca, a baby co keby sme tam prisli ako rodina, cez den dali nejaky bazen a vecer nech sa muz stara o maleho a my pojdeme na tu ladies night?

Kati, vy tam mate v ramci toho podniku aj ubytko, ci si mame pozhanat?

Inak vsimate, ako ja uz virtualne balim kufre 😀

bilushka
1. feb 2010

Zase Lena problemy 😠

katika1
1. feb 2010

bilu kde chceš dať bazen? v šturove je kúpalisko asi len letné.. ak tak v patinciach..
nemáme, ale zoženieme nejaké lacné.. vravím, že Rišo tam ma milion známych 🙂

lenkamt
1. feb 2010

ja to mám cestu 6hodín a viac s 3 a viac prestupmi 😝 😝 😝 však ma chápte trošku, no a nemusím byť predsa všade 😅

bilushka
1. feb 2010

Aha, ja som myslela, ze aj Sturovo je take wellness mesto, ze tam nieco take je.

katika1
1. feb 2010

leni len do nr by ti stačilo dojsť.. odtial autom by sme šli 😉

lenkamt
1. feb 2010

no tak to mám 5hodín a 2prestupy 😝 fakt sa mi toto nechce absolvovať 😔

lenkamt
1. feb 2010

idem dať deťom jesť a pôjdeme von kým nesneží 😵

letuskah
1. feb 2010

baby a tie velkonocne dudince sa budu realizovat? ze ci mam prehovarat muza

katika1
1. feb 2010

dobre, ved ako myslíš. mne je to fakt jedno.

retaux
1. feb 2010

Ahojte!
Ale ste toho dnes popísali. Čakáte, či sa neozve Baily, čoooooo? 😀

Suz: gratulujem k tehu (nejako som ani nepostrehla alebo si nepamätám) a aj k dievčatku 😉 A Maťko je riadny fešák. Ten bude baby baliť jedna radosť 😀

Peti: ja by som jej napísala, že sa stala chyba. Uvidíš, čo ti napíše, možno sama ponúkne nejaké riešenie 😉

Mne sa tiež sníva každú noc, ale nie vždy si sny pamätám. A často zo sna plačem, kričím, rozprávam a tak... 😀

Na ultrazvuky mám rovnaký názor ako Letu - čo najmenej aby toho bolo. Ale teraz ma ukecali nejako na ten 3D, tak som už aj zvedavá. Keď som čakala Lucku, tak mi robili 3x uzv + posledný mesiac každý týždeň. A teraz mám za sebou už 3 uzv a ešte ma čaká ten 3d a jeden v 30tt.

retaux
1. feb 2010

Slavenas: Kristína bola moja spolužiačka.

baileysa
1. feb 2010

ahojte,

my stále nist, po poradni na 2 cm, a daco mi dr. posprtal, že oddelil tie blany či čo, ubolena som jak svina, tak som si ľahla pod deku... Dr. ma potešil, že podľa neho do konca týždňa porodim, no je normálny????? Sak som chcela mat odrodene minuly týždeň... ale ratam, že po jeho hmatoch mám do zajtra po...

suzanne, gratulujem k dievcatku ...)))

letush na ritku Avenoc- homeopaticka masticka, dá sa aplikovať aj do vnútra aj von... na ritky som odborník...

letuskah
1. feb 2010

bai dakujem, aj som na vas myslela ze ste si s Gretkou uzili svoje a budes isto vediet co s tym 😉
a drzim palce nech je to co najskor 🙂

peta28
1. feb 2010

Baby tka som bola s ton scan quilte, kupila som tu vypln ten vanku s a teta mi to tam pekne narvala, napchala, tak to vyzera celkom fajn.. nebudem jej teda asi nic pisat. Snad sa to nezrazi..

zuzana76
autor
1. feb 2010

ahojte

navsteva uz odisla

Suzanne, martinko je velmi zlaty a pekny chlapcek

baily a ja som uz tajne dufala,ze to na teba prichadza, ked sa neozyvas, no hadam uz zajtra

katika1
1. feb 2010

my sme sa boli sánkovať a som vvyšťavená 😀 a to idem o hodinu do fitka 😅 😝
bai snád do zajtra 😉

mmem_
1. feb 2010

mima ved poznas mna, my budeme o mesiac na SK

bai: tak to bude uz, unava je dobre znamenie, ja som bola pred oboma porodmi strasne spava,tak si este uzi poslednne hodiny oddychu a drzim palce,

suzane: maly je nadherny

peta:ja ze o akej zastene tu furt tocite, je to dobry napad a vyzera to super, a tu svadbu nebudu opakovat?

zuzana76
autor
1. feb 2010

mna boli dost brucho, dnes som vela stala na nohach- robila som na veceru fasirky a zemiakovu kasu

bola tu aj kolegyna, kecali sme

maji4
1. feb 2010

Ahojte 😉 😉

DNes sme boli na očnom s Liliankou a pozerala jej tie očká a aj podla prístroju vôbec neškúli ale ja som potom asi slepá ale ja vidím ,že jej to jedno očko uteká 😔 ale aj tak máme prísť na kontrolu zasa o pol roka 😔

Bola som hned v lekárni pre ten havrix a už som veru aj ja doplácala 30 € 😝 a tak som sa tešila že to bude zadarmo 😅 čo už 1 mám graátis 😉 a zajtra jej to pôjde pichnúť . 😝 prvú sme zvádli celkom fajn dúfam ,že aj táto druhá bude OK 😝

Suszane Martinko je fešačisko a tá postel je fakt perfektná 😵 😵

maji4
1. feb 2010

Zuzka 😖 šetri sa !!! 😉

maji4
1. feb 2010

bai drž sa !! 😵 😵

to si pamätám tie hnusné hrubé prsty toho gynekologa posledné dni tehotenstva fuj 😖 Peti že? 😝 😠 😠

zuzana76
autor
1. feb 2010

halooooooooo, kde ste? 😀

maji, no tak potom super, ved hadam na ocnom to dobre pozreli a Lilianka naozaj neskuli

katika1
1. feb 2010

bola som cvičiť a cítim sa strašne fajn 😀
ale mám strašnéééééééééééééééé nervy.. čašníčka okradla mm o 600 eur 😔 ja ju pojdem zahlušiť, alebo čo 😔 k...a jedna 😔 🙄

zuzana76
autor
1. feb 2010

katika, cooooze? aka casnicka?

bilushka
1. feb 2010

Kati, coze? Napis podrobnosti.

Ja som bola na kozmetike a tiez myslim, ze nakoniec Bailey budu mat krasny datum, ze zajtra to uz isto bude 😵

Preco je akoze ten ultrazvik skodlivy, napiste aj nam 😨

bilushka
1. feb 2010

Kati, pis rychlo, lebo zehlim, privlastky ako pridrbana a pod. vynechaj, to si domyslime.
Chcem fakty.
Potom ju pojdeme dat dole 😀

zuzana76
autor
1. feb 2010

biluska, ze ju pojdeme dat dole 😀 😀

ty si rodena Soprano? 😀

katika1
1. feb 2010

no robila u neho a teraz zrazu neprišla a duhému čašníkovi vzala 600 eur a odišla.. nedvíha, nekomunikuje.. napísala sms, že už nepríde 🙄 a že nič nevráti.. ale ani klúče nevrátila! treba vymeniť zámky 🤐