Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
11. mar 2010

bilu ved ano, u obvodnych tam je vsetko, anginy, chripky a podobne, ale ja aj tak vacsinou neprichadzam najskor do kontaktu s lekarom, ale so sestrou, jej podam karticku poistenca, ona mi najde kartu, u obvodnej inak funguju cisla, teda beriem si cislo a potom idem podla poradia, ale ked idem na injekciu alebo krv, tak ma berie mimo poradia, ale aj to tam chvilku cakam 10-15 minut

na hematologii, dam sestre kartu positenca, ta mi vyberie moju zdrav. kartu, da to lekarovi, ktory si vola pacientov podla mena, ako sa jemu hodi, poradie zvacsa nedodrziava ako sme prisli, takze neviem podla coho si vola dnu pacientov

na endokrinologii cakam najmenej, tam idem presne na cas napr. 12.15 a zvacsa ma aj vtedy berie plus minus 5-10 minut , aj na nefrologii, to takto funguje

zuzana76
autor
11. mar 2010

ved to, aj ja sa bojim tej kvality, ale zase 8 eur nie je nejako extra vela

bilushka
11. mar 2010

Na tej hematologii maju nejaky divny postup, s takym som sa ja este nestretla...to musia byt ine nervy ked tam cakas dve hodiny a uz zavolal troch pacientov, co prisli po tebe 😝

bilushka
11. mar 2010

To tricko stoji len 9€, az teraz som si vsimla tu akciu, tak to aj ja chcem 😀
Mne sa uz aj za tu povodnu cenu zdalo byt lacne.

zuzana76
autor
11. mar 2010

bilu, no teraz zavolal jedneho co tam prisiel po mne, potom 3 pacientky co tam boli predo mnou potom mna a ja som predbehla este jednu pacientku co tam bola predo mnou , takze fakt neviem ako to volaju

lenkamt
11. mar 2010

som si zdriemla, baby ešte spia, a vôbec nekašľú 🙂

Kati - vitaj a príď častejšie , lebo normálne nervy že čo je s tebou 😉

Zuzi - ja mám veľa vecí z otta a ja som si objednávala 34/36 😉 také podobné triško ako sú tie šaty mám odtiaľ biele nosila som ho pred tehu, počas tehu a aj teraz, perfektný materiál 😉

idem aj ja kuk čo tam majú v zľave, lebo ja som kedysi objednávala len tam /z roboty 😀 / len potom zostali nejaký drahý 😅

zuzana76
autor
11. mar 2010

leni, no super a teda 34/36 ti je dobre? kolko vazis? 😀

zuzana76
autor
11. mar 2010

a farba sa vam ktora pzodava? mne aj ta zelena aj tyrkysova, ale asi viac tyrkysova, leboz elena, ktvoie ci v reale nebude velmi kriklava

lenkamt
11. mar 2010

momentálne 56/57 😅 podľa zožratého salka 😀 napr sukňu som odtiaľ mala 34, ale tričká 36 😉

zuzana76
autor
11. mar 2010

inak tie 36 nemaju ani z jednej farby, mi vypisuje,ze momentalne nie su na sklade

zuzana76
autor
11. mar 2010

ked si date Tuniky, tak posledna strana 16 - tak tam su za 100 eur 😝 , takze cim vyssia strana tym drahsie

lenkamt
11. mar 2010

šaty žlté a tričko tyrkysové 😉

ja potrebujem nejaké šedé a žlté tričká, šedé k topánkam a žlté k sandlákam čo mi doniesla kámoška z victoriasecret 😵

bilushka
11. mar 2010

Leni, prosim ta, kde by si to zobrala....tie kila co pises myslim.

Inak ja milujem obchody, kde mam velkost oblecenia 36 alebo S, dokonca jednu bluzku mam ze XS, to sa hned inak citim ako ked pridem do Pimkie a podobnych anorektickych shopov a tam mam topy XXL a gate 40-42.

zuzana76
autor
11. mar 2010

to ked nie je na sklade to neviete co znamena? to aj niekedy dodaju, ci nikdy? lebo zatial som nasla len takze, ze nie je v ziadanom mnozstve na sklade

lenkamt
11. mar 2010

Bilu ja som minule v newyorkerovi neobliekla rifle 28, pritom mám doma aj 26 😅

ja mám tiež dojem že maminina váha zle váži 😀 😀 😀

zuzana76
autor
11. mar 2010

leni, aj ja mam vybrate zlte saty a tyrkysove tricko, akurat ze nic nemaju na sklade 😀

lenkamt
11. mar 2010

Zuzi - už nedodajú podľa mňa, mne koľkokrát aj nahodilo objednávku a potom mi prišlo že to už nemajú 😖 a už to ani nikdy nemali 😝

retaux
11. mar 2010

Ahojte!
Straaaaaaašne veľa ste toho popísali, takže nestíham prečítať, čo všetko sa stalo. Ja som bola včera na tom sone, ale drobček už je "normálnej" veľkosti, takže je všetko OK 🙂 A doktor ma zase naťahoval, pýtal sa ma, či vieme, čo to bude a ja že nie, že nechceme a on na to: "lebo ja to vieeeeeem" 😀

A čo by ste robili na mojom mieste, keby neexistuje obchod, v ktorom by ste na seba obliekli niečo vo veľkosti S alebo M? Ja všetko nosím vo veľkosti 40-42, sem-tam 38. 😝 🙄

zuzana76
autor
11. mar 2010

tak naco daju este ze akcia - to tricko stoji nejakych 12 eur a oni ho dali naco do akcie, ked ho vlastne ani nemaju, to co je za hovadinu? a to mi len vcera prislo ten mail akciovy, ze akcia od 10.3. do 19.3. 🙄

lenkamt
11. mar 2010

no ale akcia je už iba na 44-48, to tak vždy býva 😅 ostatné popredali v normálnej cene 😅

idem kuk ja posledný katalog čo mi došiel

zuzana76
autor
11. mar 2010

no tak mne povedali, ze to bude na sklade, ked im to pride, prave som tam volala

zuzana76
autor
11. mar 2010

leni a to si kde zobrala, ved mne napisali,ze akcia je na vsetky velkosti

lenkamt
11. mar 2010

dosť zlá info - lebo teda aj ja chcem to tyrkysové a popritom aj toto:
http://www.otto.sk/d-10000583-top.html?search=4...

zuzana76
autor
11. mar 2010

to fialove sa aj mne paci

zuzana76
autor
11. mar 2010

tak ako to je, na to som sa zabudla spytat ci aj potom neskor , ked mi to pride to bude v akcii

bilushka
11. mar 2010

To chcem aj ja 😀

Inak dost inteligentna odpoved zeny na drate, ze to bude na sklade, ked im to pride 😅
Este ze by to mali na sklade, ked im to nepride 😀 😀 😀 😀

Ja mam tiez taku skusenost-z Quelle, ze som si poobjednavala kopec akciovych veci a k tomu jednu-dve veci za normalnu cenu, prisli mi len tie neakciove handry, takze som zaplatila 4€ za postovne za dve veci, co som si myslela, ze mi pride 6 veci a viac 😖

zuzana76
autor
11. mar 2010

ozaj inak hovrila som s enjakou ceskou, predvolba 02 je bratislava, nie?

zuzana76
autor
11. mar 2010

ja si na skusku teraz chcem objednta len tie 2 akciove veci ci mi to pride

zuzana76
autor
11. mar 2010

bilu, no to som asi ja zle napisala,ze ked im to pride, tak to tam uz bude pisat ze to je na sklade a vtedy to vyexpeduju, ale zabudla som aj na to, ci bude platit ta akcia 🙄