• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Tamoxifen Ebewe. Užíval ich váš partner?

21. mája 2017 
Ahojte, chcem sa spytat, nemate niekto skusenosti s tymto liekom? Ide o to, ze ho neuzivam ja ale moj manzel. Ma zly spg. Pohyblivost a mnozstvo ceslkom dobre, ale morfologiu len 0,5 % dobrych. Urolog mu predpisal tieto lieky. Ale ked som si citala poucenie, tak vedlajsie ucinky su vyskyt impotencie. Popri nich bere, este selen, zinok, vitamin E,C, macu a profertil. Pravda, nie vsetko naraz. No ale na tychto zasa zlepsuju impotenciu. Tak vobec neviem.
6. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Majka, aj moj mazel ho bral prvykrat ked sme chodili na IUI. Vtedy mu pomohol a SPG sa mu o dost zlepsil a ja som otehotnela. Ale manzel ho dost zle znasal. Maval z toho navaly tepla a bolela ho hlava. Teraz pri pokuse o druhe babo mu nepomohol vobec :unamused: Ale je pravda ze ho nebral poctivo. Tiez rozmyslam ze mu nasadim macu alebo profertil. Ako prosim ta vychadzaju cenovo?
6. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majka aj moj drahy ho bral ale jemu to vobec nepomohlo ale to zalezo od organizmu tak vela stastia :dizzy_face:
6. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka profertil stoji cca 1350,-Sk na mesiac a maca cca 600,-sk na mesiac. Ale macu som mu kupila v tabletkach aby sa netrapis s tou chutou v prasku. To si ma potesila. A ten tamocifen jedel 2x denne alebo len raz? Moj ho zacal uzivat len vcera, ale zatial mi nic nehovoril.
ixi a mirka a vas manzel mal morfologiu aku?
6. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, nevadi ked sa pocas uzivania tamoxifenu otehotnie? Nema to vplyv na zdravie babatka?
27. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaaa, nemám síce o tom žiadne konkrétne info, ale neverím, že to tak môže byť.
Veď tamoxifen sa berie práve kvôli tomu.
27. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem, ved to aj manzel bral a podarilo sa. Ale teraz sa bojim ci to nemoze ovplyvnit zdravie babatka.
Ale dakujem mima
27. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa myslim ze ak to bral manzel tak to nema ziaden vplyv na tvoje tehotenstvo :sunglasses: ved ty to neberies :sunglasses: a z celeho srdiecka blahozelam :sunglasses:
27. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ixi dakujem. Uz nebudem nad tym uvazovat.
27. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to bolo skodlive tak by vam zakazali sexik :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vsetko bude ok drz sa :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies ale predpisoval to urolog mojmu manzelovy a ten si nepamata, ze by mu zakazal sa snazit, ale vies clovek nikdy nevie.
27. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vidim, ze tato tema uz existuje.

mozem sa vas este opytat, ake bolo davkovanie pre vasich muzov?
24. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som ozivila tuto temu.. mojmu manzelovi lekar predposal Tamoxifen na zlepsenie spermiogramu, konkretne ma horsiu pohyblivost - niektore spermie mu len kmitaju a nemaju progresivny pohyb vpred. Mam trosku obavu, ten liek ma dost neziaducich ucinkov a celkovo ho pokladam za taky agresivnejsi - viem,ze sa dava onkologickym pacientkam pri rakovine prsnika a pod. Nemate s tym skusenosti niektora pls? DAKUJEM VOPRED
12. aug 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka5 kolko bral ten tamoxifen ?
21. máj o 19:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, to uz bolo velmi davno, pravdupovediac si uz nepamatam :slight_smile:
21. máj o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok