Lindex modelky

4. máj 2022

Nie som teda žiadna puritánka :D a páčia sa mi nevyregušované foto a prirodzené modelky, ale nie je toto už trocha priveľa?

lejusinka
4. máj 2022

A co je akoze privela na tom?

bashee
4. máj 2022

Za mna super. Lebo aspon viem ze presvita. Usetri mi to cas, je to verne skutocnosti

nikoletta1712
4. máj 2022

To je telo!!👍🏻

mamutka
4. máj 2022

Podľa mňa je to primálo 😁

sim_simonka
4. máj 2022

Tiež akosi nechapem čo ma byt priveľa..?

veronikaszabova
5. máj 2022

Unika mi pointa...

zuzanka.zuzu
5. máj 2022

z akej jaskyne si vyšla? však keď podprda a gaťky presvitajú tak odjakživa (ja si pamätám ešte katalógové čo sa listovali) to bolo na modelkách vidieť aby sa zákazníčky zariadili 🙄

beata_k
5. máj 2022

Zavidis postavu co? No to si musis odmakat 😃

andreatytler
5. máj 2022

Co je privela? Ze je podprsenka priesvitna, alebo modelka prilis chuda, prilis opalena, alebo ze jej ta podprda perfektne nesedi?

autor
5. máj 2022

Nie, nezávidím 🙂 a práve mne sa páčia take prirodzene fotky, ale keď mi fotky z lindexu tieto vyskakovali na fb tak som sa len kukala že to čo, sú tam teda aj iné podobne a na mna asi moc detailov v priesvitnej podprsenke :D ale asi som len stará alebo nenakupujem často spodné prádlo cez net 🙂

viestta
5. máj 2022

To je zamer. Robia to v záujme ľudstva
aby chlapi stíhaciek nemali doma pruser, že chodia ocumoval krasotinky na ig. Takto si popozeraju po čom im srdce pistí a stíhačka je kľudná, lebo v histórii prehliadača nenasla nič "zavládne".

tayla
5. máj 2022

To máš ešte dobré, mne toto vyhodilo na FB, pobavilo 🤭😂🤣
https://www.lindex.com/sk/p/8129658-7607-modroz...

autor
5. máj 2022

@tayla to bola prvá foto čo mi vyskočila ale nechcela som to sem dávať aby nehovorili, že sa vysmieval alebo čo :D podľa mna ta podprsenka je moc, ale asi som moc konzervatívna a inak zas že tie modelky sú normálne ženy, to je super myšlienka si myslím

yomiko
5. máj 2022

Dobre vidím? Veď to je ženská bradavka! No nič, budem sa musieť ísť v nedeľu do kostola vyspovedať.