Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gangstro
8. jún 2013

@zvedavy
Ahoj napis mi na mail pzachar7@gmail.com svoj nick na skype, mozeme pokecat cez skype.

pegasso
9. jún 2013

Halo vsetci, Lyoness ma uz aj poukazky do Panta Rhei 7% clenskou vyhodou. Bol som ich hned vyskusat a super.

amsandra7
9. jún 2013

@lenkaa222
Ahoj, nedaj sa nachytať je to pyramída.
@michaela80 20 % to sú iné hlúposti čo tu píšeš, ak do toho nič nedáš nikdy nič nedostaneš, a ked dáš prídeš o peniaze to mi ver. Obchodník musí dať za kasu na kartu 500 eur. A tí ktorých poznám nezískali nič. Takže prerobili ešte aj oni, žiadni zákazníci lyoness sa neobjavili a majú to viac ako rok.
Prepáč nebalamuť daľších ľudí

michaela80
9. jún 2013

@amsandra7 ja som dostala ten system na kartu zadara..vtedy to bolo tak... a bohuzial na moju radost mne peniazky na ucet chodia z provizii alebo z vyhospodarenych pozicii... ..mozno tym ze som bola este na zaciatku aktivna? asi ano 😝

pegasso
11. jún 2013

@iwusca ja som tiez aktivna Lyoness nakupovacka, a je to uplne super. Ale potrebujem kontakt na MK, nieco potrebujem kupit. Vies mi poslat kontakt?

gangstro
13. jún 2013

Co je MK? Mozno budem vediet poradit

igorcatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gangstro
19. jún 2013

@teegreen
Neviem prečo sa rozčuľuješ - ak bude igorcatko taký dobrý a vysvetlí nám to aj tu v diskusii - tak uvidíme ako to funguje.
Osobne si myslím, že je to ako ,,mobil za euro". Alebo, že na stavebnom sporení zhodnotíte svoje peniaze o 30 % p.a.
Všetko je reálne - len za akých podmienok 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslavd
26. jún 2013

Dobrý deň, tiež ma zaujíma Lyoness a vidím, že mnohým ako i mne je veľa vecí nejasných. Minulý týždeň som prišiel na veľmi dobrý zdroj informácií. Veľmi rád pošlem mailom : oscilator zavinač mail.t-com.sk.

srsupa
30. jún 2013

moje nakupy v Lyoness za rok 2012
Mesiac od
Stav nákupu
Mesiac do
Meno obchodného partnera
Vo vybranom časovom období
Nákup 107 092,99 EUR
Cashback 1 076,85 EUR
Vernostná výhoda 1 100,08 EUR

takze pre tych, co neveria tomu.... 🙂

srsupa
30. jún 2013

rok 2013 Lyoness
Mesiac od
Stav nákupu
Mesiac do
Meno obchodného partnera
Vo vybranom časovom období
Nákup 23 757,39 EUR
Cashback 250,53 EUR
Vernostná výhoda 274,57 EUR

karkulka1
1. júl 2013

Dufam, ze ti, co tomu neveria, si riadne pozru vysku tvojho nakupu 😉 : vyse 100 000 eur jeden rok a 20 000 druhy rok. Popri tom ten cashback a aj vernostna vyhoda nie su ziadne terno. 😎

organogold
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
organogold
2. júl 2013

@teegreen Prečo si myslíte, že je to pyramída? resp. čo si pod tým predstavujete? a čo sa týka kofeínu, všetky druhy naších káv obsahuju iba 10% kofeínu oproti obyčajnej káve. Čiže naša káva nedehydruje ako obyčajná káva pretože neobsahuje toľko kofínu a povzbudzujúce účinky pre viac energie a vitality má práve huba REISHI. Za tých pár mesiacov máme len pozitívne skúsenosti a ľudia sú spokojní, že im vo veľa veciach pomohla už po mesiaci pitia našej kávy, čaju alebo čokolády. Či už to boli problémy s tlakom, cholesterolo, hmotnosťou, kolísavým cukrom a pod.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslavd
3. júl 2013

@lucula73 Pozdravujem,,,skúste si pozrieť možno najnovšie vysvetlenie, ako funguje Lyoness, zašlem mailom podrobnosti. Miroslav

mirolondon
19. júl 2013

ahojte... Lyoness je fenomen... Ale preco si niektori myslia, ze je to Smejd ??? 😀 😀 😀

alexaa10
17. okt 2013

otazocka aky je rozdiel ked sa zaregistrujem na ich stranke alebo ked ma zeregistruje osoba ktora s tym robi?

gangstro
21. okt 2013

@alexaa10
Neviem či sa cez ich stránku dá takto priamo zaregistrovať.
A nie je lepšie keď si vyberieš svojho ,,sponzora" ako keď systém hodí len tak pod niekoho neznámeho s kým je takmer nulová komunikácia.
Podľa mňa je lepšie keď ti má kto poradiť, príp. vymeniť skúsenosti a tak ďalej.
Ak by si mala záujem daj vedieť

alexaa10
22. okt 2013

da sa na ich stranke registrovat

karkulka1
22. okt 2013

a doplnim gangstra: a dostava body/percenta ci inu proviziu z tvojej cinnosti 😎

dreamer8
30. nov 2013

@alexaa10 - je mozne registrovat sa priamo na ich stranke, vtedy ale pol percenta dostane bud iny neznamy clen, alebo obchodnik u ktoreho nakupujes, nie som si teraz isty. Ak ta zaregistruje znamy, tak ma pol percenta z nakupov on.

Doplnim ze pol percenta ide mimo hlavnych percent ktore dostanes za kazdy nakup ty, rozhodne to nejde z tvojej vyhody, ta bude vzdy rovnaka!

K tej pyramide, ktorej sa vsetci boja, v podvodnej pyramidovej hre je principom to, ze ludia dole davaju peniaze ktore sa rozdeluju tym hore. V lyoness sa rozdeluju peniaze z nakupov ktore ludia robia tak ci tak a budu robit stale, takze v tomto pripade nemoze nastat moment, ze nebude mat kto davat peniaze tym hore, navyse bonusy nejdu len od ludi dole, ale to je na dlho.

2013dolly
30. nov 2013

Mam v systeme niekolko pozicii,akym sposobom si mozem niektoru poziciu vybrat na nakup,este pred vyhospodarenim.Da sa to formou tzch preddavkov na buduce nakupy,alebo ako.

brymjolf
8. dec 2013

@zvedavy

Ja systemu rozumiem dobre
Som v tom od roku 2010 a zijem z toho
Kto ma zaujem moze mi napisat

2013dolly
11. dec 2013

To my nevie nikto dat odpoved,cakam........

ondja2
15. dec 2013

stači zavolat na infolinku Lyoness a tam ti poradia :Serviceline
+421 2 33057813