Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

luciaholpova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
himmerova27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurinka2012
29. nov 2016

AHojte, mozem poprosit nieco na imunitu pre 6 m a 5 rocne deti? dakujem

tancik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurinka2012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisnica26
26. jan 2017

ahojte, tekute colostrum

frisnica26
26. jan 2017

ahojte , tekute colostrum, nemá prosím niekto za akciovú cenu- súrne

tancik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisnica26
26. jan 2017

juj to by bolo super, čím skôr, deti mi skolila dosť choroba mala som viac ale všetko už vypili, juj a teraz beru už druhe atb a akosi to nevyzera dobre, ved ked im da tretie tak kým sa potom z toho dostanu tak to bude riadna doba. starší sa vráti do škôlky a ta imunita bude tak nizka že opäť ochorie a mladší od neho zase.

tancik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tancik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
5petusik55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lraloevera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesko4
14. júl 2017

@pink_lady poprosim Vas a aky z gelov ste konkretne pili ? Tiez mam endometriozu ,vyskusala by som . Dakujem.

lesko4
14. júl 2017

@tancik Dobry den,ktory z tych gelov ste pili ? Aku dobu ste prosim gel pili,kym sa Vam podarilo otehotniet ?

tancik
14. júl 2017

Dobrý den píla som medovy ale aj broskyne
Napíšem vám ip

karolin09
15. júl 2017

Dobry den,vedel by mi niekto poradit?Syn ma atopicky ekzem pod kolienkami ma 19 m.Mal to cervene mokvajuce,kedze masticky nezaberali skusala som davat AV emergency sprej a velmi mu to upokojilo,ma to mensie ale stále cervene a na jednej nozke chrasticky sa mu robia.Davam mu to tyzden.Bolo mi poradene mu v tomto stadiu davat AV concentrate ale nemam pocit zeby to zaberalo.Vie mi niekto poradit ci mám v tom pokracovat alebo davat dlhsie iba ten sprej?alebo to mam kombinovat? Nie je nahodou niekto z TT kto sa tejto kozmetike aktivne venuje?Dakujem za vsetky info.

nuska
15. júl 2017

@karolin09 pisem

domacatvorba
18. aug 2017

Dobrý deň ak by mal niekdo záujem o výrobky od lr alebo poradít ohľadom chorôb tak mi kľudne zavolajte na číslo 0902523008.pekný den

marikaneni
12. nov 2017

Ktory aloe je dobry na dlhodoby kašel?má niekto skúsenosti?

evulienka23
12. nov 2017

@domacatvorba dobrý deň, predavate napoje aloe vera od lr? Dakujem

majka68
12. nov 2017

@marikaneni aloe broskyna,ale ak je dlhodoby kasek,doporucila by som radsej colostrum 😉

alexandra1905
4. jan 2018

Ak by mal niekto zaujem o produkty forever nevahajte ma kontaktovat 😊