• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má niekto z vás mániu v nakupovaní - syndróm Nora?

3. apríla 2009 
Ma niekto z vas maniu v nakupovani? Napr. kupuje vo velkom ked je nervozny, alebo ma nejky stav uzkosti, kabelky, sperky, topanky, oblecenie, az sa mu to vymyka spod kontroly a stava sa to doslova gamblerstvom?
3. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela, že sa to volá syndrom Nora, akože Mojsejová? ja taký stav naštastie nepoznám
3. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ja som to tak pomenovala, ved presne nora M. to robi.
3. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to robila keby som na to mala :sweat_smile:
3. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna ja podobne,kedze na to nemam nemôzem si to dovolit
3. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak ja teraz ked som tehu tak asi od 20tt stale nieco nakupujem pre maleho...ale vraj je to normalne ze hormony....tak sa radsej vyhybam obchodom s detskym oblecenim...ale ako pises ty ked som nervozna ze ma niekto rozculi,tak idem do mesta nieco si kupim a je mi fajn...mne pomoze aj taka malickost,ze lak na nechty :grinning: ale u mna to nie je take chorobne....

inac dobre ze syndrom nora :grinning: si ma normalne rozosmiala
3. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry nazov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nastastie nemam taky problem :grinning: :grinning: :grinning: ,nemam na to cas ani peniaze :angry:
3. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kebyze mam peniaze a cas tak aj ja sa tak liecim z depresii :grinning: :grinning: :grinning:
titkovamiriam maly marek je nadherny.Fakt krasnucky chlapcek rozkosny :wink: :wink: :wink:
3. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Podaril sa .Som sa rozplyvala nad nim :grinning: :grinning: :grinning: Presne takeho synceka mam vysnivaneho ale my sme obaja tmavy takzemozem snivat :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ved na farbe nezalezi.inak ked som este velmi velmi davno bola na dovolenke s byvalim,tak sme cestovalo vlakom s modrookym a blondavim chlapcom ,mal asi tri roky a stale sa s nami rozpraval a do roka som aj ja mala take blondave modrooke a teraz bude mat v nedelu 18-to som dobre mimo temu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pardon
3. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No verte ci nie damy, ja mam syndrom Nora....vela krat si nieco vypozeram na nete a presne ked sa nieco nedari alebo som nervozny vbehnem do prveho shopu a nakupujem, nastastie teraz financna kriza zasiahla aj moj post a nemozem si to dovolit ale zoznam uz mam ze ked ostanu nejake peniaze navyse hned nakupujem.
3. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vytvorime si vlastnu blond modrooky chlapci :grinning: :grinning: :grinning:
No tak snad aj ja niekde take male ukecane zbadam alebo mozno ze od dnes do roka co som videla tvojho :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mň a syndrom Nora máme takmer každá. Ktorá z nás rada nenakupuje? Ja nakupujem stále- dokiaľ mám peniaze. A keď si miniem - nakupuje priateľ. :slight_smile: Však keď chodíte po tých obchodoch - to sa ani nedá niečo nekúpiť.
3. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka vsak to :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len keby tých peňazí viac bolo- to by sa nakupovala. ja neviem, ako vy, ale ja každý deň niečo kupujem- či už potraviny, oblečenie, drogériu, niečo do domácnosti, deckám- každý deń sa niečo nájde- aj to je závislosť?
3. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Ja nie chodime len obcas....Ale ja by som dokazala na drogeriu teda v DM minut aj milion :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám teraz mániu nakupovať do bytu- keďže ešte stále sme nedozariaďovali. A na oblečenie pre malého- to by som minula majland :wink:
3. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je jasne na malu aj ja :grinning:
3. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok