Mačka odmieta svoje mačiatko

ivkamath
22. sep 2020

Dobrý deň,

Pred pár dňami nám zmizlo mačiatko, no dnes ráno sme ho našťastie našli. Problém ale je, že ho veľká mačka (jeho mama) odmieta. Stále keď sa k nej priblíži na ňho sičí a aj ho poškriabe. Nemá s tým niekto nejakú skúsenosť? Už nevieme čo máme robiť a obávame sa že ujde znova.

mariska1989
22. sep 2020

@ivkamath treba čas .niekedy stačí 3/4 dní a kočky sa neznesú .ale keďže sa jedná o matku a dieťa je pravdepodobné že niečím zapácha kľudne inou mačkou .treba skúsiť dať vedľa seba im žradlo a nech žerú

mironka
22. sep 2020

No nasa velka macka odmietala svoje odrastene mača,vrčala nan a to zrejme preto,ze uz cakala dalsie...vo velmi kratkom case...akonahle sa okotila,uz je vsetko ok....

amelia000
22. sep 2020

@ivkamath no moze to byt tym ze za niecim zapacha..treba ho nechat v byte v "karantene". Za par dni by sa malo toho pachu zbavit. A malo by to uz byt ok..pripadne mu dat nejaku deku na ktorej lezala mamca aby napachlo nou

0silvia0
22. sep 2020

@ivkamath aké staré je mačiatko? A má aj iné mačiatka pri sebe, ktoré nevyháňa?

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
22. sep 2020

koľkom má mačiatko?

cajchana
22. sep 2020

Daj tomu podla mna este cas a hlaven venuj sa aj starej macke mozno aj viac ako novemu maciatku.Vies nech proste vidi, ze ju to male maca voci tebe nijako neohrozuje

maminka123abcd
23. sep 2020

Môj levik odmietal malé leviatko a potom som ho musela normálne surovo oddeliť, už síce spolu nevychádzajú ale kuipila som ďalšie leviatko a je to ok

karolinakr
23. sep 2020

@maminka123abcd čo je levík?