• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj lásky čas. Platí to aj u vás?

10. mája 2012 
práve je máj lásky čas:slight_smile: platí to aj u vás ? u nás je lásky čas celý rok ale predsa je máj niečim výnimočným mám narodeniny :wink: a polovica môjho príbuzenstva tiež :grinning: ale máj sú aj nádherné rozkvitnuté čerešne kvety.....
6. máj 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v máji sme mali aj našu svadbu :wink: :dizzy_face:
6. máj 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pro me je lasky cas cely rok, ale kveten je v necem vyjimecny, pac v kvetnu se narodil ten nas malej certik. :dizzy_face:
6. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zboznujem maj,vsetko tak krasne kvitne a vonia
a tiez sme mali svadbu v maji :slight_smile:
6. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už aj počasie je lepšie je teplejšie a dá sa s drobcami byť viacej vonku :dizzy_face:
6. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj miiiy mame maj radi . tiež sme s lubkom majoví spolu s bobkou a tetou. :wink: :slight_smile:
bude to asi tým, že v máji je najviac vidieť ako sa príroda prebudza :slight_smile:
6. máj 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo asi to ne mě taky působí :grinning:
všechno kvete a už není taková zima takže pohodička
a já i manžel máme narozky v květnu tak je to takový příjemný
ale na petříně jsme nebyli ani jsem nedostala pusu pod třešní nějak jsme to nestihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám v máji narodky, takže pre mna krásny mesiac :dizzy_face:
6. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme má po celý rok. Teda, čo sa lásky týka. Ale krásne rozkvitnuté stromy, sýto zelená farba trávy na ktorej sa vynímajú púpavy..... To je proste krása. A najlepšie na tom je,že sa človek môže ľahšie obliecť a šup s deťmi do prírody.
6. máj 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pripájam k májovým ľuďom :grinning: Ja aj môj drahý máme v máji narodeniny a chceli sme aj májové dieťa,ale zadarilo sa nám skôr,tak máme februárové,ale to neva.Máj je krásny,slniečko,kvety,včielky...hormóny sa búria :grinning: :grinning: Na mňa to dosť zaberá a v máji som celá zaláskovaná viac ako počas celého roku :wink:
6. máj 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže aj my sa pripájame....1.5-bráško narodky, 5.5. má manžo narodky a na ten deň sme naplánovali aj svadbu (včera sme mali 1.rok výročie :sunglasses: ), 7.5.-neterka meniny, 28.5.-moja mamča narodky,30.5.-s manžom sme začali randiť..už je tomu 6 rokov :grinning:
Ale babenky, nesmieme zabudnúť na 11.5. -kedy my, maminy, oslavujeme deň matiek. Ja osobne ho "oslavujem" v tento rok prvý krát.... :dizzy_face: :dizzy_face:
takže máj je pre nás krásny, slnečný, úžasné obdobie plné rodinných stretnutí,.....všetkým prajem krásny máj :wink: :wink:
6. máj 2008 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,pozdravuj neterku,meniny budem oslavovať v ten istý deň :grinning: Ja mám 7.5. meniny a 17.5. narodeniny :sweat_smile:
6. máj 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka aj ja mám 28.5 naodeniny že pozdravujem tvoju maminku :wink:

veľmi sa teším na den matiek ako si spravíme s manželíkom a so synom zase jeden s tých krásnych chvíľ kedy budeme všetci spolu. už vlani mal môj syn 5 mesiacov a dostala som nádhernú ružičku :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam rada maj :slight_smile: 7..5 mam meniny a 14.5 mam narodky :slight_smile:
7. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simula všetko najlepšie k dnešným meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise :wink:
7. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, všetkým veľká vďaka za gratulky-určite odkážem a taktiež vám prajem všetko NAJ k meninám a aj narodeninám :grinning: :grinning:
7. máj 2008 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra máme den matiek tak by som v tento krásny mesiac a den chcela zaželť nám maminám aj budúcim maminám aby nám naše deťúrence robili stále radosť. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
den matiek ma 1oo rokov, oficialne slaveny r.1908 aj ked tento zvyk pochadza uz od starych rimanov a grekov :slight_smile:
10. máj 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetko najlepšie maminy a budúce maminy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mája sme začali s manželom spolu chodiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se v květnu budu vdávat, no a taky má moje mamka a kámoška narozky :wink:
11. máj 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V maji sme mali svadbu , napriek poveram ze je to nestastie, sobas v maji :grinning:
11. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme měli loni 25. května svatbu, a to naschvál, kvůli těm pověrám.... :grinning: :grinning:
11. máj 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme mali svadbu v roku 2000 v máji a zatial máme veľmi dobré manželstvo a kedže som mala na druhý den o svadbe narodky tak manžel nikdy nezabuda ani na výročie ani na narodky :wink: :wink:
17. máj 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa s dlhorocnym priatelom rozisla prave v maji takze pre mna to urcite nie je lasky cas :confounded:
29. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vcera napadlo, ze mame dieta lasky- urobili sme ho v maji a narodil sa na valentina :grinning:
29. máj 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže zajtra začína máj :sunglasses: my sme dnes boli na stavaní mája a malému sa to veľmi páčilo :wink:
30. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muj manzel je narozeny 1.kvetna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa stavali maje, mala aj tancovala v kroji...
2. maja mame 11. vyrocie svadby, takze je to pre mna aj mesiac lasky, 13.maja ma prvorodena 10 rokov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a druha dcera je tiez dieta lasky :slight_smile: , splodena v maji, a narodena den pred valentinom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme máj celý rok. Jednak co se lásky týče, a za druhé taky proto, že bydlíme v ulici 1.máje :grinning: :wink:
1. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok