Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

zuzula
9. jún 2008

dobre ranko kocky 🙂 mali sme tu v UK krasny vikend aj dnes je teplucko tak som sa pekne vyletnila do prace hned sa lepsie kracalo rano 😅

kocky skypovky mate paradne foto zo stretka 😵 😵 😵 celu obednu prestavku som kukala albumiky 😅
deticky su krasnucke a tie zlte supravicky som uz niekde videla 😉 podareni su chlapci v nich 🙂

monika1
9. jún 2008

Ahojte 🙂
tak veru my uz mame stretko za sebou,bolo nam super 😵 cestu sme zvladli celkom dobre,polovicu prespal a potom sme ho muselo intenzivne zabavat 😅 ale vydrzal...
a dakujeme za pochvalu fotiek 🙂

alena22
autor
9. jún 2008

joj zuzuli veru to ti bola modna prehliadka next zlatucki boli vsetci 😵
ikka my sme si brali ze kazda daco napiekla niekto slane niekto sladke a fajne to padlo vecer ked deturence spali mnamky mnam sme mlsali 😝 😝 😝
luckina svokricka take strudielky napiekla a lusygal doniesla syrove pagaciky no tolko toho bolo ze sme nestihali pojest vsetko nakoniec sme si nukali kto co ma zobrat domov 😀

alena22
autor
9. jún 2008

inak dobry napad bol aj monikine mufinky a samozrejme moje pagaciky s humenskym scipakom joj jak tu smrdi samochvala ale tak teba sa aj pochvalit 😀

alena22
autor
9. jún 2008

baby kto z vas to ma na stretko najdalej autom ?
u nas sme cestovali najdlhsie my s jednou prestavkou 5 hodin esteze adko je oki ale kakal pocas jazdy a musel ho muzik vybrat zo sedacky lebo tam mu to neslo a aj ho pocas jazdy prebaloval 😅

zuzula
9. jún 2008

ali co je to humensky cipak?? 😲 😅 nieco pikantne?? 😅
5 hodin autom je teda v tomto veku o dusu Adam prespi len 1-1.5 hodky max a potom treba pauzu aspon 30 minut, pobehat a zase hodku sa da ist...hrozne obdobie teraz na cestovanie,snad sa to casom upravi...

riuska
9. jún 2008

ali 😀 😀 😀 jasne ale ked treba kakat tak treba
no mnam mnam az si my chutky narobila na vsetky tie dobrotky co si popisala 😝 😝 😝 😵 😵
zuzulka kraaaaaaaasne fotocky si aj ty pridala 😉 😵

kamilecka
9. jún 2008

Zuzulka Humensky scipak je stiplava salama 🙂

Nam to bude zhruba trvat 4 hodinky,ked bude Branisko zavrete tak dlhsie. Musime zobrat vela hraciek 😀

lubi22
9. jún 2008

My tam budeme asi za daku hodku a pol 😉

No piect asi uz do stvrtku velmi nestiham 😅

alena22
autor
9. jún 2008

lubi ja som vo stvrtok piekla aby to bolo v piatok cerstve a lusygal mala total cerstve v noci pecene ci rano o piatej ci ako to bolo uz neviem presne 😀
no hodku a pol by som aj ja brala 😉
kami no to si uzijete fakt ze 4 hodky ak je davidko akcny 😅
my sme po ceste domov vyrazali o pol druhej a prisli sme o osmej bo sestre sme sli este tak pol hodka u jadranky na kave s oli a lusy a potom este pol hodka u sestry v humencoch a ked sme dosli domov sme boli jak omacky uvareny a adko chudak tak spal potom 😔

kamilecka
9. jún 2008

Alenka no Davidko vydrzi kym spi 😀 potom uz nevie obsediet,a vlastne on nikdy ani doma nesedi 🙂 Ani na rukach nechce byt 😀 takze to nas caka super cesta 😀 urobime si paru prestavok a cesta nebude 4 ale 5 hodin 😀
Teraz vidim ze autosedacky su niekedy len na zataz 😀

najjulinka
10. jún 2008

Dobré ránko. Dnes ideme na očkovanie. Začínam mať dobrý stres z toho 😖 A Lucinka trosku kasle, tak neviem či ju zaočkuju a Dnes ráno aj Kiko zakaslal 😨 No uvidime. Dufam, že nebudú očkovať na oddelení, ale dole v ambulancii (my máme lekárku v detskom domove)

sisa07
10. jún 2008

ahojte!
Tak vidim, ze na stretku bolo super 😵 , velmi pekne fotocky mate 🙂 . Taky vykrm by som potrebovala aj ja 😀 .
Juli, tak ako dopadlo ockovanie? Su drobci v poriadku?

sisa07
10. jún 2008

Miriamka, uz mas malinku doma?

riuska
10. jún 2008

my to mame tak 1hodinku 😅 asi najblyzsie

zuzka80
10. jún 2008

My máme cestu podobne ako Kamilka, ešte o takých 15 - 20 km viac. Na takej dlhej ceste sme ešte s Laurinkou neboli, tak to bude premiéra.
Dnes ráno vstala Laurinka až 9:15 a až teraz zaspala.

najjulinka
10. jún 2008

Lucinku zaočkovali, lekárka ju popočúvala a zhodnotila, že všetko OK. Takže Luckine kašlanie možno nejaký zlozvyk - neviem (kašle málo, nie neajk brutálne, večer a ráno). Kika nezaočkovali, lebo kukli do karty a že ešte neprešlo pol roka od predošlej dávky a že to prejde o mesiac, el že nech prídeme začiatkom augusta ked bude zdravý 😉
Mali sme to očkovanie spojené s poradňou. Lucinka 6,5 kg, Kiko 9,7 kg :lol: :lol: :lol: Dĺžku namerali obom rovnakú, ale Kiko má asi o 2-3 cm viac ako Lucka :roll: Myslím namerali 67 :D Lekárka bola spokojná s Lucinkou, ale sestrička mi na Kika povedala, že má mať viac pohybu... On sa hýbe neustále, ale je to papkáč, málokedy mi niečo nechá, väčšinou všetko spapá. V postielke je len na hajanie viacmenej, stále je na zemi, ale plazí sa a nekce po štyroch.. .na štyri sa postaví, kýve sa, otočí sa trošku za hračkou a tak, ale ked sa chce posunuť, tak sa rozcapí na zem a bleskovou rýchlosťou trieli niekam :lol: Ale ked sa oteplilo, tak ich občas nechám nahatých, len v plienke... A šúchať brucho o zem nie je žiadna slasť... Ale výsledok??? Asi 20minut je v podstate na jednom mieste momentálne - minimálny posun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/color]

najjulinka
10. jún 2008

Tie " :lol " a pod si nevšímajte.. .som písala aj na babetko a tu som časť skopirovala a nejak som zabudla na tých babetkovských smajlov 😅 😖 sorry

lubi22
10. jún 2008

Julinka, tak Kiko je dobry papkac naozaj, ale vazi tak akurat ku svojmu veku 😉 No a Lucinka asi dba na liniu 😀

Zuzi, tak si Laurinka dobre potiahla rano 😉

My sme teraz poobede spali skoro tri hodky a uplne sme prespali aj plavanie, spomenula som si az o pol 4, takze tento tyzden znovu neplavame, pretoze vo stvrtok budeme cestovat cez obed, ked Samko spinka 🙂

Samko teraz okusil loksu, tak dufam, ze mu nic z toho nebude 😅 Spapal iba kusok, tak snad to stravi 😅

lubi22
10. jún 2008

Blahozelame Emily k 13 mesiacikom 😵

dada21
10. jún 2008

ahojte 🙂
aj my sa pripajame ku gratulacii 😵

tak Kiko je teda fakt pekny papkac, matusko sice tiez vacsinou vsetko spapa, na obed plny hlboky tanier, ale vazi sotva 9 kg 😅 na druhej strane, ked on vsetko zase vykaka 😀 ale uz sa mu to tusim upravuje, uz kaka len 4x 😀
Zuzi, tak toto by som chcela raz zazit, ze by matusko spal do 9.15 😀
Lubi tak Samko pekne pospal, mne tak spal maly vcera 3 hodky, som ho len chodila nakukat, ze ci dycha 😅

najjulinka
10. jún 2008

lubi 22. Kiko má hmotnosť dobrú k veku a Lucinka má hmotnosť dobrú k dĺžke 😀 😀 😀 Takže sme v podstate dobrí... moc sa neodchylujeme 😀 😀 😀 Len treba to správene prirovnať a sme tak akurát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
10. jún 2008

Kiko je aj tak inak stavaný - tak mohutne. On ma široký krk, pomerne dlhé telo a krátky nohy... On je tak hrubo stavaný. 😀 😀 😀

rainbow
10. jún 2008

baby ked čítam ako vám deti spia, tak to je sila, denisko mi spí za dens 2x po 20 minut, a ešte aj noci máme ťažké...

a včera sme konečne dali malého zaočkovať prevenarom, nášmu dokt.to trvalo

😖

najjulinka
11. jún 2008

rainbow. U nás to je zo spánkom stále lepšie, hlavne čo sa Kika týka 😉 Možno aj u Vás to bude tak 😀 Ostáva len dúfať 😀 😀 😀

ikka
11. jún 2008

ahojte dievcata, sme v Ziline 🙂 dnes ideme nakupit na zajtra a uz sa moc tesime...cesta nam inak vyborne presla, asi si uz Emi zvyka alebo co 😀 bola celkom dobra, ani som ju nemusela moc zabavat a 2x po hodinke dokonca spala, zato tu u nasich prva noc nic moc....dlho nemohla zaspat, uplne bola rozkokosena 😀 a v noci sa jej asi snivalo, lebo veeeelmi plakala zo spanku az sme museli zasvietit a utesit ju 🙂
dakujeme za blahozelania 😵
no inak my to mame zajtra asi tak pol hodku do Terchovej 😉

tak zajtra sa uvidime 😉

alena22
autor
11. jún 2008

ikka tak super ze to mala tak zvladla 😉
ja som mala obavy ze adko nebude tam peknse spinkat ale fajne spali vsetky deti 🙂
no a zajtra si tam coby dub ved pol hodka to mam ja tak k nasim ked idem 😀
uz sa tesim na fotecky 😉

sisa07
11. jún 2008

Ahojte 🙂

Juli, tak ste to pekne zvladli, len som prekvapena nad tymi mierami Lucinky 😉 , asi ma ultralahke kosticky 🙂 , drobcek.

Lubi,aj ja uz dam Adelke obcas ochutnat aj nieco nase, ale len kusocek a zatial v pohode. Az doteraz sme boli taki predpisovi 🙂 , je na case trosku zvolnit v tomto smere 😀 , takze mozno bude aj loksa ako u Vas 😀 .

Rainbow, Denisko stale spava tak malinko 😕 ........, uz musis byt riadne utahana.Cez vikend, ked je doma manzel si aj zvyknes cez den pospat a trosku si to vynahradit, ci fungujes uz aj takto v pohode ?

Adelke sa spanie uz popravilo - doobeda nespi vobec, potom ju ukladam okolo 11tej a spi tak cca 2 hodiny, ale s prestavkou na kojenie 😅 . A v noci sa budi 3-4 krat. Len ked jej ide zub, alebo ju nieco velmi rozrusilo, tak poplackava a velmi sa prehadzuje a budi kazdu chvilku.A za posledne dva tyzdne sme mali dve noci take, ze sme boli dve hodiny hore - jednoducho sa prebrala, usmiala ze jeeeej tata a mama a nechcelo sa jej spat dalej,tak sa premiestnovala po posteli, obchytkavala nas, rozpravala si, edzitym milionkrat cuckala mliecko a potom unavena zaspala, ale zobudila sa rovnako ako inokedy - o pol 6tej.... 😒

Vsetkym vyletnikom prajem stastnu cestu do Terchovej, nech deticky nevrackaju a pekne vydrzia v sedackach a zelam koooopec krasnych zazitkov a lepsie pocasie,ako hlasia......! 😵

kamilecka
11. jún 2008

Ikka nechces,pridam vam paru hodin na cestu,aby my sme mali menej 😀

najjulinka
11. jún 2008

Ach jaj.. .Bojim.. Minule ked Lucku ockovali v pondelok, tak z utorka na stredu začal kolobeh grcaco-sračkový... Teraz ju očkovali v utorok a už dnes poobede mala kakačku 😢 😒 ☹