Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

aly
11. máj 2009

Slnyecko 🙂

misanik
11. máj 2009

no a ako dlho ste tu ochotne na nas pockat? 😀

slnyecko
autor
11. máj 2009

No budete si musiet svihnut 😉

aly
11. máj 2009

Misanik, chystate sa? 🙂

misanik
11. máj 2009

aly, no raz snad, ale este nie 😉

slnyecko
autor
11. máj 2009

No tak mne dnes volali ze mi vysli zle afp testy,podozrenie na downa,v stredu ideme do martina na genetiku tam este jedny testy a uvidime.Ale verime ze to bude ok.Aj jankepo tusim vysli zler?

aly
11. máj 2009

slnyecko, neboj vsetko bude ok, to sa vraj niekedy stava

slnyecko
autor
11. máj 2009

mne moja gynda povedala ze len v 5 percentach su tieto vysledky pravdive,ze je to len orientacne

nicolmt
11. máj 2009

ha! takze akoze sa od nas trhate..ze nova tema 😝
neboj misi...mi si ju tak za 2-3 roky oprasime 😀 😀
i ked priznavam ninka ma dorazila a odplasila...hadam dovtedy zabudnem (z fazy never ever som sa pomalililinky dostavala ze raz mozno snad...ale kedze mame obaja! preddispoziciu na dvojicky mam straaach 😕 )

slnyecko
autor
11. máj 2009

neee,to len pozeram a v majovcatkach sa viac debati o tehulkach ako o majovcatkach,tak som myslela ze by som zalozila temu 😀

misanik
11. máj 2009

nicol 😲 mi hovor, mama mala bratov dvojicky, uz pri norkovi mi lepilo 😀

nicolmt
11. máj 2009

misanik 😲 no ved ja som sa na prvom usg hned pytala len...a je tam jedno? povedzte ze len jedno! 😝 😀 😀 lebo sa mi marilo ze dake zdvojenie vidim 🤐
co ma napada ze sa musim konecne spytat dr co mala na porodnej sale znamenat ta oda..a ukazovanie zucastnenym (aj mne!)..ze jeeej aha..zdvojena placenta 😕

ka77ka
11. máj 2009

tak u nas v rodine mame tiez dvojicky, dokonca aj moja mamina cakala dvojky, ale ich potratila ☹ .pri Eliske mi tiez poriadne lepilo, a hlavne na zac.tehu som bola trosku v strese, lebo doki mi oznamil, ze to vyzera na dvojicky...tak sme s muzom skoro 2 tyzdne rozmyslali, ze ako prerobime detskuizbu, aby tam 3 postele vosli 😀 a podobne...a potom mi doki povedal, ze bude len jedno...tak nam odlahlo. 😉

miska...este ked pri prvom tehu cakas dvojicky, tak sa to da podla mna zvladnut...ale ked sa rozhodnes po dlhsom case, ze chces druhe babo, a nakoniec budes mat 3 deti, to je uz ina sranda. 😀

anamor
11. máj 2009

jeeeeeeej pekna tema 😵 ja sa pridam k tym,co ju za par rokov chcu oprasit, aj ked s tymi dvojickami sok aj pre mna 😲 uff

slnyecko
autor
12. máj 2009

Dobre ranko,no citam si tu o tych vysledkoch z krvi a tak,ale baby ja som s tym taka zmierena ze aj keby malo to malicke downov syndrom tak mi to nevadi,proste som total pokojna,neviem je to podozrive nie? 😅

anjelok
12. máj 2009

slnyecko, zevraj deti s DS su uzasne stvorenia. ale teba sa to tykat nebude 😉
budem cakat na vysledky..tvoje zajtra a jankine vo stvrtok.

misanik
12. máj 2009

slnyecko, si pokojna, elbo to urcite dobre dopadne. neboj, drzime paste 😉

facovka
12. máj 2009

ahojky, tak aj ja obcas prispejem,kedze som povodne bola ta majovka 08 🙂
slnyecko neboj, pri filipkovi som mala zle AFP a vidis 🙂 je uplne v pohodicke...dnes mame 3D utz s felixkom a poradnu tak nahlasim vysledky 🙂

betatka
12. máj 2009

slnyecko super nápad založiť túto tému...neviem síce či budem stíhať obe 😀
Ja som bola včera na krv a výsledky budú neviem kedy ale mne ich oznámia až 9.6 ake sestrička povedala že keby niečo zle tak mi zavola ...tak dúfam že nezavolá 🙂

slnyecko
autor
12. máj 2009

jooj facovka ti zavidim ten 3D utz,ja som tiez chcela ist ale moj muz ze za to tolko penazi nevyhodi 😠 no co uz.Felix je krasne meno 😉 Aj ja som zvedava co to bude,pri kubkovi mi az tesne pred porodom povedali.Baby aj uz cosi nakupujete alebo vam poostavalo po drobcoch?a co kociky a postielky a tak?

gurti
12. máj 2009

jeeej baby, ty kokso, genialny napad zalozit tuto temu...takze sa velmo velmo rada pripajam a tesim sa s vami ostatnymi...nech je to tehulkovanie bezproblemove!

slnyecko
autor
12. máj 2009

jee gurti aj ty?ale nas je 🙂 gratulujem 🙂

gurti
12. máj 2009

dakujem slnyecko a budem drzat palceky, tiez poznam vo svojom okoli viac pripadov, kedy AFP vyslo zle a vsetko su to nakoniec krasne zdrave deticky, takze sa neboj a zbytocne nestresuj, urcite to dobre dopadne.

slnyecko
autor
12. máj 2009

no ved prave ze ja nestresujem 😉 som v pohoooo 😀 a ako sa citis?mas aj nejake priznaky?a co brusko uz rastie?

gurti
12. máj 2009

tak je dobre. no ja nejak horsie ako pri prvom tehu, nevolnosti, unava, aj brutal napinaky, ale zacina sa to lepsit. Brusko-noo, nejake sa crta, len mam dojem, ze su to skor speky a pozostatky prveho tehulkovania 😀
Ty sa ako citis a aky si mala prvy trimester?

slnyecko
autor
12. máj 2009

Ja tiez horsie ako pri prvom,od zaciatku mi bolo zle,potom som spinila tak sup do nemocnice,potom to prestalo,neskor zass velmi vysoky tlak,skoro zas nemocnica,teraz tie testy,sna sme si uz vycerpali.Inak fayn.Ja som po CR,tak najprv ma zdzubali ze to je este skoro,potom mi zakazali dvihat maleho,no ale nedvihaj ho... 🙄

lucka0122
12. máj 2009

ty brdo no skoro som odpadla.......super drzime vam palceky...ja tak skoro nechcem patko je strasne zivy to by som pri nom nezvadla.....gurti a ty zase?juj tesim sa svami

gurti
12. máj 2009

jeej lucka caues 🙂 ako sa drzite? este byvaju piatkove stretka v rodinkove? Ja mam Miska teraz choreho, no chcela by som dobehnut, az bude fit.
slnyecko, tak to nemas bohvieco, hlavne popri jednom drobcovi este dalsie starosti. Nevedela som, ze si rodila cisarskym, ani som nevedela, ze musi byt potom vacsia pauza na otehotnenie. A tlak mas uz o.k.? Ja skor nizsi mam, a co som rada, zatial aj krv v poriadku, co som pri prvom mala zvysene niektore hodnoty, no ako vravim, co ma trapi je brutal unava, dufam, ze coskoro pominie.

facovka
12. máj 2009

ahojky babky, hlasim sa po 3D utz..
takze, pohlavie potvrdene, maly ma cca 29cm, 717g a je suprovy,len sa nechcel moc ukazovat, musela som aj pochodit po chodbe,no ale dake zabery mame, kuk album + dopalil mi aj foto este z 20tt...a inak presne sedime na 25tt, tak sa tesime
kuk
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

slnyecko, no my postielku po drobcovi, bo sme mu teraz taku trojstrannu co sme prilozili tou stranpou bez mrezi ku nasej manzelskej, inak drviva vacsina po filipkovi + kocik uz mam-kuk album, sice filipko pekne chodi,ale v zime bude mat len 1,5 rocka a to este malo na to aby nejak vela cupital pri mne, a po snehu nebodaj 😒

slnyecko
autor
12. máj 2009

Super facovka,krasne zabery,maly je fesacisko 😉
My postielku asi vyuzijeme cestovnu co teraz pouzivame ako ohradku,oblecko po kubkovi mam dost toho,ak to bude baba tak samo ze dokupim nieco dievcenskejsie 🙂 Kocik-Kubko uz teraz odmieta tak asi neriesim...vy mate krasny,sa mi pacia aj farby.
gurti,tlak mam uz ok lebo beriem magnezko,nizsi je lepsi.