Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

angel11
25. aug 2009

Aly....jaj vy ste uz zacali s plavanim...my uz asi nepojdeme.aspon tu vo zvolene nie. nejak jej to nerobilo dobre.
a kedy dame stretko, uz sme sa dlllllho nevideli.

angel11
25. aug 2009

ale kde si to nasla v tej druhej linke, ja tam ziadny graf nevidim

aly
25. aug 2009

V prvom graf a v druhom na spodku len tabulka

angel11
25. aug 2009

jasne uz som nasla...ba vysli dievca... 🙂

aly
25. aug 2009

Dufam ze coskoro stretko 🙂

angel11
25. aug 2009

ja tiez ..no idem asi zehlit , lebo Hanka je o chvilku hore. stavim sa ze hned ako zapnem zehlicku... 🙂 🙂 🙂
takze pa zatial...

musino
25. aug 2009
musino
25. aug 2009

nasla som aj druhy graf, zase mi vyslo ze Zuzanka mal byt chlapec...ale na druhe to vychadza na dievca, tak dufam ze to vyde 😵

verulka
25. aug 2009

ono on sa velmi mrvil v postielke, na tejto je uplne v klude 😉
kats, to som sa rozhodla na noc ho prezliekat za nevinneho anjelika 😀

betatka
25. aug 2009

ahojte
gratulujem novým tehulkám, a fakt sa nám to tu pekne rozrastá...hádam do mája budú skoro všetky májovky tehotné 😀 vynímajúc verulku lebo ona to už zariadila 😎

kats
25. aug 2009

musino - moja kamoska kojila svoju prvu dceru do konca 8 mesiaca tehotenstva s druhou, na mesiac si dala pauzu a pokracuje 😀 rozdiel medzi oboma je 2 roky 🙂

moni - zatia sa citim netehu 😀

podla mna aj ako tehu musis svoje prve babo dvihat, nosit na rukach a pod 😉 ale telo je uz rok aj viac trenovane tak to berie ako beznu rutinu a nie ako nezvycajnu namahu 😉

eviku78
25. aug 2009

betatka, dufam, ze nie vsetky. 😀

facovka
25. aug 2009

ahojte babule, dakujem este raz vsetkym za gratulky.. 🙂
no, ked si my zavedieme system tak to este potrva,ale dnes sa celkomdalo,ale sak noc este pred nami 😅
gratulujem novym tehoskam, ked chcete do tabulky, tak sup IP, doplnim Vas 😉 tesim...

moni1412
25. aug 2009

mirka tak gratulujeme 😵 v aprilovkach 2010 budete mat svoju sukromnu skupinku 😉

musino ako kats pise. nemozes prestat drobca dvihat, potom s bruskom to bude asi narocnejsie a asi si bude treba aj viac davat pozor, ale ked este nezavadzia brusko, tak sa da 🙂

facovka
25. aug 2009

neboj musino,da sa to, ja som krpca dvihala az do porodu, to nejako samo islo 🙂 somn sa bala co po porode ako ho odlepim od zeme,ale uz ho normalne dviham, a to som 7my den po sekcii, takze akasi taka sila sa v tebe najde 🙂 😉

kats
25. aug 2009

facovka 🙂 😵 krasne si to napisala 😵

mirka20
26. aug 2009

ahojte 🙂
kats, v prvom rade chcem tebe pogratulovat k tehu, lebo to som este nestihla 😵
a podakovat sa vsetkym za gratulacie.
musino, nasa mala je (alebo bola) maly zavislacik na prsniku, ale ako viem, ze som tehu, tak sme to zacali obmedzovat a namiesto mliecka som jej dala um a kedze jej celkom chuti, tak ten prechod zvlada celkom ok. len to musis vyskusat. napriklad na obed ked som ju ukladala, som ju kojila, ale skusila som to s flasou a pekne sa napapala a zaspala. od vcera skusame odstavit nocne kojenie a nahradenie um, tak snad to zvladneme. a nosenie neriesim. zatial ju nosim normalne. jedine, co davam vacsi pozor je, aby ma pri prebalovani nekopla do brucha, kedze ona s nohami v kuse sibrinkuje.

kats
26. aug 2009

dakujem mirka 😉 😉
skusila som tie linky a podla prvej tabulky vychadza chlapec, podla cinskej tabulky baba 😀

eviku78
26. aug 2009

kati, je to baba, jasna vec. 😀

betatka
26. aug 2009

eviku na teba som myslela ked verulka znova sponemula ten počet čo si dala...ved ked budeš cítiť že je čas tak sa k tomu odhodláš 🙂 ak teba budeš ešte chcieť 😀

betatka
26. aug 2009

facovka presne toho sa bojim ja malu stale vlačim na rukach...teraz jej zas idu zuby tak je urevana a nalepená na mna v jednom kuse...už ma včera aj bruško bolelo...ale ked som sama doma nema kto pomôcť.
A ked bude drobec na svete tak si to vobec neviem predstaviť 😝

eviku78
26. aug 2009

jasne, ze bude aj druhe. ked pride ten spravny cas. 😉 a neboj, tvoje telo je myslim zvyknute na nosenie leusky, tak by to malo byt v poho. 😉

miriamka
26. aug 2009

Ahojte,
jeeej,gratulujem vsetkym novy tehulkam,ako sa to tu krasne rozrasta!!! 😉

moni1412
26. aug 2009

mne vyslo v oboch tych grafoch baba. aj sme sa snazili o babu, tak uvidime. pri Deniskovi mi ten cinsky vysiel tak divoko... lebo som mala akurat narodky okolo dna ked sme pocali maleho, tak to bolo take dost na vazkach..... tak uvidime tentoraz 😉

loss
26. aug 2009

ahojte

mirke a kats srdecne gratulujem k bambulkam v brusku 🙂 nech krasne rastu

ja som bola v nemocke zacala som krvacat primar ma zjazdil ze preco dviham dieta v tak stadiu tehu pozerala som na neho ako debil,dali mi infuzku a nejake lieky dnes som prisla domov ale mam sa setrit

no a podla tabulky mi vychadza baba aj pri Nelly takze mne to vyslo 😵

musino
26. aug 2009

kats, to je super, nemyslim ze sa mi podari kojit tak strasne dlho, ale aj tak si myslim ze keby som jej teraz mliecko zakazala lebo cakam babatko, tak by to pre nu nebolo fer...

kats + moni, je mi jasne ze ju nemozem prestat dvihat, len ma zaujima, ze ked ju stale natahujem, ci to nemoze na zaciatku tehu ublizit. Napriklad ked skaceme v bazene a tak... Zuzina je zive striebro, v klude nevydrzi ani ked spi :-/

facovka, ty si asi superzena 🙂 mna brusko obcas zaboli, preto ma to napadlo. Tiez sa nonstop hrabem v zahrade, teraz ideme zakladat travnik, tak ma bude cakat strasne vela okopavania, rylovania a hrabania....a k tomu krpec co stale krici ´mami HAPO´
😅

mirka, tiez mam doma zavislaka, aj teraz je nalepena na prsiku a cucka, ked ona je taka stastna ked jej dam mliecko, tak sa jej rozziaria oci a zacne vyskat od stastia.... my sme uz skusili obmedzit kojenie na 2x denne, darilo sa nam asi dva tyzdne, ale potom zase zacala a sme tam kde sme boli :-/

betatka - si na tom podobne ako ja....

verulka
26. aug 2009

zuzi, ty si uz tehulka 😕 ci som mimo?
baby, ku druhemu dietatu by som vrelo odporucila satku..babo spokojne na mame a obe ruky volne 😉 neuveritelna pomoca spokojne deti- starsie menej ziarli, lebo mamam je mobilna a mladsie je pri prsniku uplne spokojne 😉
add kojenie- ak je mamina ok, tak sa to istop da...ja si momentlane pisem s babami, ktore su tehu( uz dost vysoko) a koja svoje prvorodene, vobec to neriesia 😉
loss, tak sa setri, ale podla mna nedvihat sa asi moc neda 😖

moni1412
26. aug 2009

musino citala som ta v majovkach 2010..... aj ja som bola dost mimo ze ci uz si alebo nie tehu 😉
skakanie v bazene? myslis v normalnom, velkom? tam urcite nie, voda nadlahcuje, cize vo vode ani necitim ze svojho 13kiloveho milacika dviham 😉

loss, setri sa. 😒 obmedzit sa asi dvihanie da, ale upne prestat sa naozaj neviem predstavit.....

snehulienka
26. aug 2009

jej, gratulujem k dalsiemu tehu...januarovka 2009,paa

ninka123
27. aug 2009

Ahojte, tak ja sa tiez pomaly gulam 😅 Brusko uz mi dost zavadzia pri predklonoch, uz som nieco ako mala slonica 😀 dnes som chytila stres, ved ja max za 2mesiace rodim!!! a to zaciname prerabat kuchynu a chodime po navstevach, akoby sa nic nedialo 😅 A hlavne sa bojim, ze si ma preventivne od oktobra nechaju v nemocke, takze zacinam stresovat, ci vsetko postiham 😅 Takze tento mesiac mam perny 😵 😵
Inak ja malu zdviham, ked som mala problemy, tak priznam, ze pomenej, vdakabohu nevyzaduje nosenie, tak je to v poho...
Pekny dnik vsetkym 😵