Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
11. dec 2009

dakuem dievcata,strasne sa tesime s drahym,ze tento raz je to uzasne tehu.no nemoze byt nic lepsie,.
miri...asi by som aj ja pockala co povie doky,ale ja som v 22tt bol ana trhani zubu a gyndoska povedal,ze kludne aj brufen mozem nasadit,ze uz v tomto stadiu by sa nic nemalo stat. 😉 no a mne brufen prisiel fakt brutal,ale asi vedia o tom svoje. 😉 joj a m,mne na mikozu pomohlo,ked som chodila po byte bez nohaviciek,uplne som vysadila sacharidy vratane bieleho peciva a cestovin,a pekne som sa nadajala acido mliekom.no a samozrejme cesnakova polievocak.a nepytala si sa v lekarni?tam by ti asi poradilui nejaky vyplach ,myslim ze z ruzi je to....no a ja som uzivala gynopevaril uz v 13 tt,ze vraj mozem.tak neviem. a ozaj.....skoro som zabudla fungycidin je super a tam priamo v letaku je anpisane,ze tehosky mozu. 😵

galanta
11. dec 2009

miri...joj a potesila si ma s tym menom.... 😵 😵 😵 lebo ze agata je hrozne meno.takaspon toto ma potesilo,ze som dobre vybrala.

facovka
11. dec 2009

no, s tym filipkom ste aj mna potesili 😉 my sme toto meno mali uz vybrate ked som ani tehu nebola 😉 s druhym som teda dlho vymyslala 🙂 ale som spokojna....

loss
11. dec 2009

ahojte

dakujem za podporu ste zlatucke aj ja verim ze bude dobre 😵
skuska dopadla dobre mam 2 bola to skuska z jednania s klientom musela som obhajit seminarku a buduci piatok pravo od zajtra sa zacinam ucit tie paragrafy 😔

galanta
11. dec 2009

loss...teda 😝 😝 😝 fakt sisis toho na seba dost navalala.ale odvaznym stastie praje. 😉

galanta
12. dec 2009

ahojte.tak sme pridali fotky do albumu ..tak uz zarezavam....je tam 3D 😵

mirka20
12. dec 2009

gal, filipko je zlatucky 😵
loss, drzim palce na pravo. ale ty ho urcite zvladnes, si sikulka 😉
diky za rady ohladne mykozy. vyskusam a snad nieco zaberie.

kats
12. dec 2009

gal super fotky 😵 a tie popisky 😀 😉
baby drzim vam palce na skusky nech mate cim skor pokoj 🙂

loss
13. dec 2009

boze to pravo je hrozne a to sa ucim len tak ze si to citam

moni1412
14. dec 2009

gal peknucke fotocky 😵

my sme cez vikend vypekali - len medovnicky a linecke, ale aspon cosi mame.... chlapi mi pomahali, ale aj tak som mala v sobotu vecer dost. opuchnute nohy, no des 😖

moni1412
14. dec 2009

ozaj my sme boli dnes na kardio - mame zas pol roka pokoj.... tam je vzdy Denisko ako anjelik, doktorka ho vzy chvali, aj sestricka..... keby ho tak niekedy doma videli 😀 ale dnes bol s nami aj ocino a siel telefonovat na chodbu, tak maly za nim z cakarne, samozrejme, potom sa rozbehol a vrazil do dveri, cize ked sme sli na EKG mal na hlavicke hrcu, uplakany.... 😒 ale inak sa dalo. vysetrili ho, dali sme ho na zem a Denisko hend "papa" - az do vytahu ma viedol, tatino musel pockat na spravu a Denisko by ho ani nepockal keby na tom nenastojim 😀

kats
14. dec 2009

zlaty denisko 🙂 ponahlal sa prec od lekarov 😀
aj matusovi sa musi vzdy nieco stat ked ideme k dr 😅 vzdy musi byt niekde modrina 😝 sa cudujem ze na nas este socialku neposlala

moni - mala si chlapov nechat nech oni pecu 😉 ja som vcera nedorobila posledne 2 plechy, tak muzik dopekal - jeden boli cernoskovia 😝 😀 uz som nevedela co s krizami 😅 a pritom s matuskom ma nic nebolelo... teraz sa ledva postavim 😠 asi by som mala cvicit 🙂

moni1412
14. dec 2009

kats ved oni pomahali... obaja. a Milos ten teda urobil hadam viac ako ja 😀 bez neho by som sa do toho ani nepustila 😒 ja mam podobne stavy.... vecer si krize uz ani necitim... mozno je to tym ze nemozme tolko oddychovat ako pri prvom tehu 😒

no o modrinach mi ani nehovor.... Denisko ma na lytkach spredu na kazdej nozicke asi 3, to ked v stolicke na papanie vymysla, alebo ho vyberam a zabudnem odsunut pultik, tak hned sa mu urobia... sa divim ze dnes sestricka nic nepovedala ak ich videla 😅

inak Denisko ma dnes cely nejaky padaci den. to ked raz zacne.... 😒 v kuse bol dnes na zemi, neviem co sa stalo 😔

mirka20
15. dec 2009

ahojte 🙂
hlasim sa z poradne. mame krasnych 500 gramov a sme stale chlapcek, tak sa vytesujeme, ze je vsetko ok. na mykozu mi dal macmiror. keby som sa nebala, tak ho uz od piatka uzivam. no co uz, vydrzala som a od vecera zacinam s tabletkami.
babule, ste riadne sikulky. aj ja som zacala s pecenim, teda v sobotu som upiekla vinove kolaciky a este ma cakaju medovnicky a asi koncime. v nedelu odchadzame k nasim a kedze maminka je cukrarka na pn, tak vypeka a my budeme mat o starost menej 🙂 este keby mi mal kto poupratovat a mozu prist vianoce 😵

moni1412
15. dec 2009

mirka to uz idete k vasim na sviatky? 🙂 tak v tom pripade netreba ani mat upratane 😀 joooooj, mnam, mamina cukrarka? hmm... to znie super 😉

ked sa ja pozriem kolko prachu na komodach v obyvacke a dve okna su docapkane (kde chodi Denisko pozerat), by sa aj zislo urobit, ale kedze Milos zakazal, tak to asi caka jeho cez vikend.... 😒

moni1412
15. dec 2009

mirka a super ze ste ok, a prajem skore uzdravenie z tej mykozy hnusnej 😒

loss
15. dec 2009

caute kocky
miri ja mam mykozu cele tehu je to hruza mne da vzdy micomax je to len 1tabletka a zabere okamzite
s pecenim si hlavu nerobim v pondelok upeciem s mamkou pernicky a koncim dufam len ze vydrzim vcera som skoncila na pohotovosti mala som kontrakcie no pichli mi injekciu a rano som sla domov mam sa setrit aspon do konca 38tt tak som zvedava ako to bude
zelam vsetkym krasny dnicek 😵

moni1412
15. dec 2009

loss fuha.... tak sa drz.... este mas nejak skusky? 😕 otvaras sa, ci to aspon este nie?

loss
15. dec 2009

mon v sobotu mam to trapne pravo a potom uz len jednu ale az 9.1
zatial sa neotvaram ale mala je uz natrepana v porodnych cestach, v utorok idem na pasy a do poradne tak uvidim 😔
kamoska bola vo stvrtok so mnou v poradni povedal jej ze na porod to nevyzera bola v 38tt a o dva dni sa jej za polhodinku narodila dcerka neurobili jej ani klistir nestihli 😅

facovka
15. dec 2009

no loss,kazdopadne to mas za par,vydrz este 🙂 a tie skusky,no klobuk dole 😵
my inak oki, zdravi sme,to je zaklad, zly sme tak ako vzdy,ale tak aspon ze sa lubime jak kone 🙂

moni1412
15. dec 2009

loss tak sa setri, v ramci moznosti.... 😒

Leni ako hovoris - to je hlavne 😉 😀

majovky_again
16. dec 2009

moni,pekne bruseno,nahodila som do albumu 😉

mirka20
16. dec 2009

ahojte 🙂
mon, upratovat musim, lebo od nasich sa vraciame 26. a pridu aj svagrovci, tak nech tu nemame bordel ako v tanku.
loss, drzim paste, nech to to vase dievcatko este chvilu vydrzi v brusku, nech dorobis skusky
facovka, super, ze ste zdravi. aj my zatial, musim si poklopat, aj ked na mna asi lezie nadcha, ale snad nic horsie to nebude 🙂

loss
16. dec 2009

kocky dakujem ste zlate a ozaj pridala som brusino do albumu 😵 a aj kocik pre malu

verulka
16. dec 2009

loss, mycomax by sa mal ale len max 3x za 6mes...skuste si pri mykoze nasadit probiotika aj v tbl a aj v prirodnej forme- acidka 😉
bozinku, strasne rychlo sa vam tie tt nacitavaju 😅 😵 drzte sa 😉

loss
16. dec 2009

verul asi aj tak som ho jedla dal mi ho pri hrudkovitom vytoku
hej hej tu sa zda ze to bezi ale mne sa zda ze mam brusino celu vecnost 😀
a co ty mas sa ako?

moni1412
16. dec 2009

loss pekny kocik 😵 co je zac? a brusko mas super, nevyzera na 36.tt 😉

Leni, dik, ty si aka rychla, aktivna 😵 😅 ako to ty stihas?????

mirka ved ja som len zartovala... tiez by som nemala dobry pocit keby nemam upratane na sviatky, aj keby sme neboli cele doma 😒

loss
16. dec 2009

moni autosedacka je maxicosi a kocik zistim ako sa vola nejak som zabudla a dakujem za pochvalu 😵

galanta
16. dec 2009

miri....gratulujem ku krasnej vahe vasho chlapceka... 😵

loss este to nejako vydrz uz to ams lena za par a snad si da povedat a ZARA. 😎

galanta
16. dec 2009

loss... opravujem na Miu... 😀 😅