Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

mirka20
8. jan 2010

moni, by ma piclo, keby som mala chodit hore dole, kedze som bola aj s malou a kociarom a chodniky neboli nejak extra upravene.
tie slovicka su fakt super. aj ja obcas pozeram, co rebeka vypusti z ust 🙂

galanta
8. jan 2010

dievcata ..dakujem za rady ohladom tej odsavacky.no ja ju kupim,snad bude dobra.a pevne verim,ze ju az tak casto ako pri sarlotke nebudem musiet pouzivat,lebo prinej som si do siestich tyzdnov len odsavala kazde dve hodiny. 😝 ja som to prezila,odsavacka bohuzial nie.letim..mal nechce buvat s tatom.

ludka_r
8. jan 2010

Ahojte.
Tak som ostala trošku mimo ohľadom toho príspevku,keď sa druhé narodí.. Ale Kats, ešteže si predo mnou, aspoň ma o všetkom poinformuješ... 😉
Juj, aká som ja len uťahaná, ani na PC už nevidím... ☹

moni1412
9. jan 2010

ludka a pockaj o par tyzdnov este.... 😒 tu unavu myslim 😒

Leni, ten fb je fakt nejaky spomaleny... ked tak si ma skus pridat ty nanovo ak to pojde, mne to este nepotvrdilo 😒

loss
9. jan 2010

ahojte

tak ja dnes som unavena ako das zase som sama polovicka je do stredy v Cechach takze frcim sama hruuza

strasska
10. jan 2010

Ahoj,
tiez som Majovka a cakam v juli babo, pravidelne Vas citavam, ale neprispievam... dufam, ze to nevyzznieva ako smiractvo 😀
no a citam, ze tu riesite prispevok na starostlivost o dieta, ja som nasla este toto...
je to to iste?
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2010/01/09/pris...

facovka
10. jan 2010

strasska vitaj,ak chces byt v nasich tabulkach, kuk pod nickom majovky_again a ak chces tak mi posli IP, dohodim ta 🙂

majovky_again
11. jan 2010

loss pekna fotecka,uz je v spolocnom,kazdy den cakam na smsku 😉 a ty drzis a drzis,dufam ze uz to budes mat coskoro za sebou 😵

galanta
11. jan 2010

AHOJ STRSSKA.NO VOBEC NEVADI,ZE NAS CITAS..VSAK TO ROBIME OBCAS VSETKY....takze vitaj medzi nami.idem si precitat,co hovori ten prispevok.

mirka20
11. jan 2010

strasska, vitaj medzi nami 😅
loss, este nic? 😕 mia si chce asi pockat na ocka,tak otala s prichodom 🙂

galanta
11. jan 2010

strasska..tak to je fakt super prispevok,dokonca mam pocit,ze som sa z neho aj vysomarila. 😀

inak my sme dnes boli na poradni.vsetko je chvalabohu v poriadku,az na to,ze ja asi porodim bud zabiatko alebo slona.filipko ma uz cez 1400g a sme o tyzden vacsi a hlavicka dokonca zodpoveda 31 tyzdnu.a k tomu vsetkemu prestal posluchat a otocil sa dole hlavou. 😝 😅 no fakt am to trochu vydesilo,ale uz sa zmierujem s tou myslienkou,ze si to tento raz asi fakt odtrpim. 😀 ale.....hlavne ze je vsetko ok.takze sme nateseni.tento mesiac som pribrala 3 kila,co sestricka komentovala slovami...tento mesiac nam to ale skocilo....takze uz mam na sebe 6 kil a aj ja sa zacinam pomaly ale isto podobat na slona. 😎

no co,loss....tebe sa nejako neche.?! 😀 ale fotku mas peknu...

mirka20
11. jan 2010

gal, super, ze je u vas vsetko ok. a neboj, filipko sa este otoci ako on bude chciet 😉 s tou vahou to poznam, ja radsej nepisem, kolko som uz pribrala, lebo mam z toho depku. ale uz som obmedzila vecerne vyjedanie, tak snad sa to spomali

galanta
12. jan 2010

miri,dakujem.no ta moja vaha sa k mojej depke nedostala. 😀 ja som najstastnejsia,ze som neni na tom tak,ako pri sarlotke,na vahu kaslem.aj ked mi to nie je jedno.ale som zvedava na filipkovu vahu a to,ci budem fakt rodit normalne. 🤐 😀

facovka
12. jan 2010

gal ved v 30tt 6kg, to je supis, co by este chceli, ja som s olim pribrala 16kg a s fifom 18kg 😀 teraz mam uz nastastie svoju vahu,ale rit a brusko, no comment, to uz len cvicenie asi spravi,ale nemam vydrz a ani cas 😀

moni1412
12. jan 2010

my sme tiez boli vcera na sone - vsetko ok, dokonca mi podla sona vysiel az 33.tt a termin 5.3. 😅 mala ma okolo 1800g a 37cm a treti dr. potvrdil ze jasna baba 😀 pridala som aj foto zo sona.... inak dlho sa mracila, taka bola chutna, oduta pera, no sme sa nasmiali aj s dr. 😀

Denisko ma stale kaslik, od vcera berie dva sirupy, teplotu sice nema, ale hrdielko chytene... neviem ci od tych sirupcekov je dnes malatny, spinkat sa pytal sam, uplakany, tak sa nosime - 12,5 kg 😒 mam dost dnes teda 😒

gal pekne miery 🙂

loss
12. jan 2010

ahojte

takze stale 2v1 zajtra idem ku kaderke a vo stvrtok poradna tak som zvedava co mi povie
ked uz niekomu volam tak cakaju ze som porodila a ja nic 😔 ozaj sa tej krpani nechce von ale mna ta zaha ide zabit
a dakujem brucho mi nevadi ale uz sa tesim ze nebude ved vidite mam ho dost 😀

galanta
12. jan 2010

fac.....no len mojej sestricke sa asi nezdal ten rychli narast.no lae ja tie tri kila priberiem cez vianoce aj ked niesom tehotna. 😀 no a 6 kil nie je vela,ale ta moja vychodzia vaha. 😝 😀 radsej ani nespomenie.hihi

moni..no to co budeme mat za deti? 😀 😎 teda .riadna baba to bude. anech sa co najskor uzdravite.

loss.....no tak my uz ta necakame a ty kazdy den este zavitas medzi nas.my uz cakakme len odkaz od teba. 😎 no ale mozno chce slecny vylepsit statistiku presne anrodenych deti na termin. 😀 a to bruchomas nahodou este dobre.to co som vcera videla na poradni vyzeralo akoby amlo 18 mesiacov a nie 9.take brusisko to bolo.

galanta
12. jan 2010

pocujte....ukazuje vam dobre tyzdne?mne pridalo dva dni... 😕

kats
12. jan 2010

ze 6 kg 😀 si rob srandu, to ja sa len vecer najem a hned nabehnu 😀

loss - pekne ta mala natahuje 😉 mozno len chcela pockat aby mala peknu maminu od kadernicky 😀

dnes som bola na poradni, vsetko OK, mam sa objednat na cukor a 12.2 dalsia poradna aj s utz 😀 pytala som sa na tvrdnutie... lebo minuly tyzden kazdy den a dost casto 😅 ze by este nemalo byt 😝

a segra zajtra nastupuje do porodnice - je v 39tt+3dni tak som zvedava kedy budem teta 😀 (mala daco odstranovane z maternice tak sa o nu asi boja a chcu ju pod dozorom...)

moni1412
12. jan 2010

loss budem sa opakovat, ale drzte sa..... ved uz to dlho nemoze trvat 😀

gal no..... riadna veru 😅 ale vraj je v norme 😉 mne ukazuje v pohode.....

strasska
12. jan 2010

Ahoj, no ja som taka smiracka uz dlhodobo, az mam pocit, ze Vas vsetky poznam, ale pisat sa mi nechcelo. No ale nedostatok ludskeho kontaktu na MD, mi zmenil postoj. Byvam na veeeelmi malej dedinke a niekdy som na tom tak zle, ze nakukam do dvorov,s kym by som pokecala. Slovna zasoba sa zmensuje zavratnou rychlostou...
minule sa ma muzicek pytal na sklonovanie nejakeho slova a ja som zapotila:" to bude podla vzorAAAAAAAA (MM sa skoro sklatil zemi a ja som to este vysperkovala) podla vzora BUK" Teraz tym podla potreby bavi celu rodinu.
No tak mozno sa sem-tam ozvem. 😎

loss
13. jan 2010

no kocky dakujem ste svetove krasna som pridam foto tak dufam ze uz sa to rozbehne

moni1412
13. jan 2010

strasska viem o com hovoris.... ja obcas dlho rozmyslam nad spravnym slovom ktore chcem pouzit a nakoniec to aj tak necham, lebo nie a nie nan prist.... ta MD je naozaj v tomto hrozna 😀 a aka je to ta veeeeeeelmi mala dedinka?

facovka
14. jan 2010

tak loss dufala spravne a o 4,00h sa jej dnes rano narodila cisarskym rezom Mia, s vahou 4270g a dlzkou 52cm...loss je stastna ze to ma za sebou, zelame skore uzdravenie a vela zdravia aj uzlicku 😉 🙂
ktora je na radeeeeeeeeeee? 😵

majovky_again
14. jan 2010

a Mia je uz v albumiku 😉

miriamka
14. jan 2010

Gratulujem Loss ...Mia je krasnucka..Vela zdravicka Tebe aj malickej 😉

mirka20
14. jan 2010

jeeeej, normalne mam zimomriavky. tak to je uzasne 😅 . loss, gratulujeme a prajeme krasne a pohodove 2-maminkovanie a hlavne vela zdravicka a sil 😵 (vidis, mia len chcela pockat, nech je maminka krasna a ocko doma 😉 )

andula30
14. jan 2010

Ahojte Loss a malej princeznicke zelam len to naj rychle zotavenie mamicke a krasny zivot bambulke 😉

strasska
14. jan 2010

moni1412 byvam v Herlanoch, to je tam, kde je gejzir 😀 A urcite su aj mensie dedinky, to len ked sa pristahujes z Kosic ako ja, tak to tak posobi 😝
Gratulujem Loss ku kocke, aj ja by som uz rada, ale do jula este daleko.

galanta
14. jan 2010

loss...no tak si sa dockala.......gratulôujem...vsetko naj a baba zase poriadna je ta tvoja mia.a predsa len to islo cisarakom.tak snad ta nenechali moc vytrapit.este raz gratulujeme...
teraz je an rade moni,nie???