Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

katka.1
10. mar 2010

Ty brdo Leni to uz ma stupel druhy zuuubok ??? Paraada 🙂
No no , ziadne predbiehanie saaaaaaaaaaaaa. Teraz chcem ist ja 😀 Prave cakam na mojho tatka a vyberieme sa aj s Kikuskou na prechadzku . Pojdeme pesko zo Slovnaftu do Vrakune dole po hradzi . TAk uvidime. Mozno sa Kubinko rozhodne, ze dnes je ten den D 🙂 hehe

kats
10. mar 2010

kati ked jemu je v brusku taaak dobre 😀 ze vas vsetky baby predbehnu 😀 pekne sa prejdite a uz sa tesim na spravicku o novom babatku 😀 😵
vcera som bola na poslednej poradni u mojej dr 😀 tasku som si vcera zbalila lebo ma martin uz nahanal - mne sa to zda este veeelmi skoro 😀 a mam hnusneho streptokoka 😠 kde sa to da nachytat ?? pri matusovi tam nebol 😠 tentokrat nebudem rodit bez infuzky 😒

mirka20
10. mar 2010

kats, coze, uz tasku? ja este ani vecicky nemam potriedene 😕 asi by som sa mala aj ja rozhybat 🙂
gal, daj vediet, ako si na tom.

strasska
10. mar 2010

Ahojte, citam, ze balite tasku, tak ja som pri Miskovi nabehla s takou igelitkou a som kukala jak puk na tie zeny, ze oni normalne ze kufre. 😲
Ale sak som pochopila potom, ze ani jeden ani druhy extrem nic moc, este stastie, ze v tej nemocke robi aj moja mamka a muzicek ma robotku par metrov vedla. 🙂

betatka
10. mar 2010

Ahojte

moni veľka gratulka k slečne...a teraz budeš môcť aj kojiť alebo zase nie?

Super Leni že už zuby naš slinta ako keby sa už tiež tlačili.

Jaj baby s tými mojím malým chlapom mam len starosť..boli sme na chirurgii lebo po tom očkovaní sa mu na chrbatiku urobil taký vred...tak nam to natreli nejakým maglajzom a bolo dobre, ale že to má vrodené ložisko rastú mu tam chlpky nie von ale dnu tak že ak sa mu to bude zapalovať častejšie tak to musí ísť operačne von...že je to len malý zákrok ale robia to len v BA alebo BB.

moni1412
10. mar 2010

ahojte, vsetkym dakujeme za gratulacie, od vcera sme doma, dnes som bola este na vyber stehov, stale sa mi zle sedi, tak len tak narychlo som dobehla. K nasmu porodu - pred piatou rano ma chytili kontrakcie, budilo ma to dost casto, tak som sa rozhodla ze idem stopovat 😀 no slo to dost rychlo, jedna po 12min, dalsia po 10min a tak dalej a ked som skoncila pri 6min, sla som zobudit Milosa, o pol 7. sme dosli so porodnice, rychlo volali susedu k malemu, mamina potom prisla za nim.... este ma poslali pri kontrakciach 3min. na sono jazvy po CR chodie vyssie, esteze ma Milos cakal na chodbe 😅 no a potom too slo uz celkom rychlo, podpisala som si ze prirodzeny porod beriem na vlastnu zodppovesnost... Milos bol so mnou aj na vzdycharni, strasne mi pomohol, aj pri porode, neviem si predstavit ako by som to bez neho zvladla 🙂 😵 na 3kontrakcie bola mala vonku, vraj hned pekne dychala, ale potom aj kyslik dostala, vela si z toho nepamätam, ale ved je v poriadku, slecinka 😵 krasne sme sa rozkojili, len malo casto papa, zato potom sa napapka 😵 zasita som hroza, ale stalo to za to 😵 pridala som foto do albumu, ozvem sa neskor 🙂

loss
10. mar 2010

mon ste naaaadherne 😉

majovky_again
10. mar 2010

moni parada,si sikula,mala je sladunka,davam do spolocneho 😉

strasska
10. mar 2010

moni kocky a sikulky ste obe, gratulujem. A hlavne sklanam klobuk pred porodom na vlastnu zodpovednost. Vidim, ze sa mam co ucit, asi som do vienka nedostala dostatok asertivity.
a ako to cele zvladol Denisko?

katka.1
11. mar 2010

Moni malinka je nadherna !!! Este raz gratulujem 🙂
Vcerajsia 3-hodinova prechadzka nepomohla, takze dnes si davame repete 🙂

facovka
11. mar 2010

katkla,kraasne brusko,len to ti narastlo sa mi zda 🙂

verulka
11. mar 2010

mmoni uzasne 😵

mirka20
11. mar 2010

jeej, moni, lenka je krasna 🙂
katka, snad dnesna prechadzka zaberie 😉
betatka, drzim paste, nech maly zvladne zakrok na jednotku.

ka77ka
11. mar 2010

Moni..gratulujeme k malej princeznicke, zelame vam vela zdravicka a mliecka. 🙂 🙂 🙂 ..lenka je krasna. 🙂

loss
11. mar 2010

katka snad to dnes vyjde 🙂

facovka
11. mar 2010

katka az zajtra,mala bysi postupku ze 12.3.pekne nie??? 😉

loss
12. mar 2010

Leni datum je krasny no uvidime co nato Katka a babenko 🙂
u nas stale snezi zase mame kopec snehu ☹

kats
12. mar 2010

katka? UZ ? 😀
moni super si to zvladla a si odvazna 😉 mala je kraaasna 😵
beti - fuuuh to co sa mu robi na chrbatiku 😖
dnes som odovzdala v praci matersku 😀 a kukli sme kolegov, hned matusa nacpali kolacikmi a chipsami, slanymi tycinkami kym som sa zakecala 😅

katka.1
12. mar 2010

Tak dnesny datum je naozaj super, ale zatial nist 🙂 Uz fakt neviem ako mam Kubinka prehovorit, aby dnes vykukol von. Chodit sa mi uz chodi velmi tazko, tak ma picha v krizoch. Nooo, uvidime. Keby nieco, dam vediet 😎

galanta
12. mar 2010

ahojte...tak som spat doma.....no to svrbenie bolo naozaj z pecene,takze ako napisala loss nasadili lieky a uz sa to upravuje.ale mam ine lepsie spravy......

18.3. budem dvojmama. 🙂 ukoncia to predsa len cisarakom. 😵 😵 😵 😵 neviete si predstavit ako mi odlahlo,hoci som uz ani dedufala. 😎 malinky vyzera ze predsa len narastol a mal by mat akolo troch kil,co je na nase pomery fakt gigant. 😀 😎 uz s anevieme dockat.lenmala akosi zacala protestovat a ked s ajej spytame,ci mozem priniest filipka jednoznacna odpoved je .....e eeeeeeeeeeeeeeee.

galanta
12. mar 2010

mon......malinkaje naaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😵 😵 😵 😵 a ten porod...no fantazia...urcite to nebolo jednoduche,ale klobuk dole ako si to zvladla.no proste ukazkovo..... 😵

facovka
12. mar 2010

jeej gal,tak super,no ale dufam ze uz katku nepredbehnes 😉 😵

galanta
13. mar 2010

no chuda katka...... 😀 😎 ael bude sa musiet poponahlat onja,elbo ja uz ten terminnezmeniiiiiiiiiiiiiiimmmm...................jedine,keby sa filipko poponahlal skor.

loss
13. mar 2010

gal super spravy 🙂 ale som zvedava na Sarlotku ked sa vratite z porodnice
Katka nenechaj sa predbehnuuuut 😉

strasska
13. mar 2010

Ahojte,
my tu mame kopec snehu, ale je celkom teplucko,lenze si to nemozeme uzivat, lebo este dokasliavame.

Katka a babske recepty na spustenie si neskusala: chodza do schodov, teply kupel, hladkanie bruska, milovanie, a este aj nejaky cajik, ale som zabudla aky 🙂 To ja len aby Ta gal nepredbehla.

Inak Gal, ja som to dvojmama pochopila, akoze budes mat dvojicky, no skoro matu piclo pred PC 😀 A normalne mi zalepilo, ze to az tak neskoro mozu zistit 😉

mirka20
13. mar 2010

ahojte 🙂
gal, tak predsa len to vyslo a cisarsky ti spravia. supeeeer 😵 jeeej, a uz buduci tyzden budes mat filipka pri sebe. trochu zavidim 😅 ale ved aj ja sa dockam, ale uz to nejak nezvladam - to brucho, unavu a tak, tak preto 🙂
katka, este nic ? 😕 este aj umyvanie okien vraj pomaha. tak ak chces, kludne dobehni k nam, my ich mame dost, aj schody mame, tak mozes aj tymi behat 😅 inak ta obdivujem, ze si zvladla take dlhe prechadzky. ja ked viac ako hodinu chodim alebo stojim, tak uz mam dost, brucho tvrde ako skala a spodok tiez riadne boli.

moni1412
13. mar 2010

gal tak predsa nam to obom vyjde podla nasich predstav 😵 super 😵 tak zachvilu 😉

katka no co? ako?

beti kedy mate ist na ten zakrok? drzime palceky, moja 😒

strasska Denisko to zvladal super, chudatko, cestoval stale, u nasich, u svokrovcov, ked nas boli pozriet, ledva si ma vsimol 😀 ale prvu noc ked sme boli uz spolu doma, ma chytil ked zaspaval za krk a musela som tam klacat kym nezaspinkal, inak sa tvari v pohode, akurat ten prvy vecer uz asi potreboval maminku....a teraz? zas si ma ani nevsimne poriadne 😀 malu stale hladka a ked ideme prebalit, donesie bez kazania plienku. no zlaty je, pomaha nam velmi. 😵 len tie noci nie su take ako predtym ze spinkal a budil nas on, tak teraz je cez den podrazdeny, spinka dlhsie, dospava no 😀

galanta
13. mar 2010

miri...uz sa neviem dockat.....tak by som uz cjhcela stvrtok....som na neho fakt zvedava.aky bude,cis a bude podobat na sarlotku a veci podbne.....ulavu citim obrovsku....myslim koli tomu cisaraku.a vostvrtok hned rano pojdem,takze okolo 8.45 bude filipko s nami. 😉 😎 snad prebehne vsetko v pohode ako prvy krat a my sa budeme uz len vytesovat.

inak aj nasa mala krasne zvladala moju nepritomnost,v nemocke ma boli pozriet akzdy den,ked odchadzala dala mamine len papa pusinky a uz jej nebolo.prvy krat s arozplakala az vtedy,ked som sa vratila z nemocky a prisla som pre nu ku svokre.ona spala a ked sa zobudila a zbadala ma,zacala lutostivo plakat.akoby sa chcela postazovat,ze som ju nechala bezo mna.potom som uz ani na zachod nemohla ist.vsade chodila za monou a vecer,presne ako pise moni,sa na mna zavesila a vyhladkavala ma a usta nezavrela az kym nezaspala,akoby mi chela vyrozpravat vsetko,co sa stalo.no este jej tak rozumiet.....

no moni....tak nam to fakt vyslo.... 😎 😵

facovka
13. mar 2010

ahojky,tak od katky smska ziadna,tak asi je este 2v1, gal super fakt za chvilu si s filipkom.....inak aj ja som mala planovanu sekciu na 9h a oli sa narodil 12.45h,pretoze mali urgentne sekcie a tak, tak radsej sa na to neviaz,bo ja som uz bola total rozhodena a nervozne o 11h a stale nist 😀 ..no ale iste je ze ked si to fifo skor nerozmysli toho 18.3. ho mas u seba 😉
moni,parada ako to zvladate,ja som len revala jak som dosla z porodky, hold akesi baby blues som mala a unava a tak,kolikyyyyyyyy..joj....drzte sa vsetky brusenka 😵

strasska
14. mar 2010

Tak Denisko je sikulka, ked to tak pekne zvladol. A co mu doniesla sestricka, aky darcek? Pacil sa mu?