Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
29. apr 2010

beti a Leuske prajeme vsetko naj naj naj k meninkam - posielame pusinky 😵

betatka
29. apr 2010

Leuška dakuje 😵
Moni koncom mája idem na kontrolu so štítnou a ak sa ten nález potvrdí idem na operáciu tak budem musieť malého odstaviť.
A Lejka má zápal priedušiek tak super na meniny a zbytok týždna sme doma a akurát zajtra sú u nás v meste akcie na 1.maj ☹

galanta
29. apr 2010

moni...no som sice optimistka,le zas realistka.my sme uz dopredu boli oboznameni,ze by sa tato diagnoza mohla ukazat a hlavne sme ju nesmeli zanedbat v tom zmysle,ze ze sme ju museli dat zistit uz v ranom predskolskom veku koli moznosti odstranenia aleboa spon korigovania.no moj drahy ma vadu oka ktoa sa dedi z matky na syna a z otca na dcery.mojmu drahemu uz nic nepomoze ani operacia.a len preto,ze na to prisli neskoro.zistili to mojej svokre,nasledne vysetrili aj mojho draheho u neho sa to potvrdilo ale liecba uz nepomohla,lebo mal vela rokov a vývoj bol zastaveny.takze aby nedoslo k podobnemu scenaru,vykaslali sme sa na optimizmus a radsej sme si to overili.bohuzial sa to potvrdilo,ale chvala bohu sme to podchytili dostatocne rychlo a tak sa teraz mozem stat tym optimistom a fandit si,ze to vyriesimea v dospelosti budeme mat obe ocka zdrave. 😵 😵 😵 snad som to nenapisala ako hotentot. 😀 😎
inak boli sme v šumperku.perfektny pristup a hlavne tam mali pristroj,na ktory sme sa nevedeli vSR dostat.no birokracia je krasna vec. 😝

strasska
29. apr 2010

gal tak to je super, ze sa to podchytilo, budeme drzat palce 🙂

galanta
29. apr 2010

stras...dik.no dnes sme boli pozerat nejake okulky a mala v nich bola rozkosna. 😵 vyzera v nich ako Máničky z hurvínka. 😀 😎

loss
29. apr 2010

ajojte
gal ja neskor ale predsa vsetko naj Sarlotke 🙂
dnes bolo u nas krasne a aj deti boli zlate spinkaju a ja makam na dalsej seminarke 🙂
pa zajtra

veronica1
29. apr 2010

Betatka - aj ja som bola na operacii stitnej zlazy, paradox je ze mi ju operali presne v den ked Laurinka mala 1rok, pred operaciou ma cakali este nejake vysetrenia co trvali asi 2mesiace, tak som tiez musela prestat kojit uz vtedy, lebo to bolo nebezpecne pre malu.
A vsetko naj oslavencom, my v sobotu tiez robime party, hoci narodky ma az v utorok...

galanta
30. apr 2010

los...dakujem,no a teba upodozrievam,ze tvoj den ma 48 hodin.my stale s mojim drahym uvazujeme ako to robis,lebo mi sa nezastavime cely den.vynimkou su samiozrejme tie dve vety,co napisem na konika. 😀 nasa mala vcera zaspala klasilka o pol jedenastej a amyl je od jednej hore.a vyzeram asi takto 🙄 esdte ze mna ten spanok cez den uuuplne preide a fungujem bez problemov,co sa o mojom drahom neda povedat.chuda...toho to nejako zmaha.mna to zmaha len v noci.ale fungujem aj tak.no co mi ine zostava.

dnes nas caka zoologicka a potom kolotoce. 😵 😵 😵

moni1412
30. apr 2010

gal super teda ze sa to podchytilo a vyriesi sa to uplne a Sarlotka bude mat obe ocka zdrave 🙂
my sa do ZOO chystame zajtra doobeda, pocasie ma byt az do obeda pekne, tak snad stihneme 😵 dnes ideme podpisovat papiere o hypo, tak sa nas sen pomaly ale isto stava skutocnostou 😵

loss gal ma pravdu... ako to robis?????? este ja skola.... ja som si tu prihlasku dala a teraz sa trasiem ze ma vezmu, aj ked by som bola strasne rada, ale netusim ako to budem vsetko zvladat 😀

strasska
30. apr 2010

moni idete stavat, ci kupujete bytik?
juchuuuuuuuuu, dnes Misko po 3 dnoch konecne spi na obed. Sa tesim, lebo to je moj jediny oddych 😀
Inak sa drzim, babo ma 1400gr a vraj uz Dr. aj videl pohlavie, ale samozrejme, ze som povedala, ze nechcem vediet. A zienky ja pritom "umieram" od zvedavosti, co sa mi to v brusku skryva.
Teraz to uz tipujem na chlapca, predtym som mala zmiesane pocity a teraz sa to priklonilo k chlapcekovi. No aspon bude mat Misko partaka 😉

galanta
30. apr 2010

moni dik.snad mas s tymi ockami pravdu,teda aspon dufame. 😵 no a vZOO bolo vela ludi uz dnes,lebo uz aj strasidla su. 😝 moni a drzime palce na hypoteku.my ju uz chvalabohu mame z krku,uz aj splatenu.

strass....babo uz pekne rastie. 😵 no a aj ja kym som nebola vtom,som si myslela,ze si nikdy nedam zistit. a ked som otehotnela som sa nevedela dockat 20 tt,nech ui to prezradia. 😵 a aj ty fandis rovnakemu surodencovi?ja som tiez chcela sarlotke dopriat segru. 😵

strasska
1. máj 2010

gal praveze asi by som rada dievcatko 😉 , vzdy som chcela mat tri deticky, ale kedze zatial obe tehu som grcala do 6 mesiaca po cele dni, tak sa mi do 3. tehu velmi nechce, tak preto...ale uvidime.
Vcera sme mali zly uraz, Misko spadol z motorky na dlazbu v parku, roztal si pery a udrel predne zuby. Pery ma ako Angelina Jolie s fialovym ruzom, dasna opuchnute a tiez fialkove a tak sa mu z pusy rinula krv, ze som skoro odpadla. Ale zachovala som chladnu hlavu a spanikarila som az vecer v sprche, plakala som ako male deco 😢
V takychot chvilach mi dochadza, ze dolezite je aby babo v brusku bolo zdrave a je jedno ci chlapec, alebo dievka. 😉

galanta
1. máj 2010

strass...presne viem ako si sa citila.no mne by sa tiez nikto krvy nedorezal ,ked na sarlotku padla komoda.ani ju pod nou nebolo vidiet.... 😝 este ze sa horsie nestalo.a fialkova farba rychlo odide zas bude fesak. 😉

moni1412
1. máj 2010

strasska.... stavat ideme 😵

gal vidis... som pozabudla nejako ze vy ste blizko ZOO 😵 tak nakoniec sa plany zmenili, rano prsalo, tak sa nam nechcelo ist do blata, obcas sa aj na travu treba ist pozriet a bolo by to o nicom... a este k tomu sme dlho spinkali, maly je u nasich a Lenka mala nadranom nejaku nespavu naladicku, ktora pretrvava skoro cela den dnes 😒 tak uz bolo neskoro ist. ved leti pred nami, stiham aj viackrat 😵 gal, mozme dat niekedy stretko tam, co ty na to? 😉
a dik, snad to vsetko odbre dopadne. vy uz aj splatenu? nejako rychlo 😕 sikulkovia 😵

moni1412
1. máj 2010

strasska viem o com hovoris.... st ym spinkanim, ked Denisko obcas nespinka cez den, mam dost normalne 😒 v piatok tiez nespal, asi 10x prisiel, vzdy mal nejaky problem, raz doniesol veci ze ideme papa, proste stale cosi.... vzdy ked liha do postele, ukazuje na stenu ze mola.... aj ked tam nie je. zacina nejak vymyslat cez den so spinkanim 😖

galanta
1. máj 2010

moni...my sme mali hypo na 10 rokov,ale tym ze sme sa prestahovali do lacnejsieho kraja,tak sme vyplatili predcasne uver a este sme aj prerobili byt a estea aj auto kupili. 😵
no a stretko by sme mohli utrobit,len ci najdeme cas,tak to by sme upresnili pred samotnym stretnutim.
noa skoda,ze ste s ana ten vylet vykaslali,lebo dnes tu bolo idealne pocasie ny vylety.bolo prijemne pod mrakom.

dasenka
1. máj 2010

ahojte babenky 🙂 dakujeme ku gratulaciam, pomaly sa snazime s prckami na nejaky rezim nabehnut, ale je to fuska 😝 Fotky dohodim, ked bude troska viac casu a utrasieme to 😉

Inak nemozem pochopit, ako niekto moze dobrovolne chciet cisarsky rez, musim povedat, ze take zeny asi nemaju kuska zdraveho rozumu v hlave 🙄 taku bolest som veru este nezazila 😝 Oproti tomu bol prvy porod brnkacka 😅 Ja som isla v utorok len s kabelkou na pasy, ale malinka mala obtocenu snuru okolo krku, takze ma hned aj brali na akutny cisarsky, taky strach o sebaa o dieta som este nezazila, normalne ma z toho zacalo triast 😅, ale nakoniec sa to podarilo stihnut skor, ako by mala mat Agatka nejake nasledky, to je najdolezitejsie 😵

Kats ... GRATULUJEM ku krasavici Miske 😀 a k super rychlemu porodu 😉

Zatial sa tu majte krasne a uzivajte si maj, samozrejme vsetko naj oslavencom 😀

galanta
2. máj 2010

dasi...zle skusenosti?to ma mrzi....ale podla teba to nemam v hlave v poriadku. 😅 ja sa nemam fajkt na co stazovat a to nehovorim o tom,ze som si hned v prvy den roztrhla 3 klipy a museli mi to na izbe vybrat as naklipovat znova.no bola som poriadne posr....a,ale nakonic som to vydrzala aj napriek tomu ze ta akoze umrtvovacka vobec nezabrala.no aj napriek tomu som za ten cisarak dakovala vsetkym svetym. 😀

facovka
2. máj 2010

dasi, ja som po prvom CS mala takyto pocit, brutalka, a druhy to som sla uplne pototo ze ake to zas bude a uplna parada, na druhy den som vstala, chodila a vecer uz som mala maleho pri sebe nastalo, tak ja sa nestazujem,az na to ze zase mam jazvu jak spagat pol cm hrubu a vypuklu 😒
hlasim prichod z DK, oli cele dni len pisti, uprostred hrania proste zachvat placu a ledva ho utisim, potom sa hrame a zase a tak dokola, okrem toho ze ma obdobko separacnej uzkosti, reve ked vyjdem z izby jak na samospust....tak este aj toto ☹ ja neviem ci to zuby ci uz co, uz sa nevyznam ☹
inak v pitaok mu beru krv na intol.laktozy a na alerg.kravskeho mlieka, bo stale problemy s bruskom,konecne sa nasa dr, rozhybala,sak to uz neni normalne pomaly 9mes.sa trapi s tym bruskom ☹ tak uvidime...zatial fsjooo, pridavam dasku do tabulky..

veronica1
2. máj 2010

Ahojte, tak oficialne hlasim, ze budeme mat chlapceka. V piatok som bola v BA na 4D ultrazvuku, tak dufam ze sa nepomylili. Vcera sme mali oslavu 2.narodenin, hoci narodky ma az v utorok, vsetko dobre dopadlo, akurat som mala z toho pred tym troska stresy ze ci bude vsetko OK, ale vsetci boli spokojny, pocasie bolo pekne tak sa nemozme stazovat 😉

moni1412
3. máj 2010

dasi ale hlavne vec ze ste s malinkou v poriadku 😉

gal ved este bude prilezitost a aj pekne pocko snad 😉

veron gratulujeme ku chlapcekovi 😉 a super ze oslava dopadla fajn. to su vzdy stresy 😉

my ideme dnes na sono noziciek s malinkou 🙂 dufam ze bude vsetko ok 🙂

strasska
3. máj 2010

Ahojte, tak pera sa uz celkom hoji, len na prednych zubkoch este stale nekuse, ale dufam, ze sa to casom zlepsi. Inak dnes sa mu podarilo vykydnut do prhlavy, no zase rev. Mame asi padacie dni 😠
Moni stavanie v dobom zavidim, a Gal tebe splatenu hypo. 😅
Joj Dasi, tak to som rada, ze to dobre dopadlo, lebo v aprilovkach 2010 uz dve mamicky prisli o babo.... ked som to citala, tak som sa nevedela spamatat, no hroza 😢

facovka
3. máj 2010

veron, gratulka ku chalosovi, nahodim neskor do tabulky,meno este neviete??? 🙂

galanta
3. máj 2010

ver...chlapcek?gratulujem... 😵

veronica1
3. máj 2010

dakujem, meno zatial nevieme, pre babu by sme mali, no na chlapcenskom sa akosi nevieme dohodnut.
strasska - to z tych apriloviek som aj ja citala, uplna sila ☹ ☹ ☹

mirka20
4. máj 2010

veronica, laure gratulujeme k 2rockom a tebe k odhaleniu chlapceka 😉
my sme dnes boli v poradni, tak nas drobec pribral 1200 gramov za 3 tyzdne, takze parada 😵 ale vsak co sa cudujem, ked cez den papa kazde dve hodiny. esteze v noci potiahne aj dlhsie. a boli sme aj na klbikoch a vsetko ok, ale nas doki sa drzi zauzivaneho, balit nasiroko este 3 mesiace a potom opat kontrola. no, neviem, ci ho posluchneme, ked budu horucavy 😒

galanta
4. máj 2010

miri....1200g za tri tyzdne?????to kolko vazite?my sme za tri tyzdne pribralu 600. 😕 vsak vy nas pomaly predbiehate,aks a tak uz nestalo.a to my papame skoro stale a v noci akoby vedel,ze je viacej mlieka,tak tam nenecha nic. 😀 no ale my sme asi zly hospodari,lebo nas co spapa,to aj vykaka.....potom ze zarabame len na plienky...hihi no ale nozicky boli na jednotku uz v porodke,tak sme sa tesiliiiii.....kontrola nas caka az v juli,tak snad bude vsetko ako ma byt aj vtedy.

veronika vsetko naj princeznicke. 😵

mirka20
4. máj 2010

leni, mame 4200 gramov. ja nas ma v kazdej plienke nalozene, sice v noci len kusok, ale vzdy tam je 😀 a sem tam ma dni, ked dost grcka (mam pocit, ze vygrcne vsetko, co spapa), tak som sa aj bala, ci pekne pribera, ale vidim, ze som sa nemusela 🙂

moni1412
4. máj 2010

veron oslavenkyni prajeme aj my vsetko NAJ NAJ NAJ 😵 posielame pusinky 😵

strasska
4. máj 2010

mirka pekne miery 😉
aj my gratulujeme oslavenkyni 😀