Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
27. júl 2010

strass......toto je fakt definicia vecera????? 😕 😕 🙄 tak u nas v prividzi taka cast dna asi chyba.my take nepozname, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale chcemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

loss
28. júl 2010

juj gal tak to ta lutujem my to mame tresne take ako pise stras milujem to! 😵

loss
29. júl 2010

ahoj kocky
konecne sa umudrilo pocasie a prestalo prsat takze ked sa naspime hura von 🙂

strasska
29. júl 2010

@galanta Neboj dockate sa, sak mate pred sebou cely zivot 😉

galanta
29. júl 2010

strass...vcera sme sa naozaj dockali.....sarlotka zaspala uz o pol desiatej.skoro sme nevedeli co s casom...v takom sme boli soku.a dnes sme este vo vacsom,lebo nam uz je jasne,preco tak skorozaspala.sme chori......chuda...este sme sa vysantili v lesoperku a ked sme prisli domov....38,6 nas uz neminulo... ☹

galanta
29. júl 2010

loss...no u nas je to tak.....sarlotka zaspava medzi 22,30-23,45 a filipusik sa budi o siestej. 😒 este ze aspon cez obed sa im obcas podari zaspat aspon na chvilu spolu. 🙄 je pravda,ze uz som si zvykla a bedakanie mi nepomoze,maximalne ma to otravi,ale obcas si povzdychnem,ked sa na seba pozriem do zrkadla a vidim sa ako vyzeram. 😝 este ze ma moj drahy v praci len chlapov. 😀

inak viete co ma napadlo?zaujimalo by ma,kto bude prvy a zacne s dalsou varkou deti.... 😀 😎

mirka20
30. júl 2010

gal, sarlotke skore uzdravenie.
s tym spanim nezavidim, ja som uz hotova, ked zaspavaju az okolo deviatej - pol desiatej 😒 .tak sa radsej nestazujem.
dalsiu varku? ja teda urcite nie, zatial mi stacia tito dvaja drobci 🙂

galanta
31. júl 2010

miri..dakujeme.uz je lepsie.minule nam tei horucky trvali dlhsie. 😝 este vydrzat aspon tri dni doma a fandim si,ze sme za vodou. 🙂 inak sarlotka aj vcera zaspala o pol desiatej.tak uvidime,ci nam to vydrzi aj pochorobe.lebo nevieme ci je to chorobou,alebo tym,ze ju samu nehcavame zaspavat uz v jej izbicke.

galanta
1. aug 2010

stav sa nam zjavne zlepsuje,vbcera sme uz zaspavali tradicne o pol jedenastej.keby to aspon na tomto case zostalo a dalej sa nepohlo. 😒 😎

strasska
1. aug 2010

@galanta a kedy ti mala vstava? spinka aj cez obed?

galanta
1. aug 2010

no vstavame okolo osmej ale cez obed sa uz chvala bohu nemusime stazovat.spi 2 hodky.mozno si povies ze treba zredukovat spanok cez den.ale u nas to takto nefunguje.uz sme denny spanok zrusili.bolo to hrozne,bola nervozna a nevedela vydrzat a ankoniec zaspavala aj tak o pol jedenastej,len sme mali obe nervy v kybli.ale aspon jednu vyhodu to malo.zistila totiz,ze spanok je fajn a aspon cez den pekne haja.to sme pred tym nepoznali.proste,aby som to zhrnula...snazili sme sa o vseliake rezimy ,chceli sme to upravoat striktne sme dodrziavali rezim,ale jedine,co nam ako tak rezim urobilo,ze sme sa prisposobili jej ritmua od vtedy aspon daco spi. 😉

strasska
2. aug 2010

@galanta nie neboj, nechcem navrhnut aby ste zrusili obedny spanok, lebo sak ja kazdy den bojujem,a by si aspon zdriemol cez obed. Napr. cez vikend nespal vobec a v sobotu vecer rev neskutocny a vcera vecer pohodicka. Ala zaspal oba dni az po 20.00.
Nas tiez vstava okolo 8, a ked poobede spi, tak chodi vecer spat o 21.00, ale casto sa stava, ze este o 22.30 vykrikuje z postielky 😲 ale v lete mi taketo neskore zaspavanie nevadi, ale v zime bude dufam zaspavat skor 😎

strasska
2. aug 2010

@strasska aj ja som spanie nasho Miska furt riesila a az ked som sa jemu prisposobila, tak to zacalo zazracne fungovat. Takze uplne rozumiem...sak ked detuse vyrastu, tak si budete s manzelom uzivat vecer.
A tiez som zvedava, kto nacne 3. kolo...aj ked si myslim, ze to uz nebude tak hufne 😉

galanta
2. aug 2010

strass..presne tak...vsak sarlotka vobec nespavala skoro do dvoch rokov,mohli sme robit,co sme chceli. 😝 ale ako zazrakom sa to teraz zlepsilo,takze toto je len take moje somranie,hoci som uz stastna,ze to nase,,spanie"v noci mame uz za sebou.len na dobre sa dobre zvyka a tak som si teraz fandila asi az moc. 😀 😎

no a tretie kolo bude urcite zredukovane,len som zvedava na ten nazov....,,majovky 2008 treti krat tehulkuju.... 😀 😀 😀

inak ja som dnes bola na preventivke na gynde a pytala som sa co by bolo,keby naaahodou sa nam podarilo po dvoch cisarakoch tretie a dostala som odpoved,ze moc neodporuca,ale ze mam maternicovu ranu idealne zrastenu,tak snad by to malo byt ok.

strasska
2. aug 2010

@galanta a vy by ste chceli tretie?
Lebo my aj ano, ale...no najdem asi 10 "ALE"...no i tak mi srdiecko nasepkava, ze do tretice vsetko dobre 😀 Tak uvidime, necham to na toho tam hore 😵

galanta
3. aug 2010

strass..akoby si mi z duse pisala.som na tom rovnako.a hoci si teraz hovorim,ze staci/na teraz/stale mam pocit,akoby sme bolie ste neupne rodinka.ale cas vsetko vyriesi,tak potom sa uvidi... 😉 tiez mam mnoho ale...cisaraky,vacsie auto,praca,vek...no ale zatial nic neuzavieram.a mozno si po styroch rokoch na materskej poviem,ze uz stacilo.ved uvidime.zatial mi uuuplne vystacia aj tito moji dvaja diablici. 🙂

strasska
3. aug 2010

@galanta nam minule jeden znamy povedal, ze este nie sme uplna rodinka 😲 A my: ze preco ?
Lebo brat nema brata a sestra sestru 😀

galanta
5. aug 2010

strass..hihi..tak to je teda vyklad. 😀 to by ste potom museli este dve deticvky poriesit.

galanta
5. aug 2010

jeeej..nas filipusik sauz plaziiiiiiiiiiiiiiiii...sice ako zraneny srnka ako podotkol moj manzel,ale aj tak sa plazi. 😀

ludka_r
9. aug 2010

@strasska si na tom presne ako ja. Síce som hneď po pôrode povedala, že do tretice už veru nie, ale akosi ma to prechádza. Chlap tretie nechce, ale mne po tom dievčatku srdce naozaj veeeľmi túži... No neviem, čo by som robila, keby som mala ďalšieho chlapca. 😀
@galanta gratulujem Filipkovi k lezeniu. Sa akosi poponáhlal, drobček. 😉

mirka20
9. aug 2010

gal, filipkovi gratulujeme. sikulko je to 🙂 nas sa este ani neotaca, takze plazenie este asi nehrozi. ale vsak mame casuuuu 😵
no, my tretie asi nie, aj ked nikdy nehovor nikdy 😀

galanta
9. aug 2010

haha... 😀 dakujeme za pochvalu,ale aby ste si nemysleli,ze zabehne stouku pod 10 sekund.on skor ako ranena srnka s rychlostou slimaka.a je z toho takyyyyyyyyyyy unavenyyyyyyy....ale ked ho otocim,ze nech nenervaci,v tej sekunde je na bruchu zas a skusa toa skusa.len skoda,ze ked sa mu konenccne podari kamsi pohnut za hrackou,tak chyti nervy,lebo si ju hlavou odtlaca. 😀

galanta
9. aug 2010

joj baby,tusim sme nejakoé toho naseho filipusika prechvalili.nejako sa mu prestava darit v tom plazeni a vaic nervaci ako sa plazi. 😀 zato sarlotku sme tu za ten spanok kvalitne poohovarali,lebo ako sme ju dali do detskej izbicky na jej psotielku zaspavat,sama v nej lezi a aj zaspava,co znamena,ze aj teraz mame veget ,lebo Filipko uz odfukuje v spalni a sarlotka zaspava sama a o pol desiatej bude spat.uz zo par dni to trva,tak snad to teraz nezahovorim a budeme si uzivat taketo veceri uz stale. 😵 😵 😵

galanta
9. aug 2010

ludka ..kto vie,moozno sa tvoj drahy zamiluje do susedovych dievcatka a jedneho dna si povie,ze aj on cche este take.a date sa do toho.. 😉

loss
9. aug 2010

ahojte dlho som tu nebola idem vas citat

loss
9. aug 2010

juj gal tak to spanie je niekedy aj u nas ako o zivot 😀
no z dalsou varkou uz neratajte ani so mnou 😔 2.8 som oslavila neuveritelnych 36 a popri skole ozaj netuzim po dalsom uzlicku takze aj ja som velmi zvedava kto....

galanta
10. aug 2010

loss.....joj..ta tvoja skola.... 😝 😝 😝 moje vedomie doteraz nesiaha az tak daleko aby som pochopila ako t o svetko zvladas aj s tou skolou.
🤐 ja si niesom schopna zapamatat ani to,co som robila pred par minutami,nieto este ucivo. 😒

loss
10. aug 2010

gal neboj to by si zvladla urcite 😵

galanta
11. aug 2010

loss...ja az taka optimistka nie som. 😀 skor mam pocit,ze by som mala problemy nieco sa naucit aj keby nemam deti a nieto este pri nich.mas moj respekt. 😔

loss
11. aug 2010

juj dakujem krasne za takú poctu 🙂
inak Mia uz krasne sedi dokonca sa sama posadi ked lezi na chrbatiku 😵
a ako sa vám darí ?šarlotka nežiarli na Filipka?