Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

strasska
8. sep 2010

@galanta tak lekarka nam kazala davat Vigantol nadalej...ale skusim ho ochutnat 😉
@mirka20 jeeeeeeeeej pekna vaha, nas Misko tiez tak rad papkal 😉

strasska
8. sep 2010

Ahojte,
tak idem sa vyzalovat...okrem toho, ze sme vsetci usopleni, vatane Julky. Vysavac u nas fici kazdu chvilu, ludia si budu mysliet, ze gruntujem aj pivnice abo ze mi sibe .
Tak vcera sme boli na poradni a na kontrole na rehabke a Dr. som vravela, ze teda sme cvicili iba dva tyzdne, lebo po ockovami TBC je 10-14 dnova pauza...a Dr. bez toho aby sa na malu pozrela, zavesila, ze to tam urcite nebude ziadne zmena, tak ze ju ani nemusi vysetrovat. Potom ju sice zbezne pozrela, ale stale opakovala, no nic, tak to zacnete odznova cvicit, to tam ani nemoze byt ziadna zmena. Takze vysetrenie trvalo asi 2 minuty, a verdikt bezo zmien.
Som bola riadne nasrata, samozrejme viem, ze to este nie je uplne ok,ale ja vidim, ze zmeny su...
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

A stav po poradni: vcera sme mali presne 2 mesiace a mame 4800/58cm 😉

galanta
9. sep 2010

jeej loss...vy uz chodite do skolky...tak to je zasne.mozno bude jedna z tych,ktori neplacu.-ani ja som neplakala.lebo sa k tomu dostane neskor.ale pevne verim,ze budete ten prvy pripad. 🙂
no a ze Miuška uz stvornozkuje.poriadna sikulacka je.....gratulujeme.no anm to asi tak skoro nehrozi.nas sa zacal plazit a teraz sa mu to moc nedari.raz sa len toci,lebo cuva,alebo obcas aj dopredu ide,no ale akosi to stagnuje. 😒 ale vsak pevne verime,ze sa to zas rozbehne.casu sicve mame dost,ale tak by sa aaspon konecne trocha prebavil,lebo teraz je to... 😝 .

galanta
9. sep 2010

@mirka20 no teda gratuklujeme aj Rebeke ku krasnym vysledkom...... 😵 a aj vy sa chystate do skolky? no ja som na tom asi tak ze som dokonca zacala vahat,ci ju vobec dam v septembri 2011.no vsak uvidime,ale ako sa to blizi,moc sa mi do toho nechce.ale vsak uvidim,mozno ona sama bude strasne chciet,lebo sa so mnou bude nudit a to uz ma asi potom presvadci.lebo ona sa uz teraz straaasne taha za detmi.joj a to faaakt vazite 8,5 kila? moje nervy.my sme naposledy boli na prevazeni ,ked mal 5 mesiacov,cize tak a ko vy teraz a vazili sme o dve kila menej. 😀 ale FIlipusik ide presne podla linie svojej sestri a ako to tak vyzera bude mat v pol roku 7 kil,ako jeho sestra a mimochodom ako aj ja. 😀 no dodrzuje rodinnu tradiciu.len sarlotka bola prebornicka zacinala totiz z ineho zakladu ako my dvaja. 😉

galanta
9. sep 2010

jaj miri a este som cchela..teraz nam nerastu zuby,ale pre istotu sa mu zacal pacit nocny zivot,takze kazdu noc o treteju to rozbali. 😀 😝 a zuruje do pol siedmej. 🙄 ja neviem,co to am za deti. 😎

galanta
9. sep 2010

@strasska no teda ani sa nedivim,ze sa zalujes.mna by tiez trafil slak.no ale co uz.kazdy ide ku lekarke s tym,ze bude pocut vysledky a povzbudive slova a ona sa na to vypr...la.no kasli na to.Júlinka urobila urcite pokroky aj ked necvicila,ale viem,ze to clovek potrebuje pocut aj od lekarky.len by ma nastvalo,ze nemaju ani trocha psychologickeho ducha.ako je to mozne? ved pracuju s ludmi a este s takou citlivou castou akou su deti.no nahnevalo by mato.ja som sa naposledy nahnevala,ked sme museli malu balit na siroko a este nas donutila lekarka aj do pol roka a mala som strach ,lebo som vedela,ze to uz po styroch mesiacoch nemusi kazdy a este nam kazala prist na kontrolu aj vo osmych mesiacoch a aj v dvoch rokoch.a ja som sa fakt bala ci tei nozicky bude mat ok a teraz uz ked sme sa prestahovali sme prisli na kontrolu sem a dozvedela som sa,ze mala mala tie nozicky uuuplne ok uz po porode,mala jednotku a len apni doktorka si chcela zarobit na nove sono a tak vsetkych hnala na kontroly,ktorer nebolo treba a hlavne sme balili deti vrieskajuce v horuccavach do plienok,ktore boli zbytocne.no mam chut ju zasktit este teraz ked o tom pisem. 😠 😠 😠
drzim palce a rychle uzdravenie prajem.

kats
9. sep 2010

ahojte kocky, som vas teda dobre zanedbala 😅
@strasska verim ze si nastvana na tu lekarku 😠 ale hlavne je ze ty vidis pokroky 😉
@facovka dodatocne vsetko naj k 1. rociku 😅 nemozem uverit ze uz to je rok 😕
u nas tiez teraz sople u vsetkych... a miske sa zapacilo byt vecer do 11tej hore, matus sa tiez uz neda zahanbit... kde su tie casy ked nam obe deti o 8mej uz spali 😝 takze ziadna romantika nehrozi.... 😀
miska si fici stale v dobrej nalade, ak je prsicko blizko tak je spokojna.... uz zmakla otacanie z chrbatika na brusko, zatial jej to ide len cez lavu ruku, uz sa aj precervickuje za hrackou 🙂 vcera na poradni mala 7kg a 68cm 😀
matusko uz neziarli, len ju chce dvihat a nosit, dnes som ho nacapala ako ju uz tahal z postele dole 😝
baby vy s tou skolou 😕 mate moj obdiv 😉

loss
9. sep 2010

ahojte

tak skolka zatial Ok neplaceme je ozaj velmi zlata a sikula je najmensia a najviac sa snazi 😅
a aj Miuska je super zubky zatial nemame 😒

galanta
10. sep 2010

@loss no len tak dalej.nech sa jej tam pekne paci.noa ze sa snazi....mas byt na co pysna.asi je po mamicke. 🙂

@kats ,no my sme nikdy nevedeli ake to je o osmej spat,tak asi nemame zacim banovat.nam sa podarilo teraz sarlotku zrovnat ason na pol desiatu.a to sme stastni ako blchy,lebo tolko casu pre seba ako mame teraz sme este nemali. 😵 zato filipko si oblubil nocne hodiny a robi si zurky obvykle okolo tretej,vcera si to prehodil na pol noc do pol tretej.
joj a Miska je sikula...vidno,ze je to baba. 🙂 a to slovo ,,červickovat" 😀 faaakt perfektne vystihuje,ako sa deticky pohybuju.no a ako pozeram,uz aj vy ste nas dobehli vo vahe.hihi...a to papame takmer stale. 😕

inak dnes sme boli na urade prace a kym som vysla von,mojmu drahemu sa akosi podarilo sarlotku zamknut v aute a oboje kluce od neho boli vo vnutri.... 😅 😕no fakt som zacala byt vydesena a nebit toho ze bola mala kludna,tak asi vyrazim okienko.a ona napodiv,ked sme ju zacali poucovat ako ma otvorit,si z nas zacala robit dobry den a zneuzila situaciu a vyskusala si vsetky packy a volant a vybavila si par telefonatov z tatovho mobilu a az ked sme jej zacali buchat na okienko,tak sa zacala sustredit a kooonecne s velkou namahou s ajej podarilo dvere na aute otvorit.az potom s apustila do placu,naco sme jej slubili zmrzku a vsetko bolo ok. 😀 😎

strasska
10. sep 2010

@galanta uf aky zazitok, dobre ze ste nespanikarili 😉 A sarlotka aka sikovnica 😲 😲 zatvorit v pohode, ale aj podla instrukcii otvorit! no klobuk dole 😉

loss
11. sep 2010

gal jasne že je po mamičke 😀

ninka123
13. sep 2010

Ahojte, sice sem uz asi nepatrim ☹ , ale predsa sa pochvalime po 10mes. poradni-deturence v pohode, Marek 9,20kg(6zubov)Leuška 10,40kg(4zuby) 😵 Pekny tyzden vsetkym prajeme 😵

galanta
13. sep 2010

tedaaaa...ninka...krasne vahy...sarlotka mala ako marek len v roku. 😉 a leuska....no je to poriadna baba. a jasne ze sem patris.

loss
14. sep 2010

ahojte
takze Miuska vazi 7700g a zubok ziadny 😀
ozaj Gal zabudla som Nelly ma v skolke naj.naj kamosku Sarlotku 😵

loss
14. sep 2010

a zabudla som Miuska ma dnes 8mesiacikov

galanta
15. sep 2010

loss...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵

galanta
16. sep 2010

loss...MIuške vsetko naj ku 8-mym mesiacikom.jeeeej a vahu budu mat s Filipkom podobnu. 😵 😵 a naco by jej boli zuby..aspon ta nehryzie.

loss
16. sep 2010

gal s tymi zubkami si ma pobavila,mas pravdu aspon nehryze 😀
inak v poslednom case sme tu len my dve ako sa mate?

mirka20
17. sep 2010

juuj, to len nas matusko je taky tucko 😀
my tiez ziadny zub, aj ked hryzie ako o dusu. o plazeni zatial snivame, zatial sa len sem tam pretoci.
rebeku momentalne trapia sopliky, snad to od nej nechyti aj matusko 😕
pridala som fotky, ak chcete kuk 😉

galanta
17. sep 2010

no miri..tak aj sarlotka ma nadchu od dnes od poobedia a teraz jej tecie akoby sme jej kohutik pustili. 😒 ale snad sa to obide bez teplot.prajeme aj vam aj nam rychle zotavenie a nech nam to nechytia drobci.
noa nie je len vas Matúško taky tucko.skor mam pocit,ze vsetky deti okolo nas su take velke,len nas je slizik.ale zato stehna mame nahodou tiez poriadne.no a my sme konencne prisli na to,ako sa Filipko tak rychlo dokaze premiestnit na opacnu stranu izby.vzdy sme ho len videli niekde inde,ael nikdy ako sa tam dostal.no on ,,vala sudy".tak rychlo sauz pretaca na brucho a naspat.a niekedy aj niekolkokrat posebe a ked je na brusku,tak urobi,,hodiny",zmeni smer a pokracuje.no je to sranda. a najlepsie bolo,ked vcera papal a otocil sa na brusko ,zarehotal sa,zas sa dal na chrbat ,chytil cicik,2x potiahol a sup zas na brusko ,rehot...atd stale dokola,opakoval to 4 razy. 😀
idem mrknut fotky.

galanta
17. sep 2010

@loss ,mame sa dobre,len keby ten nas FIlipko tolkoneskusal nervy svojich rodicov.uz sme z neho taki unaveni.... 🙄 🙄 🙄 a stale sa to len zhorsuje.uz neviem ,preco je taky.uz som mu aj preventivne zubky potrela,lebo stale reve...ale taaak hrozne... 😝 😝 😝 no co uz dnes doobeda mal,som nehcapala.a zacal mat obdobie,,maminka",tak ani moj drahy ho nemoze uspavat,len ja.ale to mi nevadi,to si skor uzivam,len ekby nas nechal trocha oddychnut. ☹ ale zas su uzasni,ked sa so sarlotkou hraju a blaznia amyl sa jej rehoce.tak vtedy si poviem,cert ber vsetku unavu. 😉

strasska
17. sep 2010

@galanta jeeeeeeeeeeeeej tak na to valanie sudov sa uz tesim 😉

galanta
18. sep 2010

@strasska je to fakt uzasne.sarlotka to akosi preskocila. 😉

galanta
18. sep 2010

joj a vsimli ste si ze nikolmt ma dalsi prirastok do rodiny? mesacneho Mareka.bud som to prehliadla,alebo s azabudla pochvalit. 😎

galanta
19. sep 2010

tak...my sme vcera oslavili pol roka a Filipko uz aj stihol ochoriet.zatial ma vsetko veeelmi slaby priebeh,tak sa modlim,nech to tak aj zostane.sarlotka je otrocha na tom horsie.kvapka jej za kzdeho ocka anosnej dierky. 🙄 😝 zato filipko mal taku noc,ze keby som pocula takyto rev od susedov,tak zavolam na nich socialku,lebo by som si myslela,ze to dieta musia týrať.teraz je tu vyrehotany ako slniecko,clovek by tazko uveril,ze to on vecer tak žúroval.

ludka_r
19. sep 2010

Ahojte.
Dlho som tu nebola.
Detičky nám už riadne rýchlo rastú, riadni veľkáči. 😀

@strasska nezávidím to cvičenie, ale hlavne že pomáha. Doktorku si nevšímaj. Ja mám pocit, že aj my budeme musieť cvičiť. Riško ešte stále nepasie koníčky a už by veru dávno mal. Na brušku len plače, alebo tam zaspí, takže žiadna sláva. V stredu ideme na poradňu, tak som zvedavá, čo povie. A to som jej minule ešte nepovedala, že ani na rukách nemá pekne rovno hlavičku ale neprirodzene vykrútenú do strán. Trochu ma to mrzí, lebo sa ešte naplačeme a Vilko sa už pomaly v tomto období aj pretáčať začal. No čo, aspoň že mu moje mliečko stačí a pekne si rozpráva. 😉

galanta
19. sep 2010

@ludka_r neboj..vsetko bude v poriadku,aj ked chapem,coho sa bojis.vidiet plackat babatko nie je nic prijemne,ale chavala bohu ze zijeme dobu,kedy sa s tym vela da cvicenim pomoct.budeme drzat palce.urcite z neho bude silny chlap.nasa sesternicke teiz musela cvicit a teraz ma najvaic sily zo vsetkych nasich deti. 😉

loss
20. sep 2010

gal aj my mame skoro stale take obdobie kedy na mne Miuska doslova visi cely den
a ozaj zabudla som na poradni nam povedali ze Vigantol nedavat kym sa to nevyriesi

galanta
21. sep 2010

aj my sme po poradni...69 cm a 7200g.

betatka
21. sep 2010

aj my sme dnes po 10m poradni .... 72cm a 8700g
Pretiahla mu aj pipika a neplakal lebo ja mu to nerobim...ale doma ked som mu ho večer pozrela tak mal kožu trošku červenu...dúfam že nič vážne mu nespôdobila