Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
3. okt 2010

ahojte
tak na zaciatok gratulka obrovska anamor a klba juj super sprava nech mate velke,vesele bruska super ste to naplanovali 😀
gal nam dnes Miuska padla z postele spinkala a zrazu rana teda skoro som skolabovala
Nelly je v skolke spokojna co ma tiez tesi 😵 😵 😵 😵

galanta
4. okt 2010

@loss no teda ten pad nezavidim .ono to vie vzdy poriadne vydesit.ale hlavne,ze je vsetko ok. 😉 no a parada,ze je nellynka taka sikulka.ta nasa je este take motovidlo,ze si anineviem presdstavit ze by sla do skolky.ale mozno je to len pocit.

mirka20
4. okt 2010

aj my blahozelame novym tehulkam a prajeme prijemne a bezproblemove tehulkovanie 😵
nasa rebeka sa uz pomaly chysta na nastup do skolky. po novom sa uz len sama chce obliekat. obcas ma z toho ide porazit, hlavne ak sa ponahlame, ale inak som na nu moc hrda, ked sa jej podari obliect sa pekne sama 😅
muchy zabijame aj my. aj komare. to rebeka vie, ze to sa zabija, nic ine. so slimakmi nema rebeka problem, zoberie ich a da ich do travy, lebo vie, ze slimaky patria do travy 🙂
juuj, pady, to je nocna mora asi vsetkych 😖

klba
4. okt 2010

ahojte kocky a vdaka za gratulky. 🙂
no u nas su pady uz asi klasika, 😅 uz nam chyba kusok predneho zubu, minuly tyzden si dal drobec sprint po schodoch v baraku 😝 a tak to aj dopadlo, kym som k nemu dobehla uz bol na prvom poschodi, loptos. 🙄

inak ja mam dilemu s tou skolkou, neviem sa rozhodnut ci mam dat drobca do skolky od septembra, to bude mat 3,5 roka, alebo mam pockat a dat ho az o rok. 😕
Na jednej strane budem doma s druhym drobcom, tak mi pride zbytocne odlozit maleho na par hodin niekde mimo, ked mozme byt spolu, neviem ci to nie je zbytocne platit za skolku ked budem na MD,
ale na druhej strane si myslim ze by mu prospel kontakt s detmi a kolektiv, aj by sa tam naucil kopu novych veci, on je dost hyperaktivny tak by ho tam aspon zamestnali, aj ked sa obavam toho ze ma znizenu imunitu a zo skolky si donesie choroby. 😖
a on je zase taky ze ho bavi mi pomahat, vyziva sa napr. v obalovani a klepani reznov, tak si myslim ze by mi pomahal aj s drobcekom, zaniest plienku a pod... 😉

loss
4. okt 2010

klba
nasa chodi do skolky uz od septembra ma to vyhodu hlavne ze Miuška sa naspinka ma klud Nellynka po nej nekrici a neberie jej hracky a Nellke sa v skolke paci co ma tesi no a ja chodim do skoly tak mam viac casu ucit sa

ozaj dnes sa Miuška prvy krat vycikala do nocnicka 😀

galanta
4. okt 2010

@klba jo...zubok poskodeny??? no chudatko.....ale ked ti nasi vymyselnici si nedaju pokoj.... 😎 no a ja s om chcela dat sarlotku o rok do skolky ale ked sa k tomu blizime,zvazujem,ci nepockam.ale riesit budem az potom,lebo ak by ona veeelmi chcela,branit jej nebudem.no a medzi tebou a nami je rozdiel v tom,ze o rok bude mat sarlotka takmer rovnocenneho partnera na blaznenie,kdezto simonko miminko,co bude plackat.takze sa mu bude chciet do kolektivu.vsak uvidis,ako sa k tomu bude stavat.a sama rozhodnes.mozno bude ziarlit,ze je maminka doma s novym babatkom a bude to brat ako keby si ho odsuvala koli mimcu.stat sa moze cokolvek a tak sa je najlepsie rozhodnut,az ked to pride. 😉
@loss gratulka....miuska sikulkaaaaaaaaaaaaaaa...... 😵 😵 😵 inak nas filip bol dnes tiez prvy raz na nocniku,ale nic sa nedialo...vsak sa nam raz zadari a potom to uz pojde.presne ako u sarlotky.... 😵 😵 😵

loss
5. okt 2010

nam sa podarilo aj dnes 😀

galanta
5. okt 2010

@loss 😕 STE JEDNOTKA......

misanik
5. okt 2010

Ahojte kocky, tak ma napadlo, ze aj ja som sa vam mala uz asi davnejsie ohlasit. Tak vam to tu troska zatehulkujeme 😉
@klba gratulujem, anamor som uz v majovcatkach 😵

mirka20
5. okt 2010

jeeej, misanik, aj tebe gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie 😵
klba, neviem, ci som krkavcia matka, ale ja sa uz na to, ze rebeka pojde do skolky tesim, lebo aspon si trosku oddychnem, lebo zvladat dvoch drobcom je na mna moc. a este k tomu tu nemam ziadnu pomoc, teda ak neratam manzela, ktory mi pomaha predvecerom, ked pride z roboty, lebo rodicov mam daleko. takze ono to odlozenie na par hodin mi moc prospeje (teda dufam 🙂 ). a rebeka je za detmi velmi hrrrr, takze jej to urcite len prospeje.
loss, gal, to uz zacinate s nocnikom? ved mi sme len nedavno zacali u rebeky nocnikovat, takze matuska este dobry rok nebudem riesit.
my mame dnes pol roka 😅 aj tortu sme matuskovi spravili s rebekou 😵

galanta
5. okt 2010

@mirka20 gratulujeme MAtúškovi.....no a s nocnmikom som uz u sarlotky zacala a oplatilo sa. o tomto case uz automaticky ked bola na nocniku,tak za par sekund bola vycikana.proste reflex.sadnem,cikam. od pol roka sa do plienky pokakala len dva razy. 😉 a v roku sme nemali plienky.uvidime,co na to Filipko.ale verim,ze to pojde.
joj a plne ta chapem.vobec nie si krkavcia mati....kym som byvala v galante,sibalo zo samoty nielen mne ale aj sarlotke.teraz si pripadam,akoby som fakt boal na dovolenke. 😉 slavik tam chodil do prace sice na 8 hodin,ale kym docestoval domov,tak bolo prec 12. 😝 ja hotova,mala hotova,znudena.chuda a to som jej stale robila program,ael potrebovala nove tvare.a ked sme prisli do prividze,sarlotka uuupne rozkvitla.o mne ani nehovoriac.a rebeka je do skolky ako vysita.to bude mala pomocnicka.

@misanik no pekne,ze sa ukazes,aj ked ja som ta uz vyspehla,elbo na prvej stranke tejto temy figurujes a samozrejme ze na vizitkes a to uakzalo,ze si v tom.gratuluje este raz..... 😵

anamor
6. okt 2010

miska vitaj 😉 aj tu
mirka gratulky k fesakovi
co sa nas a skolky pyta, natalka je zatial neprijata.... , ja vsak verim ze od septembra mi ju zoberu aspon na pol dna - hlavne kvoli kolektivu a aby bola medzi rovesnikmi a aj preto aby ma kusok odlahcila, ked pride babo, ale uvidime, ci ju vobec vezmu,sak uvidime 😉

anamor
6. okt 2010

mirka malo tam byt gratulky fesakovi, nie K fesakovi 😅

klba
7. okt 2010

ahojte. 🙂
@misanik gratulka k tehu, tebe uz riadne tt pribudli, 😕 tak drzim palce nech si drzim mimi zachvilu v naruci. 😵

no s tou skolkou si to fakt este premyslim, na zapis pojdem urcite, beztak nastupi do skolky az od septembra, tak dovtedy uz budem mat jasno v tom ako to poriesime, ale myslim si ze kolektiv malemu len prospeje. 🙂

aly
8. okt 2010

Ahojte kočky, tak hlásim sa aj ja. Vyzerá to že budeme mať júnovčiatko, ak všetko dobre dopadne 🙂
Idem si Vás troška počítať aby som vedela, čo sa tu deje 😵

galanta
8. okt 2010

@aly no tusim sa to tu zacina kvalitne rozbieha.tesime sa z teba a budeme drzat palce,nech je vas v juni o jedneho viac. 😉
@mirka20 uz ste papali zeleninku? ako to islo?

duracelko
8. okt 2010

pridávame sa aj my do tejto témy. aj nám sa neplánovane pošťastilo a bude to už naposledy 🙂 🙂 Bianka dostane malého súrodenca, kedže starší syn je už dospelák 😲

galanta
9. okt 2010

@duracelko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

galanta
10. okt 2010

@duracelko konecne mam volne obe ruky,tak sa mozem vyjadrit. 🙂 joj to je uzasne ze cakate druhe,pardon vlastne tretie babatko.myslim si,ze pre vasu bianku bude uzasne,ze bude mat surodenceka,lebo obe svoje deti si doteraz vychovavala ako jedinacikov a teraz budete mat obrovsku zmenu. 😵 😵 😵 je to uzasne aj ked obrovske prekvapenie.o to viac vam prajem,nech sa vam dari a hlavne nech vam prinesie vas maly BENJAMíN vela vela potesenia. 😉

verulka
10. okt 2010

@duracelko 😵 😵 😵 😵 no teeeda, gratulka 😵 😵 😵 😵

galanta
11. okt 2010

@verulka a ja uz som si myslela,ze sa ku nam pridavas aj ty. 😀 😀 😀

verulka
11. okt 2010

@galanta 😀 😀 😀 😀 to sa uz nestane 😅 😅 😅 nam staci 😉

zaba2707
11. okt 2010

ahojte babulky, ospravedlnujem sa, ze vam sem leziem, ak by ste niektora mala chut pozrite si link a kludne kontaktujte cez IP. dakujem g. pekny den

http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...

misanik
11. okt 2010

Ahojte
@aly a @duracelko srdecne gratulujem 😵

mirka20
11. okt 2010

jeeej, nove tehulky. gratulujemeeeee 😵

@galanta zacali sme s prikrmami v sobotu, ale nebola to zatial ziadna slava. uvidime postupom casu, ci pride tej zeleninke na chut 🙂

anamor
11. okt 2010

jeeeeeeej baby, tu sa to rozrastlo, drzim vsetkym palce 😵 😵 😵 aly a duracelko tesim sa s vami 😉

aly
12. okt 2010

Ahojte, dakujem vám no ešte to nemám potvrdené od lekára lebo mám vraj príjsť až na začiatku novembra 😕
Tak sa neviem dočkať, musím potvrdit fakt sa to tu rozrastá 🙂
Všetkým Vám držím palce aby boli bábetká v bruškách aj mimo nich zdravé

galanta
12. okt 2010

@aly ja som filipka videla uz v 5 tt na sone.a to som myslela,ze neuvidimm nic,ale bol tam uz gestacny vacok...taka mala 4 mm-ova gulka.ale aj ta ma dojala.... 😵 😵 😵 😵

duracelko
12. okt 2010

aj ja gratulujem všetkým začínajúcim tehulkám a aj už maminkám 🙂 . Klba a Anamor tak nam to opat vychádza na májovčiatka. super deti budu oslavovat v jeden mesiac svoje narodky, oslava bude len jedna ale dvojnásobná 🙂 🙂

aly
13. okt 2010

galanta, ved ja by som sla hned, aby som vedela ze je vseko v poriadku, no vydrzim, aby som nevyzerala ako nejaka hysterka, ked mi povedali v novembri