• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Majú vaši muži trpezlivosť s deťmi?

15. júna 2008 
maju vasi partneri trpezlivost stale chodit za detmi, poucat, sklafat, vysvetlovat, ukladat, no proste robit veci, ktore treba robit dookola a donekonecna pri malych detoch?
15. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ale sa snazi - zaujimave je to, ze ked je s dcerou sam tak ma omnoho viacej trpezlivosti ako ked som na okoli - vtedy je hned nervozny. alebo ked ja som nervozna a ide ma roztrhnut od zlosti - vtedy on zachovava chladnu hlavu - na stastie. :grinning: povedzme to tak ze to dokaze a ked je s malou sam cely den tak je absolutne schopny robit vsekto co treba - len ich treba nechat :sunglasses:
15. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj ma rozhodne viac trpezlivosti ako ja, vo vsetkom :wink:
15. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica aj ti zavidim :wink: .To ja musim mat trpezlivost za muza, dceru a teraz este aj za drobca :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Raz ma asi porazi a potom mi uz bude asi vsetko jedno :dizzy_face: :grinning:
15. jún 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka2 moj ma svetu trpezlivost s malinkou a krasne sa spolu vedia zabavit a aj ostatne deti s nasej ulice ho maju radi,lebo robi zo seba sasa a jasi sa,hraje sa s nimy na pieskovisku,na hupackach a podobne veci.a super su spolu,ked kosia travnik papa s velkou a malinka s plastikovou kosackou :dizzy_face: :dizzy_face: mrkni do albumu.
15. jún 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok