Majú vaši muži trpezlivosť s deťmi?

danulka2
15. jún 2008

maju vasi partneri trpezlivost stale chodit za detmi, poucat, sklafat, vysvetlovat, ukladat, no proste robit veci, ktore treba robit dookola a donekonecna pri malych detoch?

prasiatko30
15. jún 2008

nie ale sa snazi - zaujimave je to, ze ked je s dcerou sam tak ma omnoho viacej trpezlivosti ako ked som na okoli - vtedy je hned nervozny. alebo ked ja som nervozna a ide ma roztrhnut od zlosti - vtedy on zachovava chladnu hlavu - na stastie. 😀 povedzme to tak ze to dokaze a ked je s malou sam cely den tak je absolutne schopny robit vsekto co treba - len ich treba nechat 😎

certica
15. jún 2008

tak moj ma rozhodne viac trpezlivosti ako ja, vo vsetkom 😉

danulka2
autor
15. jún 2008

certica aj ti zavidim 😉 .To ja musim mat trpezlivost za muza, dceru a teraz este aj za drobca 😠 😝 . Raz ma asi porazi a potom mi uz bude asi vsetko jedno 😵 😀

mirka414
15. jún 2008

danulka2 moj ma svetu trpezlivost s malinkou a krasne sa spolu vedia zabavit a aj ostatne deti s nasej ulice ho maju radi,lebo robi zo seba sasa a jasi sa,hraje sa s nimy na pieskovisku,na hupackach a podobne veci.a super su spolu,ked kosia travnik papa s velkou a malinka s plastikovou kosackou 😵 😵 mrkni do albumu.