Malá dovolenka s 10 ročným a ročnou dcérou

kubkovamama
3. mar 2018

Ahojte, mám 10r polopuberťáka a 1r divú slečnu. Mame radi hory,sme turisti..J a deti sme pri mori nikdy neboli,muž viackrát.Zvazovali sme dovolenku Chorvátsko napr.ale muž sa nechce trepať busom,ani autom,ja by som zas autom v pohode.Lenze finančne s jednym platom a rodičákom..a neviem ako by mala zvládla cestu a ruch pri mori.Poradte nejaký kompromis,pozrala som Balaton,Štúrovo, najradšej by dom išla na 2t do Tatier,ale to pre malú je nanič,v krosne na chrbte celé dni

kubkovamama
autor
3. mar 2018

Ďakujem za rady a tipy, niečo už vyberiem..☺

montemotherone
3. mar 2018

@kubkovamama ísť do Tatier ťa niekedy vyjde cenovo rovnako ako pri mori... Ak sa viete uskromniť a nepotrebujete all inclusive 😉 ja osobne by som radšej k moru ako do teplej vody. Príde mi to zdravšie 😉 Severné Chorvátsko, alebo severné Taliansko zvládnete v pohode cez noc, deti cestu prespia. Pekne je v Lignano Sabiadoro, Bibione, v Chorvátsku v Rovinji, Umag... Alebo aj Slovinsko, ak nechcete zakopávať na každom rohu o Slovákov 😉 Tam je toho menej, ale rovnako krásne 😉

antalz
3. mar 2018

My chodime kazdy rok na tyzden do madarska do hajduszoboslo ceny super ubytovanie na sukromi cez booking stravujeme sa v aguaparku a vecer v meste je to super pre pubertiaka aj pre 1

antalz
3. mar 2018

Pre pubertiaka plno tobogabov a mala si najde tiez su tam bazeniky pre male deti nasa to tam miluje uz teraz roxprava kedy bude leto a kedy pojdeme

221girl
3. mar 2018

Ak by si sa predsa len rozhodla ísť autom/autobusom tak Grécko a Bulharsko sú cenovo oveľa lacnejšie ako Chorvátsko a Taliansko, aj čo sa týka ubytovania a hlavne čo sa týka stravovania (chodievame bez stravy)..cez deň môžeš navariť ty, večer reštaurácia. Tie Grécke dedinky sú plné ľudí večer to mestečko žije, na druhej strane sú to len domčeky s uzučkými uličkami a gréckou hudbou...nie mega komplexy hotelových budov, čiže opäť je to podľa mňa trošku kompromis a dá sa nájsť kľudne aj ubytko niekde na okraji, kde si cez deň užijete takmer prázdnu pláž... s takým malým dieťatkom by ste sa cesta + ubytko na 10-15 dní mohli zmestiť do 1000eur

xxxzzz
3. mar 2018

@vroni ahoj, mozes mi dal blizsie info kam chodievate? Vdaka

kalkulacka111
3. mar 2018

Tatry vás môžu stáť viacej v lete ako chorvátsko. Ak by ste šli pred sezónou koncom júna začínajú ceny cca od 600 Euro ubytovanie hotel polpenzia 2dospelý +1 prístelka +1 ročné dieťa väčšinou zdarma bez dopravy a poistenia. Pozri CK Globtour, CK Vítkovice tour . Alebo priamo cez booking apartmány zarezervovať a variť si sami.

vroni
3. mar 2018

@xxxzzz, je to na prvej strane, skoro na zaciatku 😉

floren
4. mar 2018

Grecko Thassos- mas more aj turistiku