Mali by ste záujem o značku Victoria’s secret v Bazári?

ankamolka
10. dec 2019

Ahojte milé žienky, bol by záujem o pridanie značky Victoria’ secret na bazarik? Ak ano, o co by ste mali zaujem, pripadne aky druh tovaru by ste odporucali pridavat? ( VS ) ďakujem ❤️

ivkazba
11. dec 2019

Je tu pomerne aktívna skupina VS.

sissy27
11. dec 2019

@ankamolka no a budeš aj poskytovať servis ako výmena / vrátenie tovaru / zľavy / darčeky k objednávke zdarma? Nie? Tak potom o čo si lepšia ako oficiálny eshop??
A mimochodom, na nejakú živnosť, dane a tak sa ani nemusím pýtať, že 😀

queen_mary
11. dec 2019

@sissy27 skor by si prihodila za "vybavenie" 😂

ankamolka
autor
11. dec 2019

@sissy27
@queen_mary myslim, ze to bola normalna otazka, a ak tu uz nejaka skupina je, alebo by ste nemali zaujem nevidim zmysel takto reagovat ;) nemam problem s nikym dohodnut sa, ze sa bude objednavat za taku cenu aka je na stranke, aj s darcekmi, niekto si proste nechce objednat z oficialnej stranky, ja si odtial objednavam rada, a co sa mi nepaci posuniem dalej. Takze nevidim dovod na taketo sarkasticke komentare typu “prihodila by si za vybavenie” 🙂

sissy27
11. dec 2019

@ankamolka jasné, budeš to robiť čisto z lásky k blížnemu 😀 made my day. Hlavne keď vidím, že predávaš veci, ktoré boli zadarmo k objednávke.
A o čom sa chceš dohadovať? Ja sa ťa normálne pýtam, či ponúkaš aj možnosť vrátenia / výmeny tovaru alebo teda v čom spočívajú benefity toho, že si niekto objedná cez teba.

ivkazba
11. dec 2019

@ankamolka je skupina VS, sú tam baby čo aktívne predávajú a potom baby čo často objednávajú a robia aj hromadné objednávky. A potom sme tam také, čo predaj nevyužívame, lebo si kupujeme sami osobne v kamenných predajniach.

ankamolka
autor
11. dec 2019

@sissy27 rada objednam vo vacsom, 🙂 predstav si, ze taki ludia, ktori budu robit nieco nezistne este nevymreli 🙂 samozrejme vymeny a vratenie by boli normalnou vecou, nerozumiem preco by to mal byt problem
@ivkazba dakujem pekne za odpoved, nevedela som 🙂

sissy27
11. dec 2019

@ankamolka prosím ťa, prestaň sa hrať na láskavého dobrodinca, ktorý to robí zdarma.
Jasné, že rada robíš väčšie objednávky - k tým je totiž poštovné zdarma a vždy nejaká kabelka, ruksačik, deka, papučky atď zdarma, čo môžeš potom bez hanby ponúknuť na bazáre a zarobiť na tom ďalej.
Mimochodom, na tovar na objednávku by si si mala zaplatiť "pro" tak smelo do toho.

ankamolka
autor
11. dec 2019

@sissy27 ako som vyssie pisala, ze to zahrna aj darceky 🙂 ale nevadi, tebe to uz nebudem vysvetlovat a ano ak to bude aktualne nemam problem zaplatit si Pro 🙂 pekny den aj tebe

sissy27
11. dec 2019

@ankamolka keď ti tri baby spravia objednávku za 100€ a bude k tomu jeden darček, tak ktorej ho dáš aby to bolo spravodlivé? 🙄 keď vlastne ani jednej naň nevznikol nárok...
Jasné, nevysvetľuj, ale takto sa nepodniká. Aspoň nie seriózne.