Mám 16 rokov a strašne sa potím

4. dec 2019

Dobrý deň trošku sa hanbím za túto tému preto anonymné.
Mám 16 rokov a strašne sa potím veľmi mi to vadí kvôli tomu že mám na všetkých tričkách žlté fľaky používam guľôčku proti poteniu ale nepomáha sa stále sa veľmi potím vadí mi to a hanbím sa zato prosím poraďte mi ďakujem veľmi pekne

stevka072
4. dec 2019

Guľôčka podľa mňa nieje dosť účinná :D vyskúšaj skôr nejaký tuhý deodorant 🙂 mne sa veľmi osvedčil napr od značky Dove, je určite účinnejší ako gulôčka a navyše pekne vonia 🙂 ale ak ti nepomôže ani to zváž návštevu lekára je to pre nich normálna vec určite ti pomôžu 🙂

autor
4. dec 2019

@stevka072 máš prosím foto?

stevka072
4. dec 2019
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. dec 2019

Ďakujem
@stevka072

deti95060810
4. dec 2019

môže to byť aj vekom...časom to prestane. resp. sa obmedzí...Tiež by som odporučila používať Dove...

lindusss2016
4. dec 2019

Ja pouzivam tuhe panske old spice 😁 a to sa teda ani velmi nepotim, ale niektore vone maju fakt super

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzupi898
5. dec 2019

myslím, že v tvojom prípade za to môžu hormóny, tiež v takomto veku mi nič nepomáhalo, bola som z toho po pravde na nervy, ale čo narobíš, ja som skúšala kadečo, aj spreje, aj tuhé deodoranty a nič mi nepomohlo, niekde som potom čítala, že detský púder pod pazuchy, bolo mi to divné, ale pomohlo, ale tiež to bolo na nič keď som si dala čierne tričko na tom ten púder ostal :/

gabriellka
5. dec 2019

Za mna tiez uz spomenuty driclor. A to mam 35 rokov a vyskusane uz fakt vsetko. Jedine driclor mi pomohol

angela85
5. dec 2019

Ja som si tiež toto prežila. Cca v tvojom veku som prešla na jednofarebné biele alebo čierne tričká,alebo veľmi farebné. Na tých není vidieť spotené kolesá. Zabral mi len driclor,alebo teraz tuhé Dove a rexona za cca 5-6 €. No proste proti pachu hygiena a proti kolesám vyššie uvedené. Nie je to nič Hrašné,aj iný sa potia či majú nejaké problémy. Trošku mi pomohol časom vek,ale nič nevyriešil a na nejaké drahšie zákroky nemám,či nepríde mi to nutné...

ivkus
5. dec 2019

Prilep si zvnutra na tricko intimku mam to odskusane trda aspon proti flakom

sunny8
6. dec 2019

@taskataska je to dosť radikálne riešenie .. môže viac poškodiť ako pomoct ..

fiafia
7. dec 2019

Ja v puberte som mala rovnaký problém a nič nepomohlo. Nachodila som sa koznej, prípravkov milión som vyskúšala. Mne pomohol driclor niekto to odsúdi no ja som to riskla. Hanbila som sa vyzliecť niekde furt mokrá. Mne pomohol a dokonca som ho od vtedy nepoužila. Pomohol mi upraviť to potenie a odvtedy mám pokoj.

autor
7. dec 2019

@fiafia a co to je?

fiafia
7. dec 2019

Gulička. Bližšie informácie nájdeš na googli. Už si to presne nepamätám ale tuším 10dni každý večer sa potieral, potom raz za mesiac, raz za tri mesiace. Akurát keď sa aplikoval nemohlo sa holiť. Cena bola okolo 7e tuším.

angela85
7. dec 2019

Teraz stojí už skoro 10€ ale ten driclor je fakt najlepší,i keď to môže podráždiť pokozku

kalu2
10. dec 2019

Garnier je ako krém natiera sa pred spaním, alebo na začiatku dňa, rexona je gulička krémová. Oboje mám vyskúšané a som spokojná a príjemná vôňa alebo v drogérii DM púder na telo (aj pod prsia😉).

ninka178
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hefo
13. dec 2019

@ninka178 A potila si sa pri tom strašne?

ninka178
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalu2
13. dec 2019

Dosť v lete aj teraz hlavne podpazušie bežné guličky deodoranty aj keď píšu účinnosť 24 či 48 hod. mi nepomáhali až som vyskušala tieto a som spokojná a ten púder mi poradila kožná lekárka.

zijatka
7. sep 2020

@ivkus mne sa to neustale zosmikuje a urobi sa z toho taka guca

lauriema
7. sep 2020

@stevka072 pripájam sa aj ja o užívam divé a som sama spokojnosť