Mám 18 rokov, chcem sa odsťahovať k priateľovi, ale rodičia s tým nesúhlasia

neviem77
20. jún 2020

chcem sa spýtať pondelok mám 18 chcem sa odsťahovať ku priateľovi rodičia .. ktorý s tým vôbec nesúhlasia vyhrážajú sa mi s policajtami .. môže ma policajt doviesť zas domov ? alebo proste mám 18 a riešiť to nebudú

draik
20. jún 2020

Nebudú.

neviem77
autor
20. jún 2020

@draik pretože každý vraví inak ešte chodím do školy teraz idem do 4 ročníka
s rodičmi si vôbec nerozumieme

leuchtturm
20. jún 2020

nesla by som tam, kde nie som vitana 🙂

neviem77
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renab
20. jún 2020

@neviem77 nebudu, ale bolo by lepsie sa dohodnut. Mozes odist od rodicov a kym budes studovat, ziadat od nich vyzivne. Ale to uz je extrem.

neviem77
autor
20. jún 2020

@renab žiadať výživné určite nie to by bola hanba sveta 🙂

annamivo
20. jún 2020

@neviem77 za 1. určite by som tam nešla bývať, oni ako majitelia domu ti to musia dovoliť ☝️a áno kľudne na teba môžu zavolať políciu,za nedovolené vniknutie . To sú ale dúfam len silné reči aby ťa odradili. za 2. Presne ako píšu vysie, kde ma nechcú tam sa netlačim. Stretávať sa s priateľom môžte inde, u vás alebo si nájdite spoločný podnájom

lindusss2016
20. jún 2020

@annamivo no ja som to teds pochopila tak, ze jej rodicia sa vyhrazaju policajtmi, nie priatelovi 🤔

ysseba
20. jún 2020

S rodičmi si nerozumieš... Myslíš, že u "svokrovcov" to bude lepšie? Fakt by si chcela bývať niekde kde ťa nechcú a vyhrážajú sa políciou? Tam by si sa dobre cítila? Ak to bude neznesiteľné, tak spravíš čo? Sklopíš uši a prídeš domov ako poslušná dcérka? Si mladá, ale teda hrdosť by si mala mať, nemala by si sa tlačiť niekde kde nie si vítaná... 😖

neviem77
autor
20. jún 2020

@annamivo zle ste to pochopili moji rodičia sa mi vyhrážajú .. že ak pôjdem zavolajú na mňa políciu

neviem77
autor
20. jún 2020

@lindusss2016 dobré ste to pochopili

neviem77
autor
20. jún 2020

@annamivo oni ma tam chcú ale ja som myslela rodičov mojich oni sa mi vyhrážajú že zavolajú na mňa políciu

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neviem77
autor
20. jún 2020

@taskataska priateľ zarába máme už niečo našetrené .. ku nim chodím skoro stále .. vedia že tam idem a tešia keď už budem tam ❤️

neviem77
autor
20. jún 2020

Mňa len zaujímalo to že keď sa na 18 odťahujem a rodičia zavolajú na mňa tých policajtov či budú niečo riešiť alebo proste povedia ma 18 a neriešia to

0silvia0
20. jún 2020

@neviem77 ako realne sa budu frajerovi rodicia tesit na teba?

neviem77
autor
20. jún 2020

@0silvia0 pomáhali nám s prerábanim .. oni už dlho vedia že tam idem 😁 len sme čakali ja tu moju 18

0silvia0
20. jún 2020

@neviem77 s prerabanim coho? Izby?

kitycat
20. jún 2020

chces si pohnevat rodicov? Nestacilo by tam chodit na dlhsie prespavacky? Preco sa hned stahovat a palit mosty? CO je to za frajera ze ho nezaujima vztah s potencionalnymi svokrovcami?

laila22
20. jún 2020

@neviem77 Mohla si od bývať doma, kým nekončia školu..

srandujete
20. jún 2020

@neviem77 no tak chod tam, kde Ta chcu a tesia sa na Teba.. . a Tvoji rodicia policajtov volat nebudu. . . aj tak by s Tvojim rozhodnutim nic nespravili

lintu
20. jún 2020

Presťahuj sa. Ale ak máš s rodičmi už teraz zlé vzťahy, čakaj, že budú ešte horšie. Máš aj plán, čo bude, ak by ste sa s priateľom náhodou rozišli? Rodičia nebudú nútení ťa zobrať späť.

ibrunova
20. jún 2020

Nepramenia tie zlé vzťahy len z toho , že ťa nechcú pustiť? Ani ja by som nebola nadšená, kým študuješ a chlapec a jeho rodičia ťa budú živiť.. Koľko má priateľ rokov? Ty niekde aspoň brigáduješ? Máte našetrené či on má?

leuchtturm
20. jún 2020

Mala by si si zlepsit vztahy so svojimi rodicmi, dostudovat skolu, najst zamestnanie a az potom riesit frajera. Ked sa teraz nastahujes s holym zadkom do domu za frajerom, kde este byvaju jeho rodicia, moze to dopadnut este horsie.

pribinak
20. jún 2020

Ak máš 18 rokov tak kľudne chod bývať k priateľovi, policajti tá kvôli tomu že ešte študuješ ťahať spat k tvojim rodičom určite nebudú

Ak máš zle vzťahy s rodičmi, tak možno po odchode budú mat priestor aj oni rozmýšľať o tom ako to medzi vami je a prečo je to tak
Niekedy je odchod to najlepšie čo mizes urobiť

Držím palce

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2020

@neviem77 Priatel ma kolko rokov? Mam 18 rocnu dceru a toto si neviem predstavit.

handika
20. jún 2020

Ja som odisla tyzden po 18 k priatelovi uz som tu 3 rok a to som este 2 roky studovala nadstavbu

0silvia0
20. jún 2020

@handika k priatelovi alebo k priatelovym rodicom?

sara07
20. jún 2020

pokial s tým nesuhlasia rešpektovala by som to
aspon by som doštudovala a možno chodila len občas na cely vikend
nevnucovala by som sa, netisla časom sa ti to môže zle vypomstit
však máš cely život pred sebou načo sa ponahlat
a vztahy s rodičmi najlepšie pochopíš ked budeš sama matka , pokial niektoré veci nepremyslíš a nezlepšíš je dost velká šanca že budeš robit rovnaké chyby alebo sklzneš tzv krču a budeš to držat tak aby si tie chyby neurobila a uniknú ti iné veci
nerozumieš si v čom presne ? tak ked sa citiš dospelá tak sa tak aj spravaj spytaj sa prečo a povedzte si to bez hádok v klude , skus pochopit ich dôvody

meluela
20. jún 2020

@neviem77 pokial viem tak tvoji rodicia dovrsenim 18r ti nic nemozu .. ty mozes od nich pozadovat trebars aspon pridavky na dieta kym studujes. ono su dve moznosti .. mozno je nieco objektivne co sa im nepozdava na tom celom, alebo maju problem oni (strach ze sa stratia, co dalej s ich zivotom atd.) .. to uz na dialku tazko povedat. treba to mat ale premyslene, aj ked sa s priatelom mate teraz radi, stat sa moze cokolvek aby si bola pripravena byt aj sebestacna keby nieco