Mám brucho ako tehotná - mali ste podobný problém?

anna883
16. jún 2019

Ahojte dievčatá, trápi ma zväčšené brucho. Vyzerám ako keby som bola v Tom . Bola som aj u gynekologicky a chvalabohu nie som v Tom. Ale mám veľké brucho také nafúknuté a tvrde. Myslíte že to môže byť zo stresu alebo stravy alebo z čoho ? Ma niekto podobny problém?

beky1813
16. jún 2019

A preco gynekológia a nie obvodny?

pribinak
16. jún 2019

Strava. Skus vynechať na nejaky cas mlieko a sladkomliecne výrobky a uvidis ci sa to zlepší

anna883
autor
16. jún 2019

@pribinak ahoj mlieko som vynechala úplne to viem že mi robilo zle. Ale neprešlo to.

nikuska_1
16. jún 2019

@anna883 podla mna je to tiez zo stravy. Nafuknute brucho. Ja mam tiez podobny problem. Vynechala som pecivo a zaradila som detox. A cuduj sa svete brucho zmyzlo 😁 poradim ti ako som si to zariadila ja. napis mi spravu.

ciernysokol
16. jún 2019

@anna883 to su zapalene creva.ako vsetci pisali,strava pravdepodobne ( ale su aj ine moznosti). Skus zaradit probiotika a uplne vyradit lepok na daky cas

bert22
17. jún 2019

tazko povedat, keby si mala uz po nejakom tehu, tak by som bola povedala, ze mas asi diastazu. no takto to bude podla mna zo stravy. asi by s mala navstivit normalne svojho obvodaka a ten ta isto este niekam posle na vysetrenie

danielahamar
17. jún 2019

Tiež som bola zato u gynekologicky, keďže už v minulosti som mala nevoľnosti, že som sa celkovo cítila zle, poslala ma obvodná presne tam, teda to bolo prvé, čo sa ma opytala, či je všetko ôk, ale tiež to mam podľa všetkého z čriev, mlieko nepijem, musela som ho vyradiť, ešte múka a sladké sú v poradi😉