Mám dať urobiť očistu od negatívnej energie?

valca6
2. okt 2011

Ahojte. Potrebovala by som poradit. Pred cca 3 rokmi sme sa prestahovali a odvtedy sa nam nedari(financne, zdravotne..). Nevedela som preco. Vypravala som sa so susedkami a viacere spomenuli, ze sa maju podobne, odkedy byvaju v nasom panelaku. Kedze nepochadzame z tohto kraja, tak som sa informovala....zistila som, ze pod nami PRUDI geotermalna VODA. Voda, ktora "odnasa" nase stastie.
Teraz neviem, ci by nam pomohlo vysvatit byt, ci mam zavolat niekoho kto robi s "energiami" alebo "feng shui".

sunnygirl
3. okt 2011

anitram.wordpress.com/2010/07/14/ocista-od-negativnej-energie/

annaopialova
4. okt 2011

ahoj daj si ak si veriaca vysvatit byt

evickav
4. okt 2011

ahoj,,, my sme sa pred 3 rokmi tiež sťahovali a mali sme tiež nejaké problémy,,, na jednom mieste v kuchyni nám vôbec kvety nechceli piť vodu,,, boli stále mokré,,, aj mesiac v kuse,,, na tom istom mieste sa nám len tak z ničoho nič pokazila 2,5 ročná práčka a už nešla ani opraviť,,, ja som začala mať vážne zdravotné problémy,,, tak ma to všetko nahnevalo a zavolala som si domov liečiteľa,,, zároveň robí aj geopatogénne zóny,,, všetky izby nám prešiel a zistil špatnú energiu práve v tých miestach,kde som spala (bývali sme provizorne v jednej izbe a ostatné sme prerábali) a v kuchyni to bolo ešte horšie,,, všetko sme si zariadili,tak ako nám vysvetlil,,, teda našťastie sme vtedy boli v štádiu prerábania,tak sa to dalo,,, spálňu máme v inej miestnosti,,, a to mi povedal,že som vybrala najlepšie miesto v dome,,,že tam je najlepšia energia,,, zatiaľ je všetko v poriadku 🙂

sorciera24
4. okt 2011

@valca6 do kazdej izby do kazdeho rohu zapalit sviecku a ako zapails, hned zavriet izbu a nepozriet sa tam, kym sviecky nedohoria.....byt sa takto precisti....

valca6
autor
4. okt 2011

Vdaka baby 😉