Mám kvapavku. Čo povedať manželovi?

zhrozena
22. feb 2010

Ahojte , volám sa Miša, mám malého syna a dnes som sa dozvedela na gynde že mám kvapavku. Som dva roky vydatá. Doktor mi povedal že kvapavka sa dá preniesť len sexom. Ja som neverná nebola a tak to vychádza len na muža ......
Som psychicky úplne na dne, a o dve hodiny má prísť zo služobky. Ani neviem čo mu mám povedať. Prosííííím poraďte mi, nechcem byť hysterka

dioliana1
22. feb 2010

Nasaď antibiotiká obom a hotovo

zhrozena
autor
22. feb 2010

To samozrejme urobím, ale dnes som okrem toho že mám kvapavku zistila aj to že mi bol alebo je manžel neverný. Kvapavku zo vzduchu nedostaneš. Myslela som si že je u nás všetko OK, žijeme ako úplne normálna rodina

filipal
22. feb 2010

necudujem sa, ze ta to dorazilo! 😠

Dioliana, ty by si bola taka kludna, aj keby sa to tykalo teba? 😕

Zhrozena, nic, musis sa skludnit. nemozes teraz odist, aby ta nenasiel doma?
chod ku kamaratke, alebo niekde, kde si usporiadas myslienky. samozrejme, ze mu to nemoze len tak lahko prejst....

zhrozena
autor
22. feb 2010

Môžem odísť k sestre, ale nechcem aby sa to rozpitvávalo po rodine, sestra je ako barometer, pochádzam z dvojičiek, okamžite zistí že mi niečo je.
Svojho muža milujem a ani náznakom som nepostrehla že by niekoho mal, žiadne telefonáty, žiadne dlhé večery, len tie služobky ale na tie si vždy urobil cesťák. Na služobky chodil s kolegom. Sex absolútne v pohode.
Nechcem o neho príst ale nechcem hrať ani druhé husle, ja som jeho manželka a so mnou má dieťa.
Asi sa za tie dve hodiny zbláznim.

filipal
22. feb 2010

a co potom? pride a ty sa ho spytas, ci mal s niekym sex?
podla mna sa nakazil od nejakej prostitutky. pravdepodobne na ulici. ale co sa cuduje, ze nepouzil
prezervativ, ved tym ohrozil aj teba.
no, ja by som sa s nim dnes stretnut nemohla. to chces zvladnut uplne sama, nezveris sa ani sestre?

vsak ona by to hadam nepodala dalej, nie?

dupinka
22. feb 2010

a nie je mozne, ze dostal kvapavku este predtym, nez spoznal teba, a doteraz ste na to neprisli??? Aj ked skor je pravdepodobne, ze sa nakazil od nejakej....
mohla to byt jednorazova zalezitost, nikdy nevies. Skor sa porozpravajte na rovinu ako dvaja dospeli ludia: pocuj, dnes som bola na gynde, to a to sa zistilo, preco? a ako?
Snaz sa veci riesit chladnou hlavou, aj ked urcite to jednoduche nebude, no musis mysliet na dieeta. Drz sa!

filipal
22. feb 2010

Dupinka, to nie je mozne, lebo v tehotenskej poradni zistuju pohlavne choroby.
ako by Dupinka porodila nakazena kvapavkou. testy sa robia povinne kazdej rodicke.

zhrozena
autor
22. feb 2010

Myslím že nie a keby to aj tak bolo, ja som s ním chodila 4 roky než sme sa vzali a dva roky sme manželia, máme ročného syna. A to čo som si vygooglila na internete je že kvapavka sa podstatne prudšie prejavuje u mužov, ja som až také extra problémy nemala, bola som na ročnej prehliadke, tak mi doki zobral aj stery na chlamídie a ostatné pohlavné choroby, lebo som mu vravela že ma tam štípe a mám bolesti v podbrušku. A dnes som sa teda dozvedela výsledky, skoro som sa tam od hanby prepadla a to mám ešte nahlásit sexuálnychpartnerov. 😠 .
A veď akých ? jedine môj muž, takmi doki povedal že by sa mal rozpomenut. A nemám chronickú formu ale akútnu, takže som to dostala od neho len nedávno.
Aj mi bolo divné že odrazu chce spávať s prezervatívom , že vraj je ešte čas na ďaľšie dieťa, ale nijako som to neriešila, brala som to ako zodpovednosť z jeho strany.
Filipal, dakujem za radu ale odisť nechcem , nič by to nevyriešilo, prišiel by za mnou.

filipal
22. feb 2010

tak to skus zvladnut.... 🙂 tvoj muz to uz asi vie, mozno uz bol u lekara, ale si mysli, ze ta nenakazil....
preto teraz doma prezervativ....ale mal si ho dat radsej s cudzou...
nuz, ak ho milujes ako pises, tak budes mat silu mu odpustit...
uvidis, ako sa k tomu postavi....ci ta odprosi a slubi, ze to bolo naozaj len jednorazove posmyknutie...

jeeej! ☹ ☹ ☹
drzim palce a napis, ako to dopadlo. prajem ti vela sily!

dsnadja
22. feb 2010

tak Miša lutujem ťa čo sa ti stalo,podla mna to bola určite jednorazovka len nechapem ako može byť niekto taky dement že s nejakou šlapotou na služobke nepoužije prezervatyv....IDIOT prvej triedy....ja dufam že to velmi lutuje a na kolenach ťa odprosi a slubi že sa to viac krat nezopakuje....ty vieš že s nim zostaneš lebo ho lubiš preto nepišem ako ho maš vyhodiť...držim palce a potom napiš ako to dopadlo......

basuu
22. feb 2010

Misa, poznam mnoho parov, ktore "postihla" nevera a vsetci do jedneho to zvladli. Vsetko to ale boli jednorazove zalezitosti, posmyknutia..pod vplyvom alkoholu 😠
Drzim ti palce a pevne nervy, lebo ich budes potrebovat. Dufam, ze sa manzelik k tomu postavi ako chlap a nebude zatlkat.. Je dost mozne, ze o kvapavke vie a mozno sa aj lieci, len sa hanbil ako pes ti to povedat..Bila bych ho ako zito. Zrejme ta caka tazke obdobie, ale ty vies co chces a verim, ze vas vztah sa da coskoro do poriadku. Ak by ti bolo tazko, nebran sa vyhladat aj odbornu pomoc u terapeuta alebo psychiatra. A hlavne nedrz to tvoje trapenie v sebe, nie je to hanba, myslim, ze sestra pochopi, ze to nema dalej roztubovat, ked sa jej zdoveris..a blizky clovek sa ti isto zide 😉

zhrozena
autor
22. feb 2010

😢 Tak manžel bol doma, 20min a to stačilo na to aby sa mi šestročný vzťah rozsypal ako domček z karát. Za 20 posratých minút som prišla na to že ma muž dlhodobo podvádza s 20 tkou , s ktorou navštevuje na služobkách grupen sex párty. To je snaď zlý sen 😢 😢 😢
Ju miluje a mňa má len rád, ale keďže som mu porodila dieťa tak so mnou zostane,ale s ňou sa chce naďalej stýkať.
Opýtala som sa ho že len ako dlho berie antibiotika, a on sa preriekol, potom už vysypal všetko. Pýtam sa čo má ona a ja nie ? Všetko - krásu, postavu, mladé telo, zmysel pre humor, je aktívna a ctižiadostivá a on ju miluje, cap starý ktorý má 36 rokov, ja mám 32. Pri nej cíti že žije a ja ho ťahám k zemi.
Tak tu sedím a cez neskutočné slzy píšem, ani na klávesnicu nevidím a toto píšem už pol hodinu. Muž išiel zatiaľ von.

zhrozena
autor
22. feb 2010

a ešte mi nezabudol povedať že na stole má prichystané košele čo chce na zajtra aby som u ožehlila a aby som z toho nerobila drámu, že sa to stáva aj v iných rodinách. 😢

filipal
22. feb 2010

no, teda dievca, tento scenar som necakala ani ja a uz som pocula, videla vselico!!!! 🙄 🙄 🙄
dokonca grupen sex.....tak to musis ohlasit, lebo vsetci sa musia preliecit....
kvapavka, ked sa nelieci sa moze skoncit aj smrtou!

on sa uplne zblaznil! no to je jasne, ten sex mu pomutil rozum!

teraz sa asi musis vyplakat...nic ine ti asi ani nezostava....ale zverit sa niekomu musis... 😔
je to naozaj pre teba take nepredstavitelne zverit sa sestre?
nemas nejaky liek na ukludnenie? alebo frtana? (len si to nedaj sucastne!!!!)

Z este ti napisem, musim si to aj ja rozmysliet.....lebo mi je z toho na grcanie.... 😝

filipal
22. feb 2010

no, tak to dufam, ze ti ani nenapadne ich vyzehlit. musis pozbierat sily a opustit ho.

zajama
22. feb 2010

Teraz buďme múdre... ako poradiť... navrhujem, pozbierať všetku hrdosť a keď sa vráti rovno sa ho opýtať kedy sa k nej presťahuje.

bubatinko
22. feb 2010

viem ze ti je teraz tazko ale netrap sa prenho nevie co straca alebo ani nevie co robi, mozno kriza stredneho veku.... ale je nezodpovedny je mu jedno ze ta nakazil??? toto nikdy nepochopim od chlapov ze si zenu nevedia vazit, zenu co mu dala vsetko .... a on si potom hlada inu mladsiu krajsiu :( je mi z toho zle.... citim s tebou a posielam ti aspon virtualne objatie.....

dzio2
22. feb 2010

boze moj moja netrap sa ak sa ktomu takto hnusne postavil kopni mu do zadku je to sebec , neboj sa ta 20tka sa ho raz nabazi a kopne ho do zadku a potom mu ukazes co opustil ,neplac , netrap sa , drobcek ta potrebuje ,viem je to strasne a hrozne , ale zvladnes to neboj sa, nas viac ako on , vase dietatko on len ten sex, a pride den ked mu to prestane fungovat, alebo sa nakazi horsov chorobou, musis byt teraz silna a neukazat mu ze ti ublizil drzim palcePS a tie kosele mu zahod nech si ich ozehli on

zhrozena
autor
22. feb 2010

Baby balím seba aj malého , mám dve možnosti - môžem ísť k sestre alebo k švagrovi jeho bratovi s ktorým mám veĺmi dobrý vzťah ale vo všetkej počestnosti. Výhoda ísť k jeho bratovi je v tom že k nemu nepôjde. Tak kam ? Komu zavolať ?

basuu
22. feb 2010

Mas IP

filipal
22. feb 2010

ak mas istotu, ze ta ten svagor podrzi a nechyti stranu jemu, mozes skusit....
ved zavolaj a uvidis ako sa zatvari.
podla mna sestra ta prichyli vzdy....
a nezabudni, aj pri tomto soku brat tie ATB, aby si sa preliecila, lebo ta choroba je nebezpecna....

jahodka35
22. feb 2010

zhrozena, ak chces napis do IP, prezila som nieco podobne. stratil hlavu, lebo ona bola uzasna a skvela, on 40 r. ona pre neho zabka 29 r. tiez sa hrooozne zamiloval, samozrejme to bolo hlavne kvoli tomu, ako bola uzasna v sexe, vzdy dobre naladena, ved jasne nikdy nemusela nic riesit. to, co mas teraz robit, ti nikto neporadi, prejde este vela casu, kym zacne normalne zit, ale zalezi aj od povahy, takze ak si silnejsia odpor prevalcuje tvoju lasku. ja som velmi milovala, trvalo mi to rok. tiez nechcel odist, no nevedel sa vzdat ani jej. na to som nemala nervy, tak som po 3 mesiacoch od prevalenia (spaval s nou predtym asi pol roka) povedala jasne stanovisko, bud nasa rodina alebo ona. vybral si ju. zaver mojho pribehu je viac nez prekvapivy, lebo po roku zistil, ze devenka nie je az taka uzasna, prisli kazdodenne problemy, uz to nebolo len o sexiku, vyletikoch, dobrych vecerach a pod... odvtedy sme uz vyse roka spolu a ten moj si casto bucha hlavu, ktoru vtedy tak lahko stratil.... ta jeho 20tka ho tak kopne do zadku, staci keby nemal na nu peniaze... boze ti chlapi su fakt nepoucitelni.....

dzio2
22. feb 2010

podla mna sestra ta viac podrzi ale to musis vediet ty aky su

klya1
22. feb 2010

Zhrozena, myslim, ze v tomto ti naozaj neporadi nikto. Ale podla mna by si mala urobit to, co chces teraz prave TY. Absolutne bez ohladu na manzela ci na to, kde ta bude hladat. Ak ti bude lepsie sa rozpravat so sestrou, chod tam. Ak so svagrom, daj prednost jemu.

zhrozena
autor
22. feb 2010

Idem k sestre, už som volala, švagor je super ale nakoniec by ma ešte mohli obviniť že s ním niečo mám a z podvedenej by sa mohla stať pre nich podvádzajúca - švagor je slobodný 38 rokov a veľmi dobrý človek, ale sestra bude asi lepšia, je to moje dvojča - jednovaječné.
Musím rýchlo pobalit a odíst.

zhrozena
autor
22. feb 2010

ešte sa ozvem. A tie košele som mu šmarila do jeho pracovne.

jahodka35
22. feb 2010

preco odchadzas ty? ty si predsa nic zle neurobila. neviem, je to samozrejme tvoje rozhodnutie, ale ja by som poziadala jeho, aby odisiel. bude sa ti potom tazsie vracat do vasho bytu. alebo si sa uz rozhodla nevratit? no nic drzim palceky, ale stale si myslim, ze ty si odist nemala...

tinika
22. feb 2010

este som to nedočitala do konca ale uz musim reagovat bo ma zdviha zo stoličky, by som strielala takych chlapov. On akoze čaka ze ty to vsetko budes akceptovat???? A čo tvoje city????? A vaše dieťa??? Ja by som od neho odišla, nestoji ti za to

macka01
22. feb 2010

fííííhááááá,tak odpustiť sa dá všeličo,ale určite nie to,že ti vymenuje čo ty nemáš a ona má.Ved ani ona to nebude mať stále.A pokiaľ sa otec rodiny zúčastňuje orgií,....s takým svojú budúcnosť určite nespájaj.

tinika
22. feb 2010

tak drzim palce moja, vela síl.

jahodka som rada ze sa tvoj spamatal, len ma na tom stve, ze stale zena musi vsetko toto pretrpiet a čakat kedy muz dostane rozum a tie mlade by som tiez nakopala, takto rozbijat rodinu, ked si chcu uzivat maju dost mladych čo su za jednorazovky