Mám strach, že dcérke vypadne náušnica

simik14
18. mar 2015

Dobry den mojej skoro rocnej dcerke sme dali nastrelit nausnice a mam strach ze bud jej vypadne alebo ze sa jej zapichne do krku. Nema ju tesne pri krku ani nie je moc ostra ale bojim sa ked si lahne ci sa to moze stat ... poradte mi prosim

belllinka
18. mar 2015

@simik14 Naco potrebuje nausnice??? Ved jej ich daj dole a budes aspon kludnejsia 😉

simik14
autor
18. mar 2015

Velmi som sa tesila az jej ich dam a je peknucka s nimi len akurat na tie obavy som nemyslela a neviem ci su to len moje fantazie alebo sa to fakt moze stat

gapre
18. mar 2015

daj jej ich zamknut,ked su to decke v zlatnictve ti ich uzamknu,a nemusis sa bat,po case nosenia by si si vsimla ze nieco nieje v poriadku,a rocna slecna by ti dala vediet ze jej to tam vadi.A ked myslis tie klasicke lekarske,tak sa nemusis bat,keby to bolo nejake nebezpecne tak by to detom nedavali 🙂 snad

andreablabla
18. mar 2015

Ked jej ich nastrelovali s pistolou,skusala si ich potom,ci dobre drzia? Ak ano,NIEJE sanca,ze vypadnu. Musis vynalozit naozaj velku silu,aby si ich odopla. Ak su to tie klasicke babatkovske,zamknu ti ich vsade.....

sissy27
18. mar 2015

@simik14 nastreľovacie náušnice je problém otvoriť, to by bol zázrak, keby vypadli samé od seba... a nie, nie sú ani tak ostré, aby sa jej zapichli do krku (alebo kamkoľvek inam) a poranili ju... ako nič v zlom, ale keby si ich chytila, skúsila uzávery, skúsila prstom hrany, nebolo by to jednoduchšie a rýchlejšie, ako lamentovať v diskusii? 😅

simik14
autor
19. mar 2015

@sissy27 ja som praveze skusila a nejdu az tak lahko odopnut ale ona si usi natahuje tak zato sa bojim ze jej vypadnu ,,, co vypadnu nic kupia sa drihe ak sa stratia ale bojim sa ze ju najde ona a zje ju vsetko dava do pusy ... a ostre su nie prilis ale.neviem ci sa to proste nemoze stat ze si prepichne krk ... jedno dievcatko malo na konci taky stvorcek ze nebol ten koniec pichlavy a preto ten strach lebo ona ho tam nema ...

prasiatko30
19. mar 2015

moje obidve nosia nausnice od velmi skoreho veku - starsia vysla z nausnicami z nemocnice - cize mala 3 dni ked jej ich dali - a prezila to naposledy sa jej stratil uzaver z nausky asi pred rokom tak som isla do zlatnictva a kupila som iny taky co sa nesrobuje ale nasadzuje a je prakticky nemozne ho dat dole a s tym teraz fici uz asi rok dva.

sissy27
19. mar 2015

@simik14 nepočula som o žiadnom prípade, kedy by niekomu náušnica prepichla krčnú tepnu a vykrvácal by... ak tu niekto taký je, prosím dajte vedieť...
vzhľadom k tvojim obavám by som naozaj odporučila náušnice vybrať a dať až vtedy, keď budeš na to pripravená... nechcem si predstaviť, čo budeš robiť, až prídu naozajstné starosti 🙂