Mama od 30 do 45, ktorá chce byť po rozchode sama a vie prečo

samerka
27. sep 2009

Ahojček. Ak chápeš názov témy, tak možno môžme byť kamarátky. Som tu prvý krát, čo sa týka prispievania. Neviem , či sa tu dá písať aj individuálne. V podstate je táto téma pre mňa akási forma inzerátu pre hľadanie kamarátky, ktorá občas sedí za počítačom a žije podobne ako ja. Mám dve detváky na I. stupni ZŠ. Manžel a otec detí nás po mnohých rokoch spol. života opustil. Mám mnoho dôvodov na to , že chcem byť ďalej sama. Tí, ktorí pochopia túto tému ako tému na diskusiu o.k. Ja budem rada ak tu nájdem spriaznenú dušu. Internet mi nepripadal ako najlepšia forma, ale ruku na srdce, niekedy pred ním sedíme a niečo očakávame.

titkovamiriam
27. sep 2009

samerka viem ze co ti napisem asi nechces pocut ale ver mi nezostavaj sama.sama som mama troch deti a starsie dve som sama vychovavala 7r. a ver ze dnes som rada ze som sama nezostala.
urcite chce to cas a aj odvahu hladat si novy vztah ak ma clovek deti ale ver da sa to.
pa pa a ak budes chciet rada si s tebou popisem a kludne mi napis aj do IP ked nechces o niecom debatovat na fore

luise
27. sep 2009

Samerka, neviem, či hľadáš aj takú kamošku, ktorá ešte nemá deti a nie je sama. Ak áno, môžme si písať. 😉

macka01
27. sep 2009

niekedy človek nemá inú možnosť si s niekym poklebetiť,len cez internet,však?asi máš zlé skúsenosti a myslíš,že je lepšie ak budeš sama,ale časom ti bude smutno.Fajn že máš pri sebe deti,ale tie ti nenahradia teberovného partnera ,sme stvorení aby sme žili v páre,ak budeš mať príležitosť tak ju chyť 😅

samerka
autor
27. sep 2009

Ďakujem dievčence , že ste sa ozvali. Aj to veľmi poteší. 😉

sue
27. sep 2009

Samerka...môžem sa spýtať ako dlho ste sami?

samerka
autor
27. sep 2009

Ahoj Sue
Niečo do dvoch rokov.

macka01
27. sep 2009

a ani raz si neľutovala svoje rozhodnutie?chceš byť sama aj ďalej? ☹

sue
27. sep 2009

...hmm...vieš...teraz tvoj život napĺňajú deti, žiješ pre ne, dávaš im všetko, musíš sa obracať,aby si ich vychovala...tak ti to asi ani neprídetak,že keď večer padneš ako podťatá do postele,tak by ti tam mal niekto chýbať...ale už o pár rôčkov chalani začnú žiť vlastné životy...a ty okrem pár návštev do mesiaca ostaneš sama 😔 priateľ/manžel nie je len na výchovu detí...ale má byť partnerom až do smrti... nepíšm to preto,aby si teraz začala hľadať...ale aby si srdiečko úplne neuzavrela...ale otvorila a nechala prísť čo prísť má...určite si zaslúžiš,aby niekto pohladil tvoje vlasy,keď budú raz strieborné 😔

Držím ti palce 🙂

bibula
27. sep 2009

ja som bola sama 8 rokov,kym ma to preslo-a tiez som uz chcela byt sama navzdy,len so svojou dcerkou 😉

macka01
27. sep 2009

sue,si ma dojala,presne,aby človek neostal sám,keď detičky vyletia z hniezda 😢

luise
28. sep 2009

Ale veď predsa nikde nie je napísané, že už navždy zostaneš sama. Veď sa predsa vraví, že i keď ,,človek mieni, pán Boh mení!" 😉 😉