Máme na výmenu Spookies lovci duchov, zbiera niekto ?

lolita555
9. jan 2020

Zbierate niekto?mame na vymenu

vierocka47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkachrustikova
12. jan 2020

@anabel14 ahoj, mas este prosim babu jagu? Moj drobec je este maly na "zbieranie" ale hrozne tuzi po babe jage 🙈😃 z toho co potrebujes mam na vymenu mumiu + pribalim nalepky nejake 🙂

05ada
12. jan 2020
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Dobry den mamicky
pridavam sa aj ja . Ponukam na vymenu mumia, permonik, saman,buliungin.
Chyba nam pirat, vodnik, klaun, yeti, bigfoot,meduza, frankenstein, ufon, qulupalik, yara ma yha who, viking, asura,nasnas
Dakujem

andrea_1986
12. jan 2020

Aktualizujem...
Potrebujeme: vodník a drakula
Na vymenu:

darla
12. jan 2020

@05ada ahoj, mame klauna a nasnas, vymenime za permonika a buliungina, ak este su.

lucka70
12. jan 2020

Mám na výmenu píšte ip kto má záujem

vierocka47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzy20
12. jan 2020

@lucka70 ahoj co pote3bujes na vymenu?

vierocka47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tibka7
13. jan 2020

Ahojte ma niekto rovanke postavicky alebo nalepky a poslal by aj za postovne na vymenu nemAm ale mam napriklad star wars klasicke karticky ak by nahodou dakujem

vierocka47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanaks
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
papalinka7
13. jan 2020

Mam na vymenu za hociakych inych

ivanaks
13. jan 2020

@05ada Dobrý večer, ak ste ešte nemenili, ponúkam Vám frankensteina a vodníka za múmiu a sama. Ďakujem! Ivana

ivanaks
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darla
13. jan 2020

@ivanaks ahoj, mame Nasnasa a Klauna, dalo by sa vymenit za Golema a Frankensteina?

ivanaks
13. jan 2020

@darla Áno, teším sa. Dohodneme sa v internej pošte?

petrarac
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tibka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asenaa
13. jan 2020

@petrarac dobry den mame oboje vymenime za ufona

petrarac
13. jan 2020

@asenaa ahoj. super 🙂 okrem ufona este nieco?

asenaa
13. jan 2020

@petrarac ak mate 2ufonov tak by sme si ich zobrali aj pre bratranca

asenaa
13. jan 2020

My potrebujeme : vlkolaka,vodnika,meduza,qalupalik,babu jagu a na vymenu ponukame :mumiu2x,asura3x,viking3x,tasmansky diabol 3x,big foot2x,drakula

ivanaks
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svsm
13. jan 2020

@lolita555 dobry ake postavicky potrebujete mne by sa zisli vlkolak, klaun a meduza.

svsm
13. jan 2020

@papalinka7 rada by som vymenila postavicku cinsky drak a mumia.

ivanaks
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
05ada
14. jan 2020
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Dobry den mamicky, ponukam na vymenu BIG FOOT, VLKODLAK, GOLEM a BABA JAGA. Chybaju nam -Pirat, UFO, Meduza,Yeti, Yara ma Yha Who

papalinka7
14. jan 2020

@svsm máme len permoník, Lumia, čínský drak a Asura - mate z tych dalsich pre nas? Cinsky drak a mumia by sme mali pre vas

lucka70
14. jan 2020

Na výmenu nemám teraz žiadnych duchou ale kto by mal tak rada vymením za star wars kartičky obyčajne