Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
30. jan 2010

no hej aj cez den,,ale najlepsie to citim ked lezim na chrbte,,,

elko69
30. jan 2010

no vtedy aj ja ale vcera vecer som mala pocit jak som si lahla na bok ze ma asi 3 krat za sebou koplo a potom nic...ja neviem ja som si stale pohyby nezapisala do tehu knizky ale mala by som asi su to uz 100% pohyby..sak clovek ani nevie ked je tehotny 1. krat... 🙂

pepppe
30. jan 2010

elko a to sa musi zapisovat do tehu knizky?

elko69
30. jan 2010

no on mi to kazal tam je taka kolonka PP a tam mi to kazal zapisat.... 🙂

simonka28
30. jan 2010

ahojte kocky 🙂 no to moje male tam ma kazdu chvilu diskoteku,mozno to uz odomna pochytilo bo ja stale tancujem,pri kazdej pesnicke.mala ste uz niektora totalne krce v bruchu?:mna vcera chytili,som myslela,ze pojdem na pohotovost ale pockala som do rana,sa to ukludnilo ale stale ma boli brucho ☹

elko69
30. jan 2010

simonka no obcas ma aj ja bolesti ale vacsinou to hned prejde takze zatial pohodka...

simonka28
30. jan 2010

ja som to sice mala aj pri prvom ale vcera to dost bolelo.a ten strach o malinke...ale tek ozyva sa mi ked mam nejake pochybnosti-mi dava asi najavo mami neboj sa 😉

elko69
30. jan 2010

no ved to ked aj ja take nieco mam tak cakam navecer kym sa drobec ozve ze je v poriadku :D

simonka28
30. jan 2010

tento drobec nonstop kazdu chvilu.kolko si elko pribrala?mne sa zda od stredy,ze sa mi nejak brucho zmensilo a padlo nizsie ☹

elko69
30. jan 2010

no uvidime na poradni lebo zatial len 2 kila ale to bolo pred cca 2- tyzdnami :D uvidime buduci utorok... 🙂

simonka28
30. jan 2010

no ja asi tiez tak 3kila.v pondelok idem k doktorovi tak som zvedava co tam bude noveho 😉

elko69
30. jan 2010

no aj ja s auz tesim na poradnu lebo ideme aj na sono... 🙂

dydynka
autor
30. jan 2010

elko kedy mas najblizsiu poradnu???

simonka28
30. jan 2010

mohlo by to tehotenstvo trvat kratsie,vsak?uz sa tesim ako tu budeme o par mesiacov pisat,ze kolko meraju a vazia ti nasi drobci 🙂

elko69
30. jan 2010

dydnka 9.2. a 3D toho 15.2. n ato sa tesim este viac....prave som si objednala zásobník na plienky takze uz nakupujem aj ja co mozem popredu takze sa ty nenechaj nikym odradit :D

simonka28
30. jan 2010

no veru hovori sa,ze sa nema nakupovat porpedu ale tak co si to mame secko po porode z porodnice objednavat ci ako,vsak?zda sa ale je toho dost pre to mimino.

elko69
30. jan 2010

simonka sak to ze je toho vela a ja nebudem potom behat v 8. mesiaci po meste a zhanat rychlo veci...ja si myslim ze by sa nemalo nic stat ked si nieco zaobstaras dopredu...

gladiola
30. jan 2010

ahojte dievcence, viete mi poradit? som v 8tt, mam nadchu, hlavu akoby mi do nej udreli mechom a boli ma hrdlo, bojim sa, aby sa babu nic nestalo, mate nejake rady? vopred dakujem

simonka28
30. jan 2010

ja som si tiez nejke prkotinky uz pokupila,kazdy mesiac cosi.sak prave nevieme ci nahodou nebudeme skor v nemocnici a potom sa stresovat,ze nemame doma hento a toto 😖

simonka28
30. jan 2010

moja ja som bola tiez na zaciatku skoro stale nachladnuta.lezala som v posteli,pila caje az mi sli usami,v lekarni ti poradia homeopatika a do nosa si mozes davat morsku sol-mne pomohla 😉

elko69
30. jan 2010

no ved to...radsej popredu nieco pokupip...

gladiola aj ja som bola chora na zaciatku a nic som nemohla iba caj s medom a lezat v pripade teploty,ziadne kvapky ani nic ale myslim ze baby s atu rozpravali o nejakej morskej soli sa nadparovat alebo coto,ja by som sla do lekarne aopytala sa na nieco pre tehotne zeny ale uved aj tt ktory mas...a pri tehotenstve je velky vyskyt nadchy teda ani nie nadchy ale plneho nosu,to je sposobene tehotenstvom...

simonka28
30. jan 2010

s tou nadchou resp.s upchatym nosom je to fakt pravda,ja ho mam stale 😠 treba si hlavne davat pozor aby neboli teploty lebo tie su nebezpecne!mne doktorka povedala,ze do 38 mozem mat ale keby viac tak treba prist.

avila
30. jan 2010

Baby a co uz mate nakupene? Nejake dupacky a tak? My najprv musime kupit nejaku komodu alebo skrinu pre malinke, bo nemam to kam davat 😒

gladiola
30. jan 2010

simonka28, elko 69: dakujem vam velmi pekne za odpovede, hned sa citim lepsie

samasa
30. jan 2010

Babenky...
všimli ste si niečo? Nedávno ste písali, že som tehotná len pár týždnov a ja kukám a vy už máte polovicu za sebou... Že ako ten čas letí strašne 😀 DRžím vám všetkým palčeky aby ste to krásne zvládli 😀

elko69
30. jan 2010

samasa no veru mas pravdu uz to zacina letiet tie prve tyzdne s ami vliekli ale teraz to celkom uz uteka 🙂

gladiola nieje zac na to sme tu ak mozme pomozeme :D

avila no veru aj my sme najprv kupili komodu a uz mam dva sufliky zaplnene takze planujem kupit este jednu taku mensiu a tam si dam aj prebalovaci pult kedze na tej prvej mam televizor..

xpetka1x
31. jan 2010

no aj ja by som potrebovala niaku taku dobru komodu kde ste boli kukat komody??, v asku a tak ci niake detske shopy??

pepppe
31. jan 2010

baby to uz mate aspon nieco nakupene,my vobec ale vobec nic,zislo by sa nam vsetko aj komoda a nic stoho ☹ teraz najprv musime vyriesit svadbu a potom sa bude nakupovat a to uz aj kocik,ale az po svadbe,do vtedy asi nic 😠

janinna11
31. jan 2010

Dobre ranko kocky! 🙂 Uz nedela, a zase je po vikende, strasne to leti, a pritom tie tyzdne na zaciatku tehu sa tak vlecu, najma ten cas do dalsej kontroly....

Peppe a kedy sa vydavas??

janinna11
31. jan 2010

Zeny kde ste sa podeli????