Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
1. feb 2010

inak tie trika n www.moda.sk su celkom pekne leby do toho obliekli ozaj tehulky a nie modelky s vankusmi.. ☹

dydynka
autor
1. feb 2010

romini si na facebooku alebo mas icq alebo na booome??? 😀 😀 😀 😀

dydynka
autor
1. feb 2010

baby ja som sa dneska tak rozozrala,,,zjem nieco slane a mam chut na sladke,,,a naopak,,zda sa mi akoby som bola stale hladna,,a hrozne sa neviem dockat stvrtka,,,uz chcem vediet co to bude 😀

elko69
1. feb 2010

no ja osm dnes v praci zjedla 3 chleby s pyre zemiakovym a cibulou a jednu mandarinku a este som neni hladna...

lulu4
1. feb 2010

ahojte kočky, uz som sa k vam davno nepridala, a kam sa chystas vo stvrtok dydynka? ides na poradnu? lebo ja idem v piatok a tiez sa neviem dockat

dydynka
autor
1. feb 2010

no ja som mala na ranajky čokapik potom grapefruit a 2 pomarance, slepaciu polievku a predchvilou meso so zemiakovym pyre,,to mam rada 😝

dydynka
autor
1. feb 2010

hej idem na poradnu,,,,boze jak sa tesim,,,len dufam ze bude babo ochotne a pekne sa natoci,, 😀

lulu4
1. feb 2010

dydynka: no to uz by mohlo byt ochotne sa natocit v tvojom tyzdni tehu aby si vedela co cakate, to ti verim, ja som uz teraz zvedava co to bude? najradsej by som hned zajtra zasla do toho genetonu kde z krvi zistuju co to je a ze je tam 100% uspesnost....

dydynka
autor
1. feb 2010

ja som nadtym tiez rozmyslala ale som sa rozhodla ze si pockam na sono a tam mi povedia co to je

pepppe
1. feb 2010

baby ani nehovorte co vsetko som ja dnes zjedla 😀 heh ale to mam vsetko z nervov,lebo uz to je hrozne ako sa nam nedari ☹

lulu4
1. feb 2010

dydy: ved to ja asi tiez pockam, keby sa za to neplatilo alebo to stalo menej tak idem ale takto ma to odradza a drahy mi tiez na to povedal, ze si pekne pockame len dufam ze ja nebudem ten pripad co su tu v inych temach kocky, co uz idu pomaly rodit a este nevedia pohlavie lebo drobec sa bud na sone vzdy otaca alebo si prekrizi nozicky.... tak budem ti drzat palceky nech uz viete na co sa tesit 🙂

elko69
1. feb 2010

no mnacaka sono buduci utorok a uz sa neviem dockat sakra!!!§t je strasne takto cakat,normalne s atesim k doktorovi co nebyvalo volakedy,nemala som rada preventivky 😒 ale teraz tam tak rada chodim,a nevadi mi ani ze mi berie krv a take veci :D

dydynka
autor
1. feb 2010

no drahy si stale mysli ze je to chlapec tak dievcenske meno ani nevybera,,,, 😒

elko69
1. feb 2010

no to si mysli aj moj ale sak uvidime co to teda bude a potom sa mozno aj na mene zhodneme ...

pepppe
1. feb 2010

ten moj hned od zaciatku babo vola lea 😉

dydynka
autor
1. feb 2010

no moj krici do brucha kiko 😀

lulu4
1. feb 2010

no ako vidim tak aj vasi muzi su taky ako ten moj, ten tiez tuzi velmi po chlapcovi a naj by bolo keby sa podla neho aj volal 😀 vsak uvidime ci sa mu to splni ale bojujem aspon s dievcenskym menom, ze ked to bude dievca tak meno vyberam ja 😀

elko69
1. feb 2010

ja osm nechcela davat meno ani po mne ani po manzelovi lebo uz to tak v rodine mame aj z jeho aj z mojej strany a nejako sa nam to neosvedcilo,munzle kricim na synovca ze bobo lebo je borisko a moj bracho doletel ze co od neho chcem :D a svokor a svagor su lacovia a vzdy vravim stary a mlady laco alebo laco a lacko...hihi

dydynka
autor
1. feb 2010

hehe ani ja nechcem nic co je v rodine,,,chcem byt originalna 😝

lulu4
1. feb 2010

no babulky lenze ja sa tomu chlapcovi po mojom drahom asi nevyhnem takze budem mat zrejme doma dvoch Vladkov 😀 😀 alebo este mi sam navrhol meno Edko cize Eduard a teraz zvazujem ktore je lepsie 😀 😀
Dievcenske bude urcite take ktore nemame v rodine to chcem jednoznacne...

pepppe
1. feb 2010

jaj to si ty nasi chlapi dievcence 😀

lulu4
1. feb 2010

presne tak kočeny a povedzte mi ktore z tych dvoch mien co som pisala sa vam zda byt lepsie?

dydynka
autor
1. feb 2010

lulu no neviem ale asi vladko,,,,

lulu4
1. feb 2010

dydy: dakujem za nazor, tak budu dvaja Vladkovia ked to bude chlapcek.... to je jedno hlavne nech sme zdravi a zase nie je to najhorsie meno a nemusim sa obavat ze bude prilis frekventovane, aspon ked ho v skole vyvolaju k tabuli nebude tam 10 Vladkov v jednej triede 😀 😀

elko69
1. feb 2010

lulu4 no mne sa asi viac paci Vladko....

lulu4
1. feb 2010

elko: dakujem za nazor ako to tak zvazujem aj mne ked mam pravdu povedat.... je to take mile 😅

elko69
1. feb 2010

lulu nieje zac...

avila
1. feb 2010

Asi tiez Vladko, ale vask sami uvidite, na ktore meno sa Vam gulka bude hodit 🙂

Kupat baby nie, hrozia infekcie. Ja som este nahovarala muzicka na skoru dovolenku pri mori (lebo vsak slana voda moze byt), ale spytal sa ma, ci kradne. Tak som bola ticho 😉 A inak mm ano pocut, zeby bola dievka. Ze on vie, co robil 😀 Len aby sme ho neprekvapili 🙂 Bo ja mam iny pocit. Ale nikdy nechcel, aby sa chlapec volal po nom. Ja nie kvoli hroziacej krize indentity 😉 Maly synovec do urciteho veku myslel, ze vsetci synovia sa volaju po otcovi... A dievcenske meno mam vybrate uz roky 🙂

lulu4
1. feb 2010

avila: to si ti nasi muzi, veria tomu, ze spravili chlapov ale aby neboli prekvapeni 😀 😀
no ja tiez neuznavam to ze pradedko sa vola Jozef, potom dedko, otec, syn, vnuk a neviem kto este 😀 😀
ale nebranim v tom drahemu ked chce maleho po sebe volat nech sa tak vola, mne to vadit nebude mozno on bude casom nadavat ked pride nieco z posty a nebude vediet pre ktoreho Vladka to prislo 😀
a ake dievcenske meno uz mas vybrate ci zatial to ostava inkognito?

avila
1. feb 2010

Nie... Netajim sa, ze som vzdy chcela Esterku, teda Ester. Muzickovi sa tiez pacia. Ked som este bola mladsia, bola som "zamilovana" do Sofie, az kym sa tak nezacala volat kazda piata... tak som to vzdala. Chlapcenske meno este nevieme... akosi sa nič nepáči. Paci sa nam velmi Simon, ale k priezvisko sa hodi ak laska-paska, takze nic, Ale vsak mame kopu casu. Nie je zvlastne, ze chlapi tuzia po chlapcoch, ale v priemere potom neskor nedaju dopustit na dcery?