Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
11. feb 2010

heh noo vsak pockajte na bruska za taky mesiac ako narastu 🙂 romini to muselo byt chutne vidiet babo ako si cumle uz v brusku palec 😉 a dydynka neurobili ti foto?preco?

dydynka
autor
11. feb 2010

romini kedy sa chystas do senkvic??? 😀 😀

dydynka
autor
11. feb 2010

ja som si zabudla vypitat,,,a boli sme na inom stroji tak neviemm ci by mi dal

romini
11. feb 2010

ja si vzdy pytam foto. ukazujem tatinkovi. strasne bolo zlate na tom ultr.

alenkam.
11. feb 2010

ahojte baby, pridavam sa k vam.. aj ked.. vy uz nie ste uplne v zaciatkoch ako ja... 🙂
som bola minuly tyzden na sono, kde bolo vidno len vak, ale zatial nebolo srdiecko, znova mam prist buducu stredu, tak sa uz zozieram nervozitou... ☹ neviem ako to vydrzim... teoreticky som v nejakom 7tt
priznaky skoro ziadne.. teda uz tyzden mam hnacky a sem tam ma napne, brucho ma bolieva ako keby som mala dostat menzes a vyhadzali sa mi na tvari vyrazky ako pubertacke.. a to mame tesne pred svadbou... ☹

jaruska8
11. feb 2010

Ahojte baby, včera som sa nedostala k PC, ale všetko som si prečítala. Dnes sa mi snívalo s bábom, ale zase neviem, aké pohlavie malo. 🙂 Bolo to milé. 🙂 Tie foto z ultrazvukov sú super dievčatá. Dydy, na tebe sedia tie nohavice presne tak, ako by sedeli na mne. 🙂 Keď som si v obchode pozerala práve tehu rifle, tak S vyzerali ako L, hrôza. 😉 A ešte k tomu tieto, čo som pozerala boli ako z bývalého režimu alebo pre babky. 😀

pepppe
11. feb 2010

nooo nechaj sa prekvapit jaruska na poradni na pohlavie 😉 ja mam jedny tehu rifle,ale to je maaaaalo furt ich len nosim,nic ine 😉

jaruska8
11. feb 2010

No, ja ešte nemám žiadne tehu oblečenie, som stále doma v teplákoch. 😀 Ale už aj tie by som potrebovala, lebo majú hrubú gumu a tlačíí ma. 😒

lutsine
11. feb 2010

Baby kolko ste pribrali doteraz, ja som v 16tt+2 a mam navyse presne 2 kg od povodnej vahy na zaciatku novembra....

lutsine
11. feb 2010

cize prve dva mesiace som dva kila schudla,potom do vianoc som ich pribrala cize som bola na tom istom a teraz som pribrala dva kila.

jaruska8
11. feb 2010

Ja som nič neschudla a pribrala som 3,5 kg, vraj všetko do bruška. 😉

elko69
11. feb 2010

lutsine ja mam 22 tt a 3 kila zatial....ale som nic neschudla predtym lebo mi nebyvalo zle...

jaruska8
11. feb 2010

Elko, ako si spomínala, ty máš tuším všetko v prsiach a v brušku, čo??? 😀 😀 Moja východisková váha bola podváha, takže je jasné, že som musela pribrať a okrem toho som stále doma, žiadny pohyb, tak si myslím, že som v norme. 😉

lutsine
11. feb 2010

ani mne nebolo zle a schudla som 2 kila....dodnes nechapem ako ma mohli obist tehu nevolnosti....u mna ide tiez vsetko do bruska, rifle su mi v bokoch stale volne ako predtym.

jaruska8
11. feb 2010

Ja by som si ich tiež obliekla, bez problémov, možno trošku napasovanejšie by boli, ale keď som sa minule merala (bruško), tak som zistila, že je to ešte dobré. Ale bruško ma tlačilo neskutočne a jediné, čo znesiem je sukňa. 😉 Tak sa hádam oteplí, kým nabehnem do obchodov. 😀

lutsine
11. feb 2010

no tak to sme vsetky pribrali hlavne do bruska a prs....🙂

lucia.kl
11. feb 2010

ahojte. som tu dlho nebola, tak som vas dočitala
ja som od začiatku pribrala 6 kg. ale našťastie mi narastlo len bruško a prsia - tam išli aspoň 2kg 😀 😀
nohavice som si prerobila zo starých, odstrihla som pás a v predu pod brucho som až zastrihla a našila som široky uplet, tak mam urobene 4 nohavice a vyšlo ma to spolu na 20€ v obchode je tehu oblečenie strašne drahe a z PN ky si to nemôžem dovoliť ☹

pepppe
11. feb 2010

ja ked som bola na psolednej poradni som pribrala 2kila,ale za tento mesiac som dala podla mna dalsie 2,,,hhe 😀

lutsine
11. feb 2010

Ahojte baby, chcem sa spytat na ktorej strane mate ulozene babatko, mne stale priklada na ultrazvuku pristroj na lavu stranu.....

pepppe
11. feb 2010

fuuuha to neviem,ale ja ho citim raz na pravo raz na lavo,ale neviem preco stale len v spodnej casti bruska

lutsine
11. feb 2010

a kde vam pozera s ultrazvukom? mne stale len chodi po lavej strane.

elko69
11. feb 2010

jaruska8 no vyzera to tak ze aj hej,lebo ked ma maly uz pol kila kde je este voda a placenty a teda asi tie prsia lebo uz podrastli takze zatial je to takto dobre :D dufam ze to tak bude pokracovat,ja si nemozem moc dovolit pribrat...

lucia.kl tak ty si sa super vynasla ja osm zatial kupila dvoje tehu riflle v akcii z 50 € jedny na 9€ no nekup to a teda zatial suknu ked chodim aj k dokymu nech tam nebeham hola :D

lucia.kl
11. feb 2010

to ja mam sukňu v kabelke a vždy si ju oblečiem tam, mam čižmy len na podpetku a to by som sa v tomto počasí asi prizabila 😀 😀

lulu4
11. feb 2010

kočky a to naco si tam obliekate sukne k dokymu? ved aj tak vas uvidi od spodu, ja mam sice zenu gynekologicku ale to sa mi zda byt ozaj zbytocne.... ale kazdeho osobna vec...

lucia.kl
11. feb 2010

ked som hore na koze už mi to nevadi, ale premavat sa tam s holym spodkom, to nie, a vždy tam ešte najprv sedim pred vyšetrenim, aj tam mi všetksy tieto vyšetrenia aj porod pridu pre ženu nedôstojne 😠

lulu4
11. feb 2010

lucia.kl: tak to urcite je to pre zenu take ponizujuce ale co narobime narodili sme sa ako zeny a tak to musime zvladnut, ved preto rodime my a nie muzi, ti by to vzdali rychlo.... 😀

dydynka
autor
11. feb 2010

lustine ja som ho po poradni mala na pravej strane ale uz ho tam asi nemam 😀 sa nejak divne otocilo tak neviem kde je teraz,,,

pepppe
11. feb 2010

noo aj moje sa toci hore dole,raz je tam a raz tam,,,som si dala novu foto,,,jajha a pekny den mame babenky za sebou 😀

romini
11. feb 2010

ja mam tiez doktorku a najprv kecame a pak ma druhu miestnost kde ma ultr. a tam sa vyzleciem a to mi nevadi lebo je zena a sestricka je tam moja kamaratka. ale pred chlapom by som sa asi tiez hanbila vyzliect.
ja som pribrala od zaciatku 5 kil ale mam to v prsiach vse.

pepppe
11. feb 2010

ja uz ani neviem kde vsade to mam,ale asi v brusku a v prsiach,,nieco slo aj do zadku,lebo ze ho mam vacsii som pocula 😠 😠