Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
17. feb 2010

ja som pocula ze je dobry olivavi olej na strie dokonca je aj na sestonedeli maminky tam natieraju s tym po kupani svoje babetka,,,

avila
17. feb 2010

Ahojky babulky,

prave som sa vratila z nemocnice, kde som bola od pondelka 😒 Predpoklad na zapal mococovych ciest... Pviem Vam baby, ze pichynie v brusku to je este OK. Mna v pondelok chytili take obrovske krce, az zachvaty, ze som skoncila 4-nozky na zemi a nie a nie vstat... Nastastie sa to zaobislo bez antibiotik... A teraz to vyzera OK. Ale strasne som sa zlakla, ci je mimi v poriadku. Pozrel ma hned, aj mi ho ukazal aj zo spodu ma pozrel, ci sa nahodou neotvaram. Vsetko nastastie v poho. A prisli aj vysledky z Tripple testov, aj tie su OK. Tak som kludnejsia, ale bohatsia o poznatok - neznasam nemocnice, ich postele a stravu...

Kto sa to pytal na gravidjogu? Je vo Zvolene, centrum Mandala, dajte si do googlu.

Lutsine Elasti-Q pouzivam pre istotu od zaciatku, je absolutne super a nie taky drahy...

pepppe
17. feb 2010

baby cakame chlapceka🙂)) noo chcela som sice babu,ale aj tak som straaaaaaaaaasne stastna,hlavne ze je zdravucky 😉

lutsine
17. feb 2010

Blahozelam peppeeee🙂 tesim sa s tebou, ja sa uz tiez tesim na poradnu 10.3,nech sa aj ja dozviem co cakame.... 🙂

lutsine
17. feb 2010

od dnesneho dna milujem arasidove chrumky...neviem sa ich dojest.....

pepppe
17. feb 2010

dakujem lutsine,,,sice som dufala ze to bude baba,ale tak pipik je len pipik 😀

lutsine
17. feb 2010

zatial sa to tu hemží samými chalanmi, uvidime co povedia mne.....

pepppe
17. feb 2010

😉 nopockaj 🙂) heh teraz to budu asi same divcatka

andreaerdna
17. feb 2010

peppe gratulujem k chlapčekovi! 🙂 super!

pepppe
17. feb 2010

dakujem 😉jajha krasny zazitok to obl veruze

andreaerdna
17. feb 2010

už nech sme aspoň tam, kde vy 🙂

elko69
17. feb 2010

lutsimne,ja smrkavam,hlavne ked idem po vonku a aj krv ide obcas,ale to je normalne zevraj v tehu...

ja sa kremujem s kremom na strie od Dermacolu,aj je tam taka tehotna zena nakreslena, zatial sa mi nic neukazalo,ziadn strie,hadam ani nedojdu,nemuseli by...

elko69
17. feb 2010

avila chvala bohu ze drobcovi nic nieje a ze si uz v poriadku,davaj si pozor na seba...

pepppe no gratulujem ku chlapcovi :D,my to mame rovnako!!hehhe

lucia.kl
17. feb 2010

ahojte
tak ja idem postupne odpovedať na všetko čo som si prečitala 😀
ja použivam na strie avent 200ml stal ma 15€ na začiatku som použivala tiež elastQ - bol zadarmo k vytaminom ale bolo to malilinke balenie,
s nadchou a plnym nosom to poznam aj s krvacanim, často musim v noci kôli tomu s postele ☹ ale nedavam si nič len vytaminy, žiadne kvapky niesu vhodne v tehotenstve len ta morska voda.
aj ja už chcem vedieť čo čakame, ja by som prijala od každého jedno 🙂

jaruska8
17. feb 2010

Jeeeeeeeej Peppe, gratulujem!!!! Takže Alex???? 😀 No som zvedavá na naše, na zajtra, už som netrpezlivá. 😉

dydynka
autor
17. feb 2010

ahojte baby,,,tak mi sme dneska boli na mensich nakupoch,,,nechali sme tam 50 eur a skoro nic sme nekupili,,iba par bodiček s kratkym rukavom nejake rukavičky, čiapočky aj dudliky, ponožky,,,ale som rada bo sa tak rozhodol drahy,,konecne to zacina vnimat,,,

no a peppe gratulujem ku chlapcekovi,,ja sa to asi ani do porodu nedozviem :d

pepppe
17. feb 2010

noo jaruska sme vsetky zvedave ako to budes mat zajtra ty a babenky dakujem vam pekne,,,nooo takze budeme mat alexa a potom sa budeme snazit aj o malu leusku 😀 vsak dievcatko predsa tiez chcem

avila
17. feb 2010

Dakujem Elko 😉 Inak je otrasne, ako odporucaju "odbornici" to, co nie je pre tehulky vhodne. Urologicky caj... Hned v lekarni brata (on mi ho bol kupovat) od neho odhovorili. Tak som si az dnes kupila od Dr. Mullera na baze brusni. Odporucam, keby to niektora z vas potrebovala (dufajme, ze nie).

Pepppe, gratulujem, partner je urcite stastny 😉 My si este troska pockame. Do poradne mam ist za 2,5 tyzdna.

A... dosla mi odsavacka, sa tesim... To je dost velka polozka, tak som si povedala, ze lepsie skor. V nemocke, ak bude treba, nechcem pouzivat erarnu...

Inak, upchaty nostek v tehu je celkom bezne vdaka bohatemu prekrveniu sliznic, co moze mat zas inde vyhodu 😉

pepppe
17. feb 2010

si si avila kupila odsavacku?a co ta to vyslo?a dakujem 😉

xpetka1x
17. feb 2010

no aj ja si musim tu odsavacku kupit aku mas pumpickovu ci tahaciu?, ja sommala tahaciu ale dost to bolele pocase .. som si ani odsavat nemohla cele bradavky som mala doranane z toho odsavania..

inak je dobra aj odsavacka na sopliky do vysavacu sa zapoji pusti sa vysavac da sa do nosteka a sup vsetky von

avila
17. feb 2010

Je to pumpickova, zn. Avent. Nova je dost draha, od 70 euri, ale som kupila z bazaru, len mesiac pouziivanu, este s blockom, v zaruke. Vyzera uplne ako nova. Tak sa vytesujem... Po tej nemocnici to baby dobre padne. Ja si neviem predstavit, ze by som tam musela lezat cast tehu... Taka happy som, ze som spat 😀 Ze sme spat 😀

elko69
17. feb 2010

no ved to ze vsetko zakazuju a potom bude babo an vsetko alergicke a duplom si idem dat cerstve jahody :D mam na to chut..hihi dnes som tu moc nebola lebo som bola v praci a potom som sla cvicit a potom s kamosku na zmrzku a uz som doma,dala som sprchu a trosku odpocivam...zajtra sa budem snazit viac pripajat do debat..zatial sa majte krasne a dobru nocku,dnes som akosik KO dost...a este k tomu kremu ja teda ten dermacol ale nie stale ja sa natrem tak raz za tyzden a zatial strie sa neukazuju a uz s ami robi ta tehotenska ciara,mate ju niektora????

xpetka1x
18. feb 2010

ja ju mam ale este z prveho tehotenstva 🙂

kiwi82
18. feb 2010

Ahojte, dobre ranko,
Avila, to zasa mne dokotr urologicky caj odporucil, ze dve salky denne neuskodia, ze sa to normalne dava pit tehulkam v nemocniciach. zasa v lekarni hovoili ze sa nemoze. a tiez ze brusnice by sa mali ak tak az od 16 tt lebo tiez mozu vyvolat stahy maternice. tak neviem. mna diez pobolieva mocovy mechur a denne si dam preventivne salku slabsieho urologickeho caju.

xpetka1x
18. feb 2010

juuj ty nasi hokejisti to zas spackali ☹ nevieme to na tych cechou

pepppe
18. feb 2010

elko ja ju este nemam ☹ noo uvidime kedy sa zacne objavovat mne,,,

jaruska8
18. feb 2010

Peppe, ani ja ju ešte nemám, ale ja sa teším na vypuklý pupček. 😀 😀

elko69
18. feb 2010

xpetkax a to nezmizne hned po porode??

pepppe ale budes ju mat :D

lutsine
18. feb 2010

Avila ja tiez idem do poradne az 10.3, dufam, ze tiez sa dozvieme pohlavie.....) a malicke sa nebude skryvat. Zatial tipujeme tak 50:50

lutsine
18. feb 2010

Baby chcem sa spytat,uz ste boli na internom vysetreni ktore sa robi v gravidite?