Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
4. mar 2010

Pekne ranko kocky,ako sa dnes mame?

nanulik
4. mar 2010

ahojky 🙂 práve som prišla z obchodu lebo ma prepadla chuť na rožok s maslom a džemom 😀. no a včera už ma chytili prvé nevoľnosti 😝

lutsine
4. mar 2010

Ste niektoré od začiatku tehotenstva nachladene, mate plny nos a kychate? Asi to skončí až po pôrode.... 😵

nanulik
4. mar 2010

ja nosom ani nemôžem dýchať a najhoršie je to v noci ☹ a kýcham skoro stále a niekedy tak silno že ma potom bolí brucho 😒 už dva dni mám teplotu okolo 37°C patrí to k tehu?

lutsine
4. mar 2010

tak ta teplota neviem, ja mavam stale pod 37.....ale to nachladnutie,kychanie a upchaty nos asi ano...... 😝

nanulik
4. mar 2010

no ja teraz všetko zvalujem na bábo 😀 ked mi muž hovorí že som protivná tak mu hovorím aby si zvykal že je to aj kvôli nemu 😀

dydynka
autor
4. mar 2010

ahojte tehulky,,,ja sa pomaly chystam na poradnu,,,sa neviem uz dockat 😀 hlavne sa musim teraz najest bo budem hladna,,,a urcite budem dlho cakat,,,

lutsine
4. mar 2010

Aj my cakame Dydy kedy sa vratis z poradne a oznamis co nosis v brusku 😝

dydynka
autor
4. mar 2010

no idem tam o pol jedenastej a neviem kedy sa vratim,,,dufam ze skoro 😔

lutsine
4. mar 2010

Drzim palce aby bolo babo spravne otocene. 🙂 🙂

elko69
4. mar 2010

dorik juj zuby..ani nespomynaj...chvala bohu mi preventivka teraz dopadla na 1!!!!!

romini
4. mar 2010

caute baby... Dydy som taka zvedava co to bude tak hned vediet

nanulik
4. mar 2010

a už to doktori normálne hned povedia? ja osobne som to ešte nezažila ale počula som že prvorodičke to nepovedia, ale ja by som to chcela vedieť

elko69
4. mar 2010

inak aj ja mavam plny nos v poslednej dobe,na zaciatku ani nie ale skor teaz,ale teplotu nemam zeby som bola chora,to z toho tehotenstva je...

dydynka
autor
4. mar 2010

no dufam ze to bude chlapec aby drahy nebol smutny 😀 😝

jaruska8
4. mar 2010

Dydy, držím palce, nech je všetko OK a nech sa hanblivec/hanblivka ukáže. 😉 😉

zabkaevka
4. mar 2010

ahoooj kočky, no s tým nosom vidím že viaceré máme starosti, mňa to chytilo od pondelka, ale myslela som si že som to "dostala" od manžela, ktorý prechladol. POmaličky to prechádza, ale aj mňa bolí bruško keď si kýchnem, alebo zakašlem. Snáď to prejde. Aj keď niektorá z vás myslím písala že až dva týždne ju to držalo. A áno aj ja mám presne 37teplotu, no spájam to s tehotenskou teplotou, tak snáď sa nemýlim. Meriam si ráno, na obed aj večer, pre istotu.
Ja zajtra idem na poradňu, taaak sa teším 🙂 , tri týždne čakať, fuuu dosť dlho to bolo.

dorik
4. mar 2010

elko69, ani nehovor ja mam so zubami problemy uz asi od 20ky a je to horsie a horsie a po prvom nezdare ma cele rozboleli a teraz to tiez nevyzera ruzovo... nuuuz co zacnem sporit na porcelanove tie aspon nebolia 😀

dorik
4. mar 2010

dydynka, nech ti cakanie ryyychlo ubehne a ides od tial spokojna 🙂

nanulik
4. mar 2010

ja by som si ani nemerala ale ten môj je taký starostlivý že ked mu naznačím že sa necítim dobre tak už mi dáva teplomer pod pazuchu, ukladá ma do horizontálnej polohy, zakrýva dekou a robí čaj😀 ale nesťažujem sa 🙂 takže teraz sa každú chvílu pýta ako mi je 😉

dorik
4. mar 2010

nooo a co sa nadchy tyka tak to vaaazne vsetky a ja mam dokonca v obdbobi alergie taku extremnu alergiu ze konec!

zabkaevka
4. mar 2010

kočky a pýtali ste sa niektoré deokiho, či to kašľanie alebo fúkanie nosa, keď bolí bruško, či to nie je niečo zlé ?? ja sa spýtam zajtra svojho.

dorik
4. mar 2010

nanulik, tak to mas dobreee 🙂 aspon vidis aky to bude starostlivy tata 😉

dorik
4. mar 2010

dydynka, napada ma ze nezabudni tentokrat priniest aj fotky drobca 😀

dorik
4. mar 2010

zabkaevka, ja si myslim ze to nie je zle kedze to mame vsetky to by bola veeelka nahoda 😉

zabkaevka
4. mar 2010

nooo áno, už som sa trochu ukľudnila, keď píšete že viaceré nás to trápi, snáď to prejde raz dva 🙂 ale dokiho sa pre istotu spýtam zajtra, vlastne na viac vecí sa chcem povypytovať, snáď neprekrúti s očami 🙂 chichi

dorik
4. mar 2010

ja si myslim ze doktori su zvyknuti specialne pri prvorodickach 😉

zabkaevka
4. mar 2010

aj ja sa na to spolieham 🙂 Idem do obchodu, potom trochu poupratujem, s mierou 🙂 tak sa majte zatiaľ krásne, poobede sa prihlásim. paaaa

jaruska8
4. mar 2010

Veru Zabkaevka, s mierou!! Ja som sa už poučila. 😉

dorik
4. mar 2010

myslite si ze ak tehulka spini/krvaca musi ostat doma? ja mam taku pracu ze sa dost nabeham a nazohybam a aj stresujem myslite ze sa to spinenie tym zhorsi alebo pohyb na to nema az taky vplyv?