Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
15. mar 2010

lutsine: dobre ceny tych kocikov vazne, ty budes odtial objednavat?

xpetka1x
15. mar 2010

no to su take uz nie moc moderne kociare a dostat ich vsade za nizku cenu...

lulu4
15. mar 2010

tak nie su moc moderne to je pravda Petka ale tak ked chce niekto usetrit dobra cena... mne sa aj tak tie moc ultra moderne nepacia ani trojkolky, urcite chcem trojkombinaciu a stvorkolku...
xpetkax: ty mas aky kocik vyvoleny alebo mas po prvom dietatku?

lutsine
15. mar 2010

to je ten obchod,odkial bude kupovat Dydy.

lutsine
15. mar 2010

ja planujem trojkolku,bud cam alebo jane slalom...

lulu4
15. mar 2010

kočky a ktore kociky maju aj celkom slusnu cenu a maju velku vanicku na hlbokom kociku lebo mne sa babo narodi koncom leta a potom bude dlha zima a aby sa zmestilo do vanicky ked bude mat tie 4 - 5 mesiacov a bude este aj vo fusaku tak sirka vanicky aby bola aspon 38 az 40 cm a skoro vsetky kociky maju 35 cm sirku vanicky....

xpetka1x
15. mar 2010

lulu no ved jasne ja mam taky doma ako u tam kupovala som ho mojej malej v roku 2006 za 9 000sk.. teraz si ho dam hore na balkon bo byvame na 4 poschodi a nemame vytah...a novy si kupim na e kociky za 270eu..teraz dostaneme bonus na dieta 260 eu tak si ho za to objednam..keby mame vytah tak nepoviem ale kolko razi zacalo prsat vonku a tak.. mala spala a ked som ju pesi prenasala sa zobudila..takto ju dam na balkone spinkat a aje a ked budem cet ist von pojdem von

xpetka1x
15. mar 2010

lulu no to mas tiez pravdu moja kamoska mala trojkolku vanickovu a drahy kocik a musela si na zimu pozicat iny taky ako chces ty bo sa jej do nej nezmestil fusak no oni su tie kociky viac imagove ako prakticke

lulu4
15. mar 2010

xpetkax: tak to mas dobre s tym kocikom po prvom babatku aspon ho vyuzijes takto... inak aj ja velmi pokukukjem po tomto type kocika na www.e-kociky.sk ako ty: http://www.e-kociky.sk/?95,jumper-x-kolekcia-kr... tie su fakt velmi pekne a ked si k tomu clovek prikupi aj autosedacku za 55 eur ako ponukaju tak stale dobra cena je to 310 Eur dokopy....

pepppe
15. mar 2010

babiky,co rozoberate kociky?ja uz som rozhodnuta na 100percent.......chvalabohu,aspon nebudu stresy ohladok kocika 😀

lulu4
15. mar 2010

pepppe: vsak porad mozno mi prave ten tvoj padne do oka, aky idete kupovat?

xpetka1x
15. mar 2010

lulu no presne su pekne..ale tu autosedacku kupis aj lacnejsie v tesku alebo v hypernove mi sme kupovali v bazare...potom sme ju predali zas..mne sa paci ten silnejsie cisto zeleny alebo cisto cierny bo co mam doma je tmava modra s bledulinkou no a ten bol taky spinavy furt aj ked sme ho skladali do auta sme museli davat aj vseky styry kolesa dolu bo su tie kocare moc velke.. no kazdy ma svoje vyhody aj nevyhody.............

baby este na inu temu ako zubky?? ja mam take asna naliate.. boli ste uz u zubarky ja ee ale sa chystam co sa tam robi?, ci len normalna prehliadka?

lindus1
15. mar 2010

baby nam sa s manzelom paci concord fusion trojkombinacia, teraz je v akcii za 650 €, v cechach dokonca za 590 € a to minuly rok stali este cez 1000 €.. vraj je to super kocik, kvalitny, priestranny, aj sportak je dostatocne velky, tak my mame zatial vyvoleny tento.... ale do porodu daleko, vsetko sa este moze zmenit 😀

vi3ka
15. mar 2010

ahojte kočky🙂
po víkendovom "incidente" sa mám lepšie, dá sa povedať fajnovo 🙂 čo sa týka váhy, čo ste tu rozoberali, tak ja som práve že schudla 3 kg. za iných okolností by to bolo fajn, ale teraz nie. zase nechcem extrémne priberať, len tak akurát.
čo sa týka kočíka, tak možno je to skoro, ale bola super ponuka, takže my už máme kočík asi týždeň kúpený. je z druhej ruky, ale to na ňom vôbec nevidno. ako novučký a za super cenu 120 EUR. kombinácie: klasický s vaničkou, na bugynu, vajíčko a vanička do ruky. ľahko sa skladá, takže som nadšená.
dnes je celkom pekne, ale vonku je taká "čapavka", že sa mi ani vonku nechce ísť.
tak pekný deň žienky 😎

pepppe
15. mar 2010

lulu mi mame vybraty leviroo mam ho aj v albume 😉

xpetka1x
15. mar 2010

lutsine ako sa ti nosia tie tehu gate?? ja by som ich tiez cela obkjednat len sa bojim ci mi sadnu a ci je to dobry strih

avila
15. mar 2010

Lutsine, aj my mame vyhliadnuty Cam, ale 4-kolesovy.

Petka u mna NT v 14.t.t. bolo 1,5 mm.

Ja ani nehovorim, kolko som pribrala, ono to ide tak proste samo... Sa nezblaznim...

jaruska8
15. mar 2010

Hej , to priberanie ide nejak samo... To bábo priberá, nie my. 😀 😀 😀

elko69
15. mar 2010

ahojte babule len vas pozdravim a uz aj letim haji,akurat sa mi tak spustila krv z nosa ze az...mavate to aj vy???sa mi to stalo 2X teraz za tehu

lutsine
16. mar 2010

elko aj mne sa to obcas stava, zatial len trikrat 😕 asi to bude tym, ze som stale nachladena a smrkam......

lindus1
16. mar 2010

elko krv sa mi zatial nespustila, ale co som tehotna, tak mam plnsi nos jak obvykle a sem tam trosku krvi na vreckovke, ale vraj je to v tehu normalne, aj to ked sa ti spusti krv... inac zacala som si kremikovat nos zvnutra hojivym zazrakom (vajickom) od oriflame a uz je to o dost lepsie, mam pocit, ze ta sliznica uz teraz nie je taka citliva....

lulu4
16. mar 2010

avila a to je aka značka kočika to ked si chcem dat do vyhladavaca co tam mam napisat aby mi ho naslo? diky

lucinika
16. mar 2010

prajem pekny den baby,uz davno som tu nebola 🙂

elko: mne sa tiez uz dvakrat spustila krv z nosa ale z toho,ze sa mi nejako zacal zvysovat tlak :( pred tehotenstvom som mavala skor nizky a teraz mam hranicne hodnoty tak si musim davat na seba pozor a papat magnezium...

avila
16. mar 2010

lulu, daj si do googlu Cam kociky, Ti to vyhodi. Na nete su ceny trosika drahsie, ale my co mame vyhliadnuty je z minuleho roka, tak lacnejsi. Tak sa tesim a nadherne sa s nim manipuluje, jeden klik a mas von vanicku a tak... My mame 4-kolesovu, 3-kombinaciu vybrate.

Baby, do toho nosa aj nieco pouzivate? Vsak ja uz ani dychat neviem...

xpetka1x
16. mar 2010

avila kup si mar plus do nosa...alebo sterimar ale ten je drahsi to je cista morska sol...

larmimi
16. mar 2010

BABY tehulky, ahojte...
napiste mi prosim ci ste mali pred ocakavanou mrchou (ktora neprisla) bolesti akoby mala prist....a na kolky DPO vam vysiel pozitivny test (aj slabe ciarky)
dakujeeee m 😉

fecova
16. mar 2010

ahoj larmini,mne pri prvom tehotenstve vysli dve ciarky az v 8tt, ani z krvi sa mi neukazalo, a teraz mi meskaju kramy dva dni a test je uz pozitivny,takze asi u kazdeho inak, a bolesti som nemala ziadne,iba sa mi spravila ako pred kazdou menstruaciou vyrazka,ale kramy aj tak neprisli. drzim palce

xpetka1x
16. mar 2010

tak mne tiez zvacsenie prs pobolievanie bruska aaj vyrasky po tvari co som predtym nemala a test pozitivny po 13 DPO...

avila
16. mar 2010

Ahojky, diky petka, utekam do lekarne 🙂

Larmini, mne to vyslo uz v 4.t.t. pozitivne, taka slabunka druha /, ale jak potesila 😀

Idem z roboty skor do babybazaru 🙂 Pokochat sa 🙂

larmimi
16. mar 2010

dakujeem 😉