Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

skipppy
23. mar 2010

ahoj pepus🙂)Inak ahojte kocky chcems a opytat vy sco ste boli u dokiho v 6tt,ake velke bolo vase babo vtedy?Lebo co pozeram niektore sona,sa mi zda byt to moje malinke

pepppe
23. mar 2010

ahoj zuzulik 😉 heh ja neviem ,,,to uz u mna bolo davno🙂)

skipppy
23. mar 2010

pepppe ja viem🙂))ale ci nejaka kocka tu nevie,lebo mam taky pocit ze je moc malinke,moje malo 3,89mm a co som videla ine tak boli aj 6mm,tak neviem ☹

pepppe
23. mar 2010

ale prosim ta,ty sa uz prestan trapit,,,,babiky ti tu poradia,ale ja si mylsim ze to je uplne super 😉

zabkaevka
23. mar 2010

skippy: to sa skôr pýtaj potom dokiho ktorý ti robí ultrazvuk, či je plod maličký, ale nestresuuuj 🙂

ja som akosi hladná, a ešte len teraz som mala desiatu 🙂
peppe : takto aj ja sa budem o chvíľu obávať mojich kilečiek, zatiaľ som síce pribrala len 2-3kilá, no mám predispozíciu na "zväčšovanie" sa 🙂 ale nereišim 🙂 hlavne nech mimi má z čoho si brať živiny 🙂 no nieee ? 🙂

anjelik026
23. mar 2010

ahoj ako sa dnes mate? 🙂

skipppy
23. mar 2010

pepppe,ved ja sa netrapim,len mi je to zvlastne,ale citala som aj take ze v 6tt je babo velke 2-4mm

zabkaevka......ved jasne,hlavne ze srdiecko bije 😉

pepppe
23. mar 2010

nooo zabkaevka,,,,to som zo zaciatku ani ja neriesila,ale uz je to dost,ale nevadiiiiii🙂vsak mimi bude v lete,,,hadam viac schudnem potom 😀 ..no vidis a niektore co som ja citala,mimi ani vidiet nebolo,cize to mas akurat,,,co uz sa tesis dokimu,ze?

elko69
23. mar 2010

no pozeram ze su tu mozno nove tehulky???gratulujem... 🙂

pepppe
23. mar 2010

elko sa pekne rozrastame,ale stouto temou sa chystam ist aj do porodnice,nevadi,ze sme uz na zaciatku tehu neni,ale uz sa tu vsetky pekne pozname,,naco menit temuno nie babulky?? 😉

skipppy
23. mar 2010

pepppe...jaj pepus uz ab ysom bola u dokiho,lebo neviem co mi na to povie🙂ma vyhresi 😀 ....hadam mi da uz aj tehu knizku,teraz sid avma taky sakramensky pozor na seba,nechcel aby som urcite zazit to co minule ale uz velke pozitivum je,ze bije srdiecko,pri prvom nebilo 😉

pepppe
23. mar 2010

noo moja,vsak vyhresit,nech vyhreis,povies,ze sa postastilo 😀 noo jasne,tentokrat zabojujete obaja az do konca.....budeme spolu kocikovat uvidis to,uz som nad tym aj dokonca rozmyslala 😉

skipppy
23. mar 2010

pepppe.....noo bdueme bojovat urcite obaja🙂)...nooo uz ked si nad tym rozmyslala,tak to uz musi vyjst,inak to nevidim🙂)uz teraz sa na to tesim🙂

avila
23. mar 2010

Skippy, moj doki dava tehu knizku az po 12.t.t. Tak neviem. Nepamatam si, kolko nase mimi meralo, ale doki by Ti bol povedal, keby sa mu nieco nezdalo. Tak sa netrap.

Papppe 😀 Musim najst take bodinka 🙂 Inak tricko "nechytat, kopem" vobec nezabera, chytaju aj tak... Vam je to prijemne od cudzich ludi? Mme ee

xpetka1x
23. mar 2010

skippy no moje male malo v 5tt 3mm 🙂 aj srdiecko bilo uz...tiez mam zas sebou jeden potrat a teraz uz bude vsetko dobre neboj....a knizku som dostala v 10tt

skipppy
23. mar 2010

avila........no ved uvidime,kazdy doki dava inak tehu knizku,ale strasne sa moc tesim ze som pocula srdiecko 🙂

xpetka1x......jee tak je tu niekto co prekonal to co ja,to som rada ze teraz ti to yvslo🙂ja som otehotnela hned po kyrete,ani mrchu som nemala 😅

pepppe
23. mar 2010

avila treba si asi take tricko ozaj vyrobit,ako mne brusko nevadi,ked mi ho chytaju,ale len rodina,alebo kamosky,,,,,takych co nemusim,to mi vadi,, 😠 skipppy...vynde,lebo ja uz planujem,takze to vynde,ako pise aj xpetka1x .dobre to dopadne,akurat som bola babenky sa prejst a zasla som do kauflandu a vysla som so samimi maskrtami,,,,polovicu som tam aj nechala vsak by som ani do vreca nevosla 😀 krasne je vonku,jajha na prechadzku ako stvorene,ale nemam skym,,,, ☹ zuzulik keby si bola tu,sli by sme vonka

kiwi82
23. mar 2010

ahojte dievcata, som sa rozhodla, ze si idem zafarbit vlasy. tak drzte palce. snad to nebude take hrozne ako naposledy. lebo vtedy som si dala bez amoniaku ale teraz si dam uz riadnu. tiez lorealku ale aj s amoniakom. pekny dnik prajem

skipppy
23. mar 2010

pepppe...no veru sla by somsa s tebou prejst,skoda ze som tak daleko ☹

pepppe
23. mar 2010

😉 pojdeme potom,nebojaj

skipppy
23. mar 2010

ved s tym aj ratam cicus 🙂

xpetka1x
23. mar 2010

skippy no ja som cakala 3 mesiace a potom sa nam zadarilo...chcela som cakat lebo mam uz jedno dieta doma a uz chodi do skolky od marca tak mam trosku kludu a mozem si oddychnut obdivujem zeny co maju doma dieta co ma rok aj dake mesiaciky a su tehotne...

pepppe
23. mar 2010

baby pridala som dake foto bruska,,,,konecne mam doma fotak 😀

simonka28
23. mar 2010

ahojte kocky 🙂 ja som dnes bola na danovom a v detskom obchodiku ale radsej som po5min.odtial odisla bo sa mi tlak zdvihol co si pytaju za tie veci pre drobcoch! 😠 aj ja som sa minule smiala,ze tema.tehulky na zaciatku ked mi uz pomaly rodit pojdeme 😉 ale ked sa tu pozname a navyse mozme poradit tym novym co sa pridaju 😉 jooj nozky ma bolia,idem si ich vylozit a relaxovat.pekny vecer vam prajem 😀

jaruska8
23. mar 2010

Aj ja som pridala foto bruška. 😀

lutsine
23. mar 2010

pekne Jaruska 🙂

lutsine
23. mar 2010

aj Peppeee ma velmi pekne brusko 🙂

zahrika
23. mar 2010

No kocky..takze dnes som po 3 pozitivnych testoch hned isla k dr. A hadajte co mi povedal? ze nic ..... vlastne nic nevidi :(
Vraj to moze byt aj mimomaternicove, ale to je tazko povedat, takze poslal krv na urcenie vysky HCG..podla toho..zajtra zistim vysledok.. Baby ako skoro moze byt vidiet fazulka na sone??? ☹

xpetka1x
23. mar 2010

zahrika az po vyse tyzdna meskania ms...

zahrika
23. mar 2010

to ano..ale kedze u mna meskanie neznamena nic, pretoze ovulaciu som zrejme mala na 26.den cyklu 🙄