Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
27. mar 2010

irsina uvidime,ci vyskoci ,alebo ee 😉 a co ako sa ma mala elinka?? pekne kopka v brusku? 😉

irsina83
27. mar 2010

peppe malinka kopka tak decentne, ved je dama 😉 niekedy viac a niekedy menej, asi podla toho v akej je polohe 😉

lutsine
27. mar 2010

pekný deň všetkým 🙂

elko69
27. mar 2010

pepppe ani ja ho nemam vonku ten pupok..hhi 🙂

zabkaevka no myslim ze kada sa obava toho ako dopadnu vsetky vysetrenia a ci je mimi zdrave...

dydynka
autor
27. mar 2010

baby ani ja nemam vonku pupok,,aj ked pomaly vychadza von,,,

irsina83
28. mar 2010

zabkaevka problemy s tlakom sa kludne mozu dostavit, ja ho mam zvyseny a uz 10 dni mam aj lieky na tlak a hodnoty sa mi pohybuju 150 na 88 a pod, samozrejme ked dam tabletku tak klesne...neboj po porode sa to upravi len si ho pre istotu kontroluj 😉 ja som este k tomu zavodnena a mam aj tehu opuchy ☹ a to uz ani nesolim a ani tolko nepijem ☹ vodu ako predtym...a mineralky nepijem vobec uz od 15tt ani dokonca neperlivu lucku.....

kiwi82
28. mar 2010

ahojte dievcata, pekny den prajem,
co sa tyka tlaku tak ja mam skor nizky. na poslednej poradni som mala len 90 na 70. Aj to niekedy citim, hlavne ked som v obchode tak mi dakedy pride tak blbo, ze musim sa napit a predychat to, pripadne rychlo vonku vybehnut na vzduch. tak som zacala si davat kavicku. nesku.
dievcata, tak uz mame vybrate meno. no manzelik velmi nechcel ale nakoniec ustupil a povedal, ze nech sa ja rozhodnem. takze dievcatko sa bude vola Michaela.
Dievcata, chcem sa spytat, bli ste niekedy niektora na urologii? a ak ano tak co vam tam robili? lebo ja mam stale tie problemy s mechurom ale moc je stale negativny aj cievkovany. tak ja uz vazne neviem lebo dost ma to znervoznuje.
ani ja nemam vonku pupok, asi je to este skoro, ani ciara sa mi na brusku nerobi este.
na vysoky tlak je dobry zevraj cesnak, tan by ho mal znizit. a magnezium tlak upravuje.

simonka28
28. mar 2010

kiwi ja som bola na urologii lebo som mala silny zapal,poslal ma tam gynekolog ale to som este nebola tehotna.u nas je taky zlatunky doktor,len mi spravil utz obliciek,moc.ciest.vsetko popozeral.lieky mi nepredpisal,ze nebolo z jeho stranky treba,ze stacia tie co mi gyn.napisal.inac aj mne uz ide pupok von a to som ho mala taky pekny dovnutra ☹ a aj ciara je dost silna.peknu nedelu vam prajem! 🙂

kiwi82
28. mar 2010

simonka28 dakujem za info 😉

simonka28
28. mar 2010

neni zac.som rada,ze napriek vsetkym moznym problemom mam zatial henten obchadza.jooj kocky ja uz mam depku,snazim sa a stale sa mi nedari ukazkovo udrziavat si hladinu cukru v krvi ☹ mozno zasa do nemocnice pojdem...nech uz je ten drobcek na svete az sa nebojim o neho! ☹

pepppe
28. mar 2010

irsina,ten moj bude futbalista po tatoi,ten kope,ako divy 😉 baby vsak este nam tie pupceky mozu vybehnut von.no nie? 😉

simonka28
28. mar 2010

pepppe si myslim,ze urcite.je to tym ako sa babatko zvacsuje.

pepppe
28. mar 2010

noo super 😉 a co ako sa mas?? ja trcim v praci,ale tak dneska to ubehlo extra rychlo,,ozaj babulky nemala nahou romini teraz v sobotu svadbu??dlhsie tu nebola,ale tusim aj hej 😉 hadam sa pride pochvalit,mna to caka za dva tyzdne a uz teraz sa bojim ako to zvladnem vsetko

elko69
28. mar 2010

no uvidime ako to bude s tymi nasimi pupkami,ci vylezu alebo nie....no ten moj zatial nevylieza a zase kamoska ta mala od zaciatku vonku pupok...

lutsine
29. mar 2010

Pekné ránko všetkým 😝

zabkaevka
29. mar 2010

ahoojte kočky.
no vidím že tlak kolíše viacerým kočkám, ja uvidím ako to bude nakoniec, vždy som mávala skôr nízky tlak, a pila som dve kávičky denne, no a keď som sa dozvedela že som tehu, tak som rpestala piť, a pri prvom meraní som mala nízky a minulý týždeň pri druhom meraní trolinku zvýšený. Ale nič to, veď trochu zmeny v tehotenstve musí byť 🙂 takže zatiaľ sa nemám čoho obávať. Ale jasné sledovať to treba, no neviem či si chcem merať aj mimo merania v poradni. Naši majú prístroj, ale uvidím. Nechcem sa z toho stresovať, keď všetko ostatné mám OK 🙂 V utorok idem na interné, iste mi aj oni zmerajú tlak, tak som zvedavá vtedy koľko vyjde.

peppe: neboooj budeš mať krásnu svadbu, len sa ukľudni aby si si ju vedela aj užiť 🙂

vi3ka
29. mar 2010

ahojky žienky
ten víkend bol ale krátky že?
ženy, to na to interné sa kedy chodí? to posiela doktor, alebo tam mám ísť samozrejme? už som bola na prehliadke u zubárky. našla mi 2 malé kazíky, tak ma objednala. to určite tie nevoľnosti spôsobili tie kazy. 😒 čo už.
ja som problémy s tlakom nikdy nemala, ja mám ukážkový tlak (zaklopať treba). zajtra idem volať o výsledky čo mi brali minule krv. som zvedavá. dúfam, že budú v pohode. 🙂

tak pekný deň kočky 😎 😀

zabkaevka
29. mar 2010

vi3ka: tak mňa na interné posiela môj gynekológ, tak isto aj k zubárovi. Je to v rámci prenatálnej starostlivosti. Tak neviem či je to u každého tak, alebo iba niektorý posielajú pre istotu. No spýtaj sa svojho. Držím prsty k dobrým výsledkom krvi 🙂

jaruska8
29. mar 2010

Ahojte dievčatá, no keďže mi lekár povolil prechádzky, tak ich využívam a už som aspoň niečo pokúpila, tak sa z toho teším ako malá!! A ten link na môj kočík je: www.teutonia.cz
Končne si to tehotenstvo užívam, hlavne, nech je všetko OK. pekné ránko vám prajem!! 😉

kiwi82
29. mar 2010

ahojte, moj doktor ma nikde neposiela 😒 vsetko si musim sama vyzistovat a vybavovat. mna na interne resp.na kradio poslala hematologicka, lebo som jej spominala, ze mam obcas ked si lahnem tlak na hrudi, ale kludne to moze byt len psychika. na kardio mi merali tlak, urobili ekg a este aj sono srdca. kedze som mala zvyseny tep tak mi pan doktor povedal, ze tak cca 2 tyzdne pred porodom mam prist a on mi predpise nieco ku porodu na tie tepy a napise to do spravy pre porodnika. vobec si neviem predstavit mojho gyndosa, ze by ma este aj na zubne posielal 😖 .....

cide
29. mar 2010

ahojte, som na zaciatku tehotenstva a kazdy den mam potrebu uz nieco kupit pre babatko, ale vsetci mi hovoria, ze to prinasa nestastie. 😲 ale ta chut ma aj tak neprechadza. uz ste nieco kupili aj vy? ci ste tiez povercive? 😝

lutsine
29. mar 2010

ja som zacala s nakupmi po 20 tt 🙂

pepppe
29. mar 2010

zabkaevka,jajha ja by som bola kludna,ale to nejde,sttresy su srasne....ci zvladnem vsetko a tak 😉 .jaruska a co pekneho uz mas nakupene???

lindus1
29. mar 2010

ahojte,

cide ja cakam, kym budeme vediet pohlavie, aby som sa mohla zacat farebne orientovat 😉 ale od kamosiek uz dostavam nejake neutralne vecicky, tak aku taku zasobu uz mam....

kocky mna odvcera babo kope tak intenzivne do mechura, ze kazdu chvilu musim chodit na malu, lebo mam pocit, ze sa pocikam... mate to aj vy niekedy? inak mi to nejako extra nevadi, len sa zamyslam nad tym, co bude, ked uz bude vazne vacsie, ked teraz takto vystraja a to je este len krpcek malinky.....

vi3ka
29. mar 2010

holky, je to tu zas ☹ ☹ ☹ od rána blinkám, je mi hrozne, nič do seba nedostanem, a to som sa už tešila, že to prestalo. možno je to len dnešná záležitosť, ale.... na minulej pohotovosti mi doktor povedal, že ešte raz a mám rovno prísť s vecami, lebo si tam poležím. dúfam, že to prejde. už som si aj čipok od nevoľnosti dala, ale nepomáha. ja už fakt neviem. ☹
prečo ja nemôžem mať normálne, pokojné tehotenstvo?! chce sa mi plakať

dydynka
autor
29. mar 2010

vierka to mi je luto,,budem drzat palceky aby ti to preslo,,, 😉

jaruska8
29. mar 2010

Ahojte, Peppe, mám kúpené nejaké bodynká, súpravičku do pôrodnice, nejaké ponožky, košieľky, bundičku, deku. Ešte toho treba veľa. A Lindus1, aj mňa kopkáva do mechúra, je to milé, mne to tiež nevadí. 😉 😉

elko69
29. mar 2010

no ja ani neviem kedy som zacala s nakupmi ale ja som skor vsetko podostavala od kamaratiek ked sli do zahranicia tak uz nedoniesli nieco pre mna ale pre Jakubka vzdy a od svokry a mojej maminy takze ja uz mam komplet vybavu co sa tyka veci na oblecenie, flase, dudle, vysielacky,vanicku,postielku,kocik, plienky,utierky vlhcene,veci do porodnice aj pre seba aj pre Jakubka, no da sa povedat ze uz som zasobena trosku dopredu :D

elko69
29. mar 2010

vi3ka vydrz to nejako a nezufaj..a neplac hlavne lebo sa tomu poddas a to nemozes,ak by ti bolo stale zle naozaj chod radsej k lekarovi aby s anieco nestalo radsej...budem drzat palceky...

simonka28
29. mar 2010

kocky tvrdne vam brusko?mne ku veceru tak,ze sa mi az dych zataji! 😖