Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
4. apr 2010

elko ja mam toho dost,,akurat dneska mi otec priniesol veci co mi poslala teta,,ona mala dvoch chlapcov tak som vyberala take neutralne ale uz kupovat urcite nebudem,,zase budem tri dni prat a zehlit,,,vcera sme dokupili policky do skrine tak to mam aspom kam davat,,

elko69
4. apr 2010

no sak uvidime ako to bude a co bude chybat lahko dokupim,nie? 😉 a myslim ze dost veci este dostanem od znamych takze radsej idem do toho skromne a myslim ze ajtak mi nic nebude chybat a ak ano tesco je nonstop 😀 😀 😀 😀

tinkarisko
5. apr 2010

Ahoj dydynka tak som tu.Si tu? Mozme pokecat tesim sa. 😉

tinkarisko
5. apr 2010

Dydynka napisme si internu postu.Ok?

lutsine
5. apr 2010

moje brusko 24 tt

tinkarisko
6. apr 2010

Ahojte baby dobre ranko,tym ktore nespia uz tak ako ja.Co mate nove?A ako sa mate? 😅

lutsine
6. apr 2010

ahoj, mame sa dobre, dnes sme zostali doma, kedze som nachladena a chcem to aspon trochu odlezat....na prechladnutie a kasel taky drazdivy co sa moze v tehu?

dydynka
autor
6. apr 2010

dobre ranko kočeny..tak vyšibane?ja ani nie 😀 vyhla som sa tomu 😝

lutsine
6. apr 2010

mna tiez tohto roku oblievali len symbolicky vonavkou..... 🙂

tinkarisko
6. apr 2010

Dobre ranko dydynka.Ani ja niesom vysibana a ani mi to nechybalo. 🙂

dydynka
autor
6. apr 2010

ja som vystihla chvile ked boli u nas navstevnici a ja som zrovna nebola doma,, 😀

ivanka85
6. apr 2010

lutsine: aj ja som prechladnuta a mam drazdivy kasel, na prechladnutie mi vzdy pomohlo homeopatikum Coryzalia ale kedze kaslem tak som si teraz kupila aj Homeogene to je nahrdlo a kasel..

ivanka85
6. apr 2010

inac my sme dnes boli na poradni, pili sme glukozu, nebolo to take strasne ako som ocakavala 🙂 vsetko je v poriadku a vazime 700g 🙂

lutsine
6. apr 2010

dakujem Ivanka. 🙂

lutsine
6. apr 2010

mna caka poradna zajtra 😉

zabkaevka
6. apr 2010

ahooooojte kočky. Dúfam, že ste dobre sviatkovali, vidím že ste si aj písali, akčné ste 🙂
My sme s mangelom boli v Tatrách, trochu sklamaní sme, ale hlavne že sme už domka, a život ide ďalej. A najdôležitejšie, je že dnes to máme 15+3 čomu sa vytešujem 🙂

dydynka
autor
6. apr 2010

no ja idem na glukozu zajtra tak dufam ze to bude ok 😝

avila
6. apr 2010

Ahojky,

mna sialene pali zaha... Som nasla v robote keksiky v supliku, nedobre urobili. To mam za to, ze som pazrava. Mna caka poradna v piatok 😀 😀 😀 Uvidim nase mimco znova 😀

zabkaevka a co sa dialo? Hotel nebol ono, ci co?

lutsine
6. apr 2010

avila mne stale pomoze mlieko.....

ivanka85
6. apr 2010

dydynka: ja som len zavrela oci a pila🙂na jeden krat som to vypila,aby to bolo rychlo za mnou, nebolo mi z toho zle,ako som cakala, drzim palce 😉

lutsine
6. apr 2010

avila kedy mas poradnu?

dydynka
autor
6. apr 2010

ivanka teraz som si precitala ze chcete dat meno pre maleho kristian,,,to sme mali aj mi vybrate pre chlapca ,,strasne sa mi paci to meno 😉

avila
6. apr 2010

Lutsine, v piatok 😀 Hadam bude male spravne otocene, uz som nedockava. A stale viac sa uz citim ako mamina, nie je to krasne? Tesim sa uplne na vsetko...

zabkaevka
6. apr 2010

avila : nieee hotel bol fajn, no tie služby ☹ a prístup k zákazníkom. Tak napr. káva v nooooobl hotely hnusná, pena na capucíne otrasná, a prístup taký : že čo chceš. No a najviac nás nehnevali v jednej kolibe, kde majiteľ si zapáli cigaertu a špacítoval sa okolo stolov kde sme jedli, a pritom všade bolo vypísané Zákaz fajčiť, a dokonca aj zákon to káže. A on sebe veľký pán zapáli. Takže ste mali vidieť ako rýchlo sme "dojedli" a išli odtiaľ
Ale inak som bola rada, že všade bolo veľa ľudí, a hlavne slovákov, treba podporovať Tatry, no škoda že niektorí si nevedia udržať zákazníkov. No čo už.

avila
6. apr 2010

No... na to poviem len Slovensko. Som robila v sluzbach v UK - tama ak si sa neusmievala, tak si bola poslana domov, a ak sa niekto stazoval (co bolo stale a na vsetko) riesil Ta samotny head manager... takze nie sranda. My Slovaci taki... vela penazi za malo muziky... Skoda, cest vynimkam. Pocasicko tam hore bolo ake, v poho? Juuuuj, aj ja by som uz sla. Ale asi uz len s malym 😀

ivanka85
6. apr 2010

aj nam sa paci, nad inym ani velmi nerozmyslame, teda mojmu manzelovi sa este paci Christopher alebo Christofer,tak uvidime,ale Kristian ma vacsie sance 😉

lindus1
6. apr 2010

ahojte kocky,
tak som sa prave vratila z poradne aj ultrazvuku a uz konecne vieme pohlavie - je to chlapcek 🙂 najskor to bol sok, lebo som bola presvedcena, ze cakame dievcatko, ale uz sa pomaly spamatavam ..... dievcatko bude druhe v poradi 🙂
inac vam poviem, ze podla teorie, ze sa krv meni kazdych 7 rokov a aj podla cinskeho kalendara nam to vychadzalo na dievcatko, takze nam to podla toho vobec nevyslo.................
tak teraz hor sa nakupovat modre pre maleho futbalistu 😉

lutsine
6. apr 2010

blahozelam Lindus.... 🙂

pepppe
6. apr 2010

lindus gratulujem teda k pipiku 😉 nooo aj ja som si myslela,ze to bude dievcatko,ale teraz sa nesmierne tesime na maleho alexandra,,,vsak v podstate je to jedno,co cakame,len nech su nase zlaticka zdravucke a robia nam len a len radosti,no nie dievcence???ja som povedala tiez ze lea bude neskor,...

fatmira
6. apr 2010

ahojte..viete mi niekto poradit? ...mam nepravidelnu mrchu....ale uz aj tak paru dni meska.... hrozne mam naliate a bolave prsia, uz asi tyzden... zriedkave bolesti v podbrusku, uz ako keby to malo prist a nic neprislo... v noci dokazem ist aj 3x na zachod... su to nejake priznaky? ci si to zase len nahovaram? :( test sa bojim urobit, lebo moje skusenosti su take, ze vzdy ked som si urobila test, tak na duhy den prisla mrcha...a prislo sklamanie...