Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
12. apr 2010

kukuk baby pridavam novu foto bruska 😉

jaruska8
12. apr 2010

Dydy, máš presne také bruško ako ja. 😀 😀 😀 Super, už je riadne, čo???

kiwi82
12. apr 2010

ahojte dievcata, jeeej dydynka krasne velke brusko. uz asi nosis tehu nohavice, ze? ja som uz zacala sem tam nosit rifle na traky, sice su na maximum stiahnute ale su pohodolne. ludia, co pretym si nevsimli ze som tehu tak ked som mala tie rifle tak si to uz urcite vsimli 😉

elko69
12. apr 2010

dydy veru pekny kotlik uz mas..

pepppe peknucka nevesticka si bola 🙂 😉

baby ten nas valibk ma uz 1833 g a velkosti zodpoveda uz na 33 tt a nie na 30 tt ako som podla PM..hehe a zevraj ma dlhe nozicky takze bude vysoky a chudy.ale teda ze mam ratat s vahu okolo 4 kg..no uz sa tesim na porod teda...hehe

kiwi82
12. apr 2010

elko69, tak to bude riadny chlapisko, moj manzel ked sa narodil, tak mal 5 kg a ze namali na neho ani taku velku kosielku 😀

jaruska8
12. apr 2010

Elko, tak to teda je valibuk!! 😀 Ty brďo, to som zvedavá na tú moju babenku, teda na 3D vyzerala, že má tiež poriadne dlhé nohy, škoda, že ju vtedy nepremeral.

elko69
12. apr 2010

no sak uz sa tesim na porod..no tak bude to chlapisko riadny 😀 to som dnes bola na ultrazvuku takze mi ho hned pomeral teda a len sa usmieval ze to bude riadny dlhan a chudy... 🙂 no uvidme...sak tiez rozmyslam nad dlhsimi dupackami ze asi nakupim radsej uz...

jaruska8
12. apr 2010

Elko, radšej nakúp, ve´d to sa vždy zíde. 😉

tinkarisko
12. apr 2010

Ahoj dydy no pekne mas brusko. 🙂 Zlateeeeeeeeeeee

lutsine
12. apr 2010

my ideme vo stvrtok na 3D,tak som zvedava kolko vazi a meria 🙂

lindus1
12. apr 2010

kocky dokedy sa vlastne robi 3D? to ma tam ma doktor poslat automaticky alebo sa mam na to pytat??
lebo ja som na nom zatial nebola, ani doktor nic nespominal....

lutsine
12. apr 2010

No najlepsie to je vraj medzi 24.-29 tt. Je to komercna zalezitost,takze si to musis vybavit sama 🙂

zabkaevka
12. apr 2010

ahooooj kočky
dydy, kiwi : krásne brušká 🙂 jeeeeeeeeeej Aj ja si fotím, aby potom mimi malo pamiatku, takmer každý týždeň, alebo každý druhý, ako vyjde. A pekne vidno postupne ako rastie 🙂

lindus1
12. apr 2010

skusim zajtra cinknut mojmu doktorovi, nech mi k tomu povie nieco blizsie, lebo najblizsiu poradnu mam v 26 tt a to uz bude zrejme neskoro na 3D....

xpetka1x
12. apr 2010

baby tu na boku co su reklamy na vseliake hracky foto oblecenie...tak bola tam aj stranka kde mali krasne navliecky a baldachyny na detske postielky neviete nahodou aka to bola stranka??

dydynka
autor
12. apr 2010

ach no moja mala ma posledne dva dni nejake hyperaktivne,,,stale sa len vrti a kope,,,fakt som nepostrehla chvilu kedy by bola v klude 😀

tinkarisko
12. apr 2010

Ahoj dydy no ved to musi byt super pocit, Aj ja to chcem uz zazit 😉

elko69
12. apr 2010

jaruska no veru sak uz asi nakupim jako bodinky mam to sa nebojim zeby zase neobliekol ale ide o nozicky aby to na nozicky obliekol kedze ich ma mat dlhsie ten nas stuplik 😉

baby v mojom albume mam zoznam co treba do porodnice tak teda tu v TT ale tak myslim ze to by mohlo byt aj rovnake nie???

lindus1
12. apr 2010

petka nemyslis nahodou www.pampyshop.com? ten som zahliadla a maju krasne setiky do postielky

lindus1
12. apr 2010

alebo este vyskusaj www.mamitati.cz, tam mam ja vyhliadnuty setik

dydynka
autor
12. apr 2010

baby neboli vas posledne dni hlava?mna strasne,,to asi stoho pocasia,,, ☹ 😒

elko69
12. apr 2010

dydy mna ani nie zatial....

zabkaevka
12. apr 2010

krásny večer kočky. Mangela mám v garáži, tak sa trochu pokukávam po nete 🙂
Mňa nebolí hlava, ale vlastne mňa veľmi zriedkavo aj bolievala. No áno, ale z počasia môže byť. Akurát ja dnes som taká celá unavená.
Kočkyyyy počtujte, pohyby báb§tka sa na začiatku dajú cítiť ako mravenčenie v brušku, napr. pri pupku?? mala som také pocity cez víkend. Mamka vravela že asi to pohyby sú. Jeeeej už sa na ne teším 🙂

elko69
12. apr 2010

no v okoli pupka a pod nim kusocek a bolo to take steklenie a bublinkovanie jemne tie prve pohyby... 😉

zabkaevka
12. apr 2010

jeeeej tak asi to už toto som cítila 🙂 áno také šteklenie pri pupku. 🙂 jupiii No dnes som necítila. Tak asi zo začiatku nie sú stále tieto pocity, však ??

jaruska8
12. apr 2010

Presne, také šteklenie, ale a som skôr potom zaregistrovala v 18tt riadne kopance. 😀 😀 😀 😀

zabkaevka
12. apr 2010

hmmm paráda, tak sa teším, že som to šteklenie zaregistrovala 🙂 Idem si pekne ľahnúť pre TV, čo keď aj dnes budem 🙂
Tak dobrú nocku, zajtra nakuknem. Paaaaa 🙂

lulu4
12. apr 2010

ahojte kočky, tak aj zo mna je uz pani 😀 svadbicka nam dopadla velmi dobre, ziadne trapasy, nic coho som sa obavala... aj pocasie vyslo len rano padlo par kvapiek a potom sa to drzalo este aj slniecko sem tam vykuklo, len bolo chladnejsie ako predosle dni ale dalo sa ved som sa fotila vonku len v satach so stolou 🙂
my sme sa bavili tak do pol tretej a to bolo az az, som si aj poriadne zatancovala, aj prvy tanec sme zvladli na sladak od Whitney Houston 😵 dnes sme boli na matrike uz mam prehlasene trvale bydlisko a priezvisko nove a v stredu pojdem na policiu vybavit novy OP... potom prehlasit v poistovni a banke atd. nove priezvisko....
malinke sa drzalo ale nad ranom uz nohy ozaj boleli, po polnoci som sa prezula do balerinok a to bola ulava 😀

Pepppe, velmi vam to pristalo a gratulujem cerstva mladomanzelka 😵

lulu4
12. apr 2010

kočky kuk album, pridala som jednu svadobnu foto 😀

avila
13. apr 2010

Lulu, kraaasne. A kyticka je naozaj precizna robota, dobre ste vybrali 🙂 Aj cez "prah" Ta muzik niesol? Bo moj vcera vyhlasil, ze teraz by si asi netrufol...