Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
23. apr 2010

dakujem lutsine 😉 a co vy uz mate vybraty alebo este nie???

zabkaevka
23. apr 2010

hmm ako vidím ten Leviroo nemá ani v Prahe zastúpenie, píšu na stránke že len v Přelouči sa dá kúpiť

zabkaevka
23. apr 2010

nie že by som už chcela sondovať, alebo prezerať, ešte asi mám na to čas, no keĎ už je reč o tom, tak aké ešte značky sú spoľahlivé a kvalitné?? pre kočíky

pepppe
23. apr 2010

fuu to ti ja ani nepoviem zabkaevka,,,,ja som tento zbadala hned na zaciatku tehu a iny som si ani nepozerala 😀 noo vsak rozmyslam,ze by som ho objednala a necham sa prekvapit ako vyzera nazivo 😉

jaruska8
23. apr 2010

Peppe ja naozaj krásny, pripomína mi moju Teutonku, fakt super!!! A aj cena, teda to je fakt dobrý výber a poviem ti, väčšinou kočíky naživo vyzerajú ešte lepšie ako na obrázku. 😀

pepppe
23. apr 2010

nooo jaruska ja som uz aj skoro rozhodnuta ze to risknem,lebo daleko sa mi koli tomu nechce,,a co ty uz mas kocar??ozaj dnes som ozehlila poslednu varku co mam oblecenia pre baby,,,,nemam zase vela,ale na dva krat som to prala,cize uz nieco mame

jaruska8
23. apr 2010

Peppe, máme, ale ešte nie je doma, je objednaný, mám ho v albume. 😉

pepppe
23. apr 2010

noo ti poviem jaruska,ze je nadherny 😉 perfektny,ja som zatazena na fialovu a keby mam dievca berem hned daky taky 😉 a co kolko stal ak smiem vediet?

zabkaevka
23. apr 2010

peppe: od začiatku tehotenstva máš vybratý?? hmm tak to iste že riskni a kúp, nemeň za iný
Ja pokukám niečo v máji, ale už sa veľmi teším 🙂 No taký nejaký podobný asi budeme chcieť, hlavne s nafukovacími kolieskami a asi aj s pružinami na ráme, keďže okolo nás je zlá cesta ☹
jaruska: jeeej krásna fialová farba 🙂

jaruska8
23. apr 2010

ďakujem, aj ja mám rada fialovú, dúfam, že sa malej bude páčiť. 😀 😀 No, veľa stál, skoro 1000 eur, manžel pustil žilou. 😀 😀 😀 😀

pepppe
23. apr 2010

waaaaaau,,,,tak to je dost 🙂) aletak pokila savam paci a boli ste ochotny dat tolko,tak preco nie 😉

zabkaevka
23. apr 2010

kočky ja si idem na chvíľu ľahnúť, to bruško sa mi nezdá, ak bude nafúknuté a trošičku tvrdé aj poobede, pôjdem radšej na pohotovosť. Aby ma radšej ukľudnili že to nič nie je. Doki asi robí len do 12ej dnes, a potom až zase vo štvrtok a piatok ☹
Ja vlastne neviem aký je rozdiel medzi nafúknutým a tvrdým, nebola som ešte tehu, takže neviem kedy je bruško tvrdé. Ale mám taký ťahavý pocit v ňom

jaruska8
23. apr 2010

Ve´d hej, strašne dlho sme hľadali, zvažovali a sme si povedali, že do toho ideme, manžel povedal, že na kočíku nebude šetriť. 😉 Tak ani nešetril. Hádam bude spokojnosť s ním, teda skúsila by nebyť, za tú cenu. 😝

lutsine
23. apr 2010

My vyberame nejaku kombinaciu hlboky,sportovy,autosedacka,taska tak max. do 500 eur.

pepppe
23. apr 2010

noo takze este konkretny typ nemate??? vsak jasne,,nad tym treba aj popremyslat,,

pepppe
23. apr 2010

jaruska budeete urcite spokojny,leboo ako krasny je🙂malinkej sa tam bude krasne spinkat🙂) 😉 vsak my uvidime co urobime,ale ten modry chcem a bodka 😀

elko69
23. apr 2010

vi3ka jeeeeeeeeeee to super...

elko69
23. apr 2010

baby ani tu s vami nemozem zostat,musim pracovat dnes este a potom sa chystam do mesta..tak hadam vecer sa pripijim..nepiste moc... 😉

vi3ka
23. apr 2010

kočky pomoc.

nejak ma začalo pichať tak okolo pupka keď chodím. čo to môže byť? mám sa báť? či čo?

kiwi82
23. apr 2010

vi3ka, mna tiez picha kade tade ked chodim, po bokoch aj zo spodu. dakedy je to tym, ze si nafuknuta, ze si zjedla nieco co nafukuje - vtedy odpourcam espumisan. doktor hovoril ze tie pichania v podbrusku a zospodu su bezne a normalne, ze to sa maternica roztahuje a vsetky svaly. skus si polezat snad to prejde papa

fattamorgana
23. apr 2010

Ahojte. Môžem sa k vám pridať? V stredu mi prvý test ukázal, že čakáme bábo, tak sa snažím zvyknúť si na ten pocit.

dydynka
autor
23. apr 2010

ahoj fattamorgana jasne kazda tehulka je tu vitana,,,vitaj medzi nami,,,,

buducamama
23. apr 2010

Aj ja sa k vam pridam ak mozem 😉 Vazne to tehotenstvo nejako rychlo uteka. Uz som v 9TT+6 a len teraz som zistila dve ciarky, az sa mi nechce verit. Teraz som na PN, lebo si potrebujem oddychnut, v praci som sa kazdu chvilu rozculila a vravim si, ze to nema zmysel. A este aj tie nevolnosti do toho 😒 Minuly tyzden som bola na kontrole, srdiecko este nebilo, ale ze sa male zvacsilo tak snad bude vsetko OK. Inak ked vas tu citam, ze vam doktori urcili iny TT, tak mne tiez povedala doktorka, ze som v nizsom TT ako som si vyratala ja. Takze male ma 7TT a akurat vtedy srdiecko zacina bit-dufam, ze mu uz bije ako ma 😢

fattamorgana
23. apr 2010

buducamama - ako je možné, že si to zistila tak neskoro? Nemala si žiadne príznaky?

alexkaa
23. apr 2010

Ahoj baby, tak sa pridavam aj ja / neviem či sem tak celkom patrim, lebo mam za sebou už dva potraty/.... ale podľa mojich vypočtov sme prave dnes 7tt+0 a strašne sa z toho tešime.... 😀 ešte som nebola u lekarky, chystam sa až tak okolo 10tt..... vy kedy ste boli? držte nám palčeky aby všetko dobre dopadlo ......

fattamorgana
23. apr 2010

alexkaa - mne doktorka povedala, že treba prísť keď 2.x vynechá menštruácia, teda cca v 6. týždni. Vraj preto, aby bolo bábo vidieť. Myslím, že by si už mohla ísť, keď si v 8 tt. A môžem sa spýtať, tie potraty predtým si mala v akom čase? Boli samovoľné?

alexkaa
23. apr 2010

No veď keď vynecha 2.MS a to je až teraz 28.apr. a to by som mala byť v 7tt+5dni..... teda dufam že počitam spravne lebo poslednu ms som mala 05.marec...... Jeden bol že sa plod vůbec nevyvynul, tzn ze sme mali iba ten plodovy vak a musela som ist na kyret.... a druhy bol spontanny asi v 8-9tt, brala som aj duphaston od začiatku a kys.listovu ale začala som krvacat a nepomohlo mi už nič a tie neuveriteľne bolesti som si doma odtrpela...... Preto dufam že už to bude v poriadku.....

fattamorgana
23. apr 2010

Jáj, ja neviem, ako sa to počíta tak profesionálne, ja si rátam len tak, že koľko môže mať bábo od oplodnenia. Ja som mala poslednú MS 24. marca.
Dúfam, že tentoraz bude všetko OK, naozaj držím palce.

alexkaa
23. apr 2010

ja chodim na tehotenska kalkulacka.sk a tam si zadas termin poslednej ms a presne ti to vyhodi datum porodu, tt v ktorom si a taktiež kedy prislo k oplodneniu a všetky podstatne veci... vyskusaj, a ešte tam mas aj rozpisane jednotlive tyždne tehu.... skus tam mrknut....

Dakujem za držanie palčekov...... 🙂

buducamama
23. apr 2010

fattamorgana-ja som zistila dve ciarky este pred prvym menzesom. To co pisem som myslela tak, ze ako to rychlo leti, ze ved len prednadavnom som zistila ze som v tom a uz som v 9TT 😀