Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
6. máj 2010

noo presne nech si mamina najprv pekne nakupi a dokupi a potom sa moze pytat drobcek von,a co kocik uz mate???

elko69
6. máj 2010

simi mne uz asi 2 tyzdne posledne...ked nie uz aj viac...

pepppe
6. máj 2010

noo ja som si minule tiez nieco vsimla,ze som mala nocnu koselu na prsiach mokru,ale stalo sa to asi len 4krat ale vzdy len z jedneho prsnika,,neviem preco

simonka28
6. máj 2010

no mne to z oboch,som zvedava ci bude aj tak mliecko tiect 😒 malickych mate dobre otocenych?mne sa ten moj kazdy tyzden stoci inac,momentalne ma hlavicku dole tak uvidim kolko mu to vydrzi 😒

elko69
6. máj 2010

aj ten nas ma asi hlavicku uz dole.to by tak malo uz asi ostat,neviem ci maju este tolko miesta na vrtenie sa...

pepppe
6. máj 2010

moj ma tusim ties hlavicku dole,,,,,ja si tiez myslim,ze by to tak malo uz ostat,no veruze uvidime 😉 ja som zvedava kedy sa vypyta na svet,ci skor,alebo budem prenasat

vi3ka
6. máj 2010

ahojte maminy 🙂 vy už idete skoro všetky rodiť a nás tu ostane potom dokopy možno 5. aj vám trošku závidím, že už čoskoro budete mať svoje dieťatká pri sebe. aj ja by som chcela, ale vydržím už toľko. no nie?
inak otázočka, máte niektorá skúsenosť s espumisanom? pomohol? rozmýšľam, že si ho kúpim, lebo ku večeru ma tak nadúva, že mám pocit, že čoskoro prasknem. 😉

avila
6. máj 2010

Ahojky, mne este z penikov nic netiecie.Ale vyzeraju teda dost "kojaco" 😉 Su strasne velke, zilnate...

elko69
6. máj 2010

vi3ka no aj ja som tak zavidela babam co to mali za par..a teraz sa toho obavam 🙂 mne zaberal espumisan este aj pred tehulkovanim....

vi3ka
6. máj 2010

elko: pravdepodobne sa budem tiež tak obávať, keď sa to bude blížiť. neviem, či to je tak zariadené, alebo čo, ale teraz keď rozmýšľam nad pôrodom, tak to beriem tak, že nejak bolo - nejak bude (nebojím sa), ale keď to bude tu, tak určite budem trochu stresovať, obávať sa, rozmýšľať nad hovadinami.... že?

pepppe
6. máj 2010

urcite hej,,ja este tiez nejako nerozmyslam,ale uz som sa pytala kamosky ako to vsetko prebieha,ja sa hlavne bojim sitia,,,ineho ani nic,,,uvidim ako to nakoniec dopadne

vi3ka
6. máj 2010

peppe: toho šitia sa myslím bojí asi každá, aj ja. kolegyne mi vraveli, že to si v tom okamihu ani neuvedomíš. len také štipnutie - že vraj 🙂

lulu2407
6. máj 2010

Ahojte babenky, idem sa k vam pridat. som v 13tt a uz 3dni špiním. mate s tym niektora skusenosti? bola som aj u dr. ale ten vravel ze mimi aj placenta je ok, uzivam duphaston.

pepppe
6. máj 2010

jajha ale nejako to prezijeme🙂) lulu ja som tiez spinila,ale len tak trosku a vzdy to preslo,taketo dlhsie spinenie som nemala..ale pokial je baby ok tak je dobre 😉

jeiny
6. máj 2010

ahojte

elko chcem sa spytat, ty si bla na tej prehliadke v porodnici? chapem to spravne, ze si pre seba nemusim brat ani zupan ani nocnu koselu?

a koho si si nakoniec zazmluvnila?

elko69
6. máj 2010

vi3ka uvidis sama potom...hehe mozno sa nebudes vobec bat... 🙂

jeiny ty si z TT??no bola som v nemocke,a hovorila ze oni nam budu davat aj ksele aj zupan ale tak ak by si sa v tom necitila dobre tak ti moze manzel alebo niekto z rodinky doniest tvoje,ale zbytocne by si si spinila zase...vies jako krvacas a mliecko ak by ti tieklo...no nakoniec rozmyslam nad dr. Lahkym

jeiny
6. máj 2010

elko, nie som priamo z TT...ale rodit sa chystam tam...chystala som sa tento mesiac do porodky na tu obhliadku a nejak mi to nevyslo...uvidim ci stihnem junovy prvy pondelok 🙂 ale snad hej..termin mam az 2.7. a drobec je o nieco mensi, tak snad to stiham 🙂

elko69
6. máj 2010

jeiny no tak ten junovy by si mohla stihnut...inak dobre vediet do coho ides...som rada ze som tam bola aj 🙂

avila
7. máj 2010

Baby, dajak ste ticho... Ako ste sa vybuvali? Mne sa uz trosku tazsie hlada poloha a bola som 3 krat na WC... Ale maly kopcuje od rana, co ma tesi. Pojdeme sa nachovat za chvilku.

Inak, mate vo vybavicke aj klasicku zavinovacku? Perinku? Ja mam len stvorcove ale vraj by bodla aj ta, tak neviem...

lutsine
7. máj 2010

Dobre ranko, ja som sa konecne vyspala......na postel som si natiahla perinu, nato som si lahla a prikryla sa perinou.....tak makkucko sa mi uz davno nebuvalo... 🙂 od teraz uz spim len takto.

avila
7. máj 2010

Ja sa musim cela oblozit, ako chlebicek 😉 Paplonom, vankusom, muzickom 😀

To pocasie, katastrofa, pradlo mi vyschne asi tak o tyzden...

lutsine
7. máj 2010

Ja som nastastie nic teraz neprala, periem vacsinou len v sobotu... 🙂 pre babo este nic.....

avila
7. máj 2010

Ani ja som este pre babo neprala. Ked uz budem na MD zacnem. Nechcem, aby na to prax sadal. Ale plienocky by som uz aj mohla zacat, tak 3x oprat, aby dobre sali.

lutsine
7. máj 2010

a kedy nastupujes na MD?

romini
7. máj 2010

no caute babule ja uz som tyzden na pn lebo mi hrozne nohy napuchali a od pondelka mam dovcu dva tyzdne a pak MD...a vy co ako?

dydynka
autor
7. máj 2010

no ja idem v stredu dokimu na krv a dufam ze mi da hned papier na matersku lebo vo stvrtok , den potom mi zacina 34 tt...tak aby som tam nesla dva krat,,

avila
7. máj 2010

No, vychadza to na 18.6. Ale o 2 tyzdne na poradni sa dokiho spytam, lebo ked som bola teraz s babami v porodnici, mali aj 3 terminy porodu. Tak neviem.

Romini, to mas pekne vyratane, ja si dovcu prenesiem, teraz som namiesto PN dovolenkovala 😒 Som si necela vyplatu pokazit. Strasny system.

elko69
7. máj 2010

no ja som mala dnes strasnu noc,skoro vobec som sa nevyspala,stale som chodila cikat a kedze som vecer sa napchavala pizzou tak mi bolo aj tazko.... 😒

dydynka
autor
7. máj 2010

tak ja som sa troska zacala balit do porodnice a nachystala som veci pre draheho co mi prinese pre malu ked budeme odtial odchadzat,,,dufam ze tam este nejaky ten tyzden pobudne ale aby som bola nachystana,,,

elko69
7. máj 2010

dydy to je dobre ze si sa uz pobalila... 😉