Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

nikinka1981
17. máj 2010

JAJ NO TO AJ JA som rozmýšľala či to nie je slepák... lebo to je taká tupá bolesť, ale nebolí celý čas, keď som v kľude, tak nebolí vôbec 🙂

30lenka
17. máj 2010

mne tehotenstvom sa stalo to ze mi tlaci na chrbticu a vyskocila mi pri kostrci plotnicka :( Teraz ma nik ani nenapravy ani nic tak len prekusnut to nejak musim ☹ niekedy je to na nevydrzanie ale zalezi ako sa pohybujem

30lenka
17. máj 2010

ze plotnicka aka som trubka platnička 😀

nikinka1981
17. máj 2010

30lenka - no to poznám tiež som to mala, ale keď som nebola tehotná a to som aj na masáž mohla... strašná bolesť

30lenka
17. máj 2010

dydynka mna bolelo v podbrusku ked som cakala prvu princeznu pri chodzi skor to vyzeralo ako predcasne kontrakcie tvrde brusko a bolesti v podbrusku

vi3ka
17. máj 2010

ahojte kočky, aj u vás je taký hnusný deň? u nás fúka ako divé.

kiwi: keď si dobre pamätám, tak ty si mala tuším problémy s močovým mechúrom-bolesti-že? počuj, čo si na to brala? ja som sa asi cez víkend nachladila a teraz chodím dobre že nie každých 5 min. na wc a začína ma to bolieť. poraď niečo.

zajtra ideme s mužíkom na 4D utz. vytešujem sa 😀 dúfam, že sa nám ukáže, čo to bude.

30lenka
17. máj 2010

vi3ka: aj u nas je take hnusne pocasie a zima brrr 😒

kiwi82
17. máj 2010

ahojte kinderka,
dydynka mna tiez poboliva v podbrusku ked chodim ale je to skor take stahovanie to asi suvisi s tvrdnutim a tak ma to taha.
vi3ka, no ja mam stale problem s mocakom. mna pobolieva a aj ked je vysoko koncentrovany moc tak ma aj pali pri moceni. no ja som pochodila aj urologiu aj cievkovanie aj kultivacia mocu a vsetko negativne aj som brala jednodnove ATB ale nic. takze u mna je to tak,ze to asi budem musiet vydrzat. Skus si kupit v lekarni urinal, ten mozu aj tehotne a veeeeeela pi. ja som popijala aj urologicky caj aj ked hovoria ze sa nema ale jedna salka denne neuskodi. dalej caj urospet to mozu aj tehotne aj dvakrat denne, dalej som pila brusnicovy dzus relax, dobry je aj citron a vitamin C. byt v teple. ale vi3ka ked ti to do dvoch dni neprejde a budes mat aj zvysenu teplotu, treba ist k lekarovi, minimalne si dat vysetrit moc u obvodaka ci tam nie je zapal alebo infekcia lebo potom sa davaju antibiotika, co sa mozu aj v tehu napr. zinat alebo nejake penicilinove alebo monural ten jednorazovy napoj.
tak drzim palce na to 4D aby ste videli, ze co cakate. 🙂
pripajam sa aj u nas hnusne pocasie, fuka a je chladno aj v byte je zima.

lulu4
17. máj 2010

kiwi: take pocity ako opisuje mavam obcas aj ja ked viacej chodim, take akoby stahovanie v bruchu... to je to tvrdnutie ale ked si potom doma hned oddychnem tak je dobre... zacala som si kupovat aj tu mineralnu vodu Magnesiu, co obsahuje horcik a ta je na to dobra... lebo aj sumive magnezko sa moze davat ked si tehu, to som si tiez kupila...
ty si s tym mocakom teda vytrpis cele tehotenstvo asi...

kiwi82
17. máj 2010

lulu4 uz sa s tym mocakom zacinam zmierovat aj ked obcas mu aj pekne vynadam, ze co ma tak trapi 😅 Tu magnesiu pijem aj ja snazim sa apon liter denne, lebo ja beriem len 2krat denne magne B6. inac magnezko znizuje tlak. a to sumive obcas vyvola aj hnacku. ale teraz by sa mi zislo, lebo som dneska este nebola na velkej 😕

zabkaevka
17. máj 2010

ahoj kočky 🙂
kiwi, lutsine : kráááásne brušká 🙂 jeeeeeeeeej . Aj ja sa už budem zajtra asi fotiť, vynechala som asi dva týždne, ale inak sa snažím tak každý druhý sa odfotiť, už aj tu niečo zavesím 🙂
Dnes som ešte nešla na ten morfologický ultrazvuk (s mamkou som lietala po nemocniciach, neurologické ambulancie, nechceli ju vziať na hospitalizáciu, hoci jej dokina ju odporúčila ako urgentný prípad s bolesťami) , ak nebudem ponocovať, pôjdem zajtra ráno. Tam sa netreba objednávať, len počkať, ak by boli pacientky predomnou.

vi3ka: ty budeš to mať aj so 4D, tak paráááda 🙂 Tam kde idem ja nerobia 4D, ani len 3D a ani fotku, len ten morfologický ultrazvuk, asi čiernobiely, ale nič, hlavne nech všetko premerajú čo treba, v tomto týždni. Prípadne si odfotím monitor 🙂

vi3ka
17. máj 2010

kiwi: ďakujem za radu. už aj posielam muža do lekárne 🙂 teplotu nemám zatiaľ a to som rada. dikes

zabkaevka: no u nás zase čo ja viem, robia len 4D v nemocnici. stojí to 35 éčiek, ale ešte nemáme žiadne foto z bába, takže chceme.
inak môj drobec má dnes asi v brušku lunapark 😀 hemží sa, vrtí... paráda. a moje nekopká, ale pacičkuje, lebo je otočené dole hlávkou a pacičkuje ma dole pod bruškom. 😉 živan jeden

zabkaevka
17. máj 2010

vidím, že ste asi zababušené pred TV, nikoho tu niet 🙂 idem aj ja, pozriem trochu hokej, alebo správy. paaaaaa zajtra

zabkaevka
17. máj 2010

jeeeeej vi3ka aj mňa dnes mimi intenzívne kopká, aj včera, a to som happy 🙂

elko69
17. máj 2010

pepppe sak tebe aj vychadza rak,nie?sak tusim uz aj mne tak vychadza 🙂 ja uz teda vsetko zbalene mam uz dobre 2 tyzdne aj..hehe ale sak stale mam pocit ze mi nieco chyba pre malinkeho,ale zase nechcem az tolko toho kupovat lebo neviem aky bude velky aby potom polovicu veci aby nevynosil no lebo ked bude velky tie najmensie veci mozem odlozit..nad kolotocom rozmyslam tiez a asi aj kupime ale este som neni rozhodnuta jaky presne..

lutsine no pekne brusenko uz mas veru.aj tebe sa zda ze cim dalej tym si vacsia jak ja???? 🙂

pepppe
17. máj 2010

pepppe ma to byt rak,ale keby sa narodil teraz by bol blizenec 🙂 ja nehccem,baby uz mame kocik 😉 😉 😉 😉 je nadherny,krajsi ako na nete,,sme snim spokojny,,,stal dost,teda podla mna,ale nevadi stoji zato 😉

pepppe
17. máj 2010

hehe elko,ja som ti napisala pepppe,,,prepac,mi uz asi ozaj harasi 😀

pepppe
17. máj 2010

aj mna pobolieva pod bruskom,,,,,niekedy mi to pripada,ako kontrakcie,nieze by sm ich uz niekedy zazila 😀 heh nooo dnes mi dal ten moj malicky cez den pokoj,,asi dspaval tento vecer,,,jajha 😉 musim ho naucit,kedy sa spinka a kedy moze byt hore.......... 😉

lulu4
17. máj 2010

elko, pepppe: ja som si dala stranku www.mimibazar.sk a tam som si klikla pouzity tovar a dala som si vyhladat kolotoce nad postielku a nasla som tam za super ceny uz pouzite, ved to netreba cisto nove predrazene.... som jednej kočke pisala za jeden za 4 Eura ci ho este ma a nepredala ho, to by mi uplne stacilo... ale su tam pekne a za 6 Eur, 10 Eur a tak podobne... skuste pozriet, snad som vam poradila

lulu4
17. máj 2010

pepppe: uz mate kocik a kde je foto sakris, to sa nam nepochvalis? 😀

pepppe
17. máj 2010

lulu moja,nemam fotak,musim si kupit baterky a ja na ne vzdy zabudnem,...teda fotak mam len baterky ee,,ale je presne ten isty ako mam v albume ten modry,,, 😉 vazne,ked kupim baterky,,,pridam,,,brusko radsej nefotim,lebo ho mam strasne pasikove 😀 no lulu musim kuku tie kolotoce

pepppe
17. máj 2010

lulu a kde to mam vypisat.......vsak mi nic neukazalo 😒

lulu4
17. máj 2010

pepppe: tak kup baterky som zvedava, nech pofotis nieco z vybavicky 😀 a inak kuk do albumu mojho som tam akurat pridala odsavacku na mliecko ktoru som prave objednala z mimibazaru uplne novu za 6 Eur 😀 no nekup to

lulu4
17. máj 2010

pepppe: tuto do toho nazev napis kolotoče nad postieľku a stač tu lupu oranzovu napravo a vyhlada ti to, mozes si pozriet potom http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?nov...

pepppe
17. máj 2010

lulu noo ty vies dobre nakupit 😉 nooo tak jasne ze sa to oplatilo,,vsak nova je 3krat drahsia ako si ty teraz kupila...no idem to skusit,,lebo mam vtom chaos 😉

pepppe
17. máj 2010

mne tam nic neukazalo,,ale keby sa tam nic nenachadzalo

lulu4
17. máj 2010

pepppe: ak este nemas odsavacku a mala by si zaujem tak www.mimibazar.sk/natasha a vlavo v ruzovom poli ma vsetok tovar co ponuka a klikni si tam na kojenecke potreby a tam ti najde tie odsavacky... neboj zorientujes sa v tom mimibazare ja som tiez nevedela ako to tam chodi ale je to stranka na nezaplatenie 😵

lutsine
17. máj 2010
lulu4
17. máj 2010

otvorila si si ten link co som ti poslala hej, a taka tabulka akoby na vyplnenie, tak staci ked si ju pozries a je tam po cesky napisane ze nazev - do toho napises s diakritikou kolotoče nad postieľku a potom stlačis len tu lupu vedla toho velku oranzovu a ono ti to musi vyhladat ved som to pred nedavnom pozerala a aj pisala tej kočke ci este nepredala ten kolotocik...

lulu4
17. máj 2010

PEPPPE: ja som ti to vyhladala cez tento link by si uz mala vidiet tie kolotoce co su tam na vyber tie pouzite, len sa posun myskou nizsie a mozes sa dole prekliknut aj na druhu stranu, snad sa ti to zobrazi