Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
21. máj 2010

dydy ahoj, no som isla nakrajat kolacik co sa dopiekol a este som aj riad umyla tak som odbehla... dostala som pochvalu od manzela a jeho kamosa, ze je super, tak sa tesim 😀 a ty co spat sa ti este nechce? ako budes vikendovat, ci co pride?

avila
22. máj 2010

Baby, dnes nadherny den 😀 😀 😀 Ideme pozriet porodnicu, tak nam drzte palce 😉

romini
22. máj 2010

No caute babule, dlhooooo som tu nebola. Uz som doma chvalabohu nechodim do prace. Nohy mu uz odpuchli mala som to hrozne. Uz aby to bolo za nami, ja mam pocit ze sa mi zachvilku brusko aj same roztrhne. Mam take tlaky niekedy vecer zo spodu brucha? Vy take nepocitujete?

denne73
22. máj 2010

Ahojte baby ja som tu len skok. Chcem sa vás opýtať . Je tu niekto taký kto nemal žiadne príznaky tehu a aj tak tehu je:: ja som napr. v 4.t tehu ale ja sa tak vôbec necítim 😀 . No nieže by mi chýbalo objimanie záchod. misy, ale ani prsia ma nebolia ani nič . je to možné???? inak všetkým prajem úspešné a pohodové tehu. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lilkam
22. máj 2010

Ahojte dievčatka, tak aj ja by som sa chcela pripojit k vam,aj ked este nemam potvrdene, ze som na 100%...ja som mala dlhu story ...najprv som si robila (asi po tyzdnovom meskani) testy a vsetky boli negat., tak som isla k dr. , lebo som mala bolesti ako pred ms a ta mi povedala, ze podla usg vidi, ze maternica je pripravena na ms tak mi pichla vyvolavacku a do 10 dni som mala dostat. Ale nic sa nedialo...bolesti v podbrusku stale take iste a ms nikde...a predvcerom sa mi snivalo, ze som si robila test a mala som 2 ciarky, tak som sa o 6 rano zobudila a urobila si test a boli tam 😀 😀 ....isla som hned ku dr.ale mala dovolenku, takze idem v pondelok,ale uz 3 testy mi ukazati 2 ciarky, tak asi to je zazrak alebo mam neschopnu dr. 😒

denne73
22. máj 2010

Ahoj Lilkam svojim spôsobom to je zázrak. blahoželám ku kolajniciam 😀

dydynka
autor
22. máj 2010

romini no uz bolo na case ze si sa tu aj ukazala 😉 ja mam take tlaky,,,ja uz by som bola najradsej bez toho brucha aby som sa mohla dobre vyspat a dat uz inu polohu ako na boku,,,

denne73 no to si fakt len na zaciatku mozno sa tie priznaky dostavia neskor,,ja som ich mala od nejakeho 10 tt...

lilkam tak dufam ze sa ti tie dve ciarky potrvrdia,,,nech sa nam to tu pekne rozrasta kedze par nas zachvilu uz porodi 😀 😝

zuzanames
22. máj 2010

ahoj denne73, ja som tiež nemala žiadne príznaky a ani nemám, mám úplne pohodové tehotenstvo, tak dúfam, že to tak už ostane 🙂

denne73
22. máj 2010

Dydy dakujem za odpoved

denne73
22. máj 2010

aj tebe zuzana 🙂

simonka28
22. máj 2010

ahojte maminy 🙂 poslusne sa vam hlasim z Martinskej nemocnice,este sme stale 2v1 😅 kazdy den sa mi robia zaznamy a nic viac,uvidime co bude od pondelka 😒 vonku je krasne.je tu hrozna nuda ☹

denne73
22. máj 2010

Ahoj simi. Tak nech to máte čím skôr a rýchlo za sebou 😉

simonka28
22. máj 2010

ja by som uz sla ale este ze je kazdy dnik dobry pre maleho,nebudu do neho sprtat kym sa nezacne samo nieco diat hoci minulu noc sme mali "nacvik"nocny na porodnej sale,potom som dostala injekciu,ze bud sa to rozbehne alebo ukludni,tak sa to ukludnilo 😉

denne73
22. máj 2010

Jasné maličký pride na svet ked to uzná on za ten správny čas. Drž sa 😉

romini
22. máj 2010

Dydy ja ani na boku nemozem spat strasne ma vtedy kope a aj ja uz to chcem mat za sebou a normalne sa obliect. Nic na seba uz nedam len leginy a k tomu tricka. Juj uz by som rada kocikovala a kojila malicku.

elko69
22. máj 2010

@romini aj mna maly kopancuje ked spim na boku ale nejako to musime este vydrzat lebo sa zevra neodporuca spat na chrbte vo vyssom stadiu tehu,len na boku a to zevraj na lavom...

romini
22. máj 2010

elko to vazne? ja som si myslela ze jej vadi ked spim na boku a preto som si lihala na chrbat stale. tak uz teda len na boku spim....a nemoze jej to ublizit nejako?

elko69
22. máj 2010

@romini no zevraj hej aj v knizke som to citala ze sa odporuca spat n alavom boku a aj tunak baby bud v tejto alebo v inej teme to spomynali...

elko69
22. máj 2010

tu je nieco o tom http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2546-Preco-je-...
a este som skopirovala toto co som nasla : Nájdite si vhodnú spánkovú polohu. V treťom trimestri je to poloha na ľavom boku, čím podporíte správne prekrvovanie nielen pre seba ale aj pre svoje bábätko. Vyhýbajte sa ležaniu na chrbte.

dydynka
autor
22. máj 2010

romini ja tiez nosim iba leginy a ktomu striedam tricka, som si nakupila leginy a tricka take co mozem nosit teraz aj potom...by som si uz rada obliekla moje rifle a tak 😅

avila
22. máj 2010

Ahojky, tak som ju omrkla - tu porodnicu. Fajn je, aj muzikovi sa pozdava, od 35.t.t. tam budem chodit do poradne.

No so spankom je to kadejake, ale podla mna este stale dobre. Ja spavam na pravom boku, je mi tak lepsie. Keby to malemu nevyhovovalo, urcite by sa ohlasil. Na chrbate ked spi maminka, je tam aj velka zataz na jej vnutorne organy a teda aj babatko je zle zasobene okyslicenou krvou, aspon myslim...

romini
23. máj 2010

Aha tak uz spim len na boku... 🙂 diky babule....

pepppe
23. máj 2010

ahojte🙂 od kedy ste to tu pisali,tak od vtedy spavam aj ja len na boku,bud na jendom,abo na druhom 🙂 tak si uz romini pekne relaxujeme na materskej,ze?? ja som od piatku na MD....baby uz minule som pisala,ale jaruska tu dlho nebola,neviete nic o nej? 😒

dydynka
autor
23. máj 2010

cafteee,,,o jaruske neviem nic ale dneska som si pozerala foto nove co pridala irsina,,,mala je hrozne zlatucka,,uz aby sli domou,,,ja som mala dneska rano hrozne krce v litkach,,,prve na jednej nohe, potom na druhej,,,no strasne bolest,,,zajtra idem rano na krv kvoli tym leukocytom,, ☹ uz ma to tam nebavi stale chodit,,,

elko69
23. máj 2010

baby priznam ze obcas sa pretocim aj na chrbat ked uz nevladzem byt ani na jednom boku lebo som prelezana...

pepppe
23. máj 2010

dydynka aj ja som pozerala tie fotky,,malicka je krasnucka,,,tucnucka,pekne pribera,za chvilku pojdu aj domov,,,urcite sa uz tesia aj mamina aj malinka,,,,,elko aj mne sa to stava,,,ale tak tu chvilku hadam sa nemoze stat nic

elko69
23. máj 2010

pepppe no to dufam aj ja...

30lenka
24. máj 2010

babuľky dobre ranko 😀 ja musim do prace pomoooooooooooooooooooc 😒 a taaak sa mi nechce

avila
24. máj 2010

Nápodobne, 3Olenka, dufam, ze toto je posledny tyzden, ako... uz mam pomaly plne zuby.

pepppe
24. máj 2010

babenky,vela sme toho za nedelu nepopisali 😀 ale ked bolo vonku tak krasne,,,bola by skoda to neviuzit,,,,,,baby dnes sa nudit nebudem,tolko zehlenia co ja mam,sme boli na solave a zdedila som tri vrecia vrciciek po 2rocnom bratrancovi,niektore veci su nepouzite,,,,,takze tu mam celu postel zahadzanu co treba ozehlit,,len neviem kam sa mi to vsetko aj zmesti 😀 krpcek moze spinit a spinit🙂