Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
2. jún 2010

@dydynka Dydy ako ti je? je to lepsie?

dydynka
autor
2. jún 2010

lulu hej citim sa uz lepsie,,,bolesti ako pri kramoch su prec,,,uz mam len tie normalne 😀 😀

romcag
2. jún 2010

@elko69 ... no od začiatku a pomaly pri konci 🙂) vravím, slepo závidím .. xixi.. ale však vydržíme, ako hovoríš, snáď to rýchlo ubehne, no hlavne aby všetko dobre dopadlo 😉

@dydynka .. veru treba začať hľadať náhradu 🙂 nech téma nezanikne ..

@lulu4 .. keby sa tak veru aj ďalšie nové tehulky pridali, vy odídete a ja tu sama ostanem ako tak pozerám 🙂))

elko69
2. jún 2010

@romcag len tomu ver a dopadne to dobre len si davaj teda vacsi pozor na to co robs a zdvihas a tak..

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no veď ja sa snažím veruk, aj keď zas beriem to tak že tehotenstvo nie je choroba.. musíme tomu malému krpčekovi dohovárať, nech aj on spolupracuje 🙂 ty už si pomaly ale isto aj do pôrodnice zbalená nie? 😉

elko69
2. jún 2010

@romcag hehe len sa s nim pekne zhovaraj...no ja uz som zbalena od 34 tt..dufam ze uz mam vsetko,bojim sa tam nakuk lebo by som tozase cele vyhadzala a znova zbalila..hehe

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no to už vidím ako ja budem stresovať, či mám všetko, čo mi ešte chýba a tak 😀 to bude ešte aj tatinko mať o zábavu postarané.. a veru bábu treba dohovoriť.. však akurát som písala do jednej témy. Že termín mám 27.12. tak budeme sa s bábom rozprávať nech príde o 3 dni skôr (na Vianoce) alebo pak potom ešte nech 4 dni počká (na Silvestra respektíve Nový rok) však uvidíme či nás poslúchne, ako sa mu bude páčiť 😀

elko69
2. jún 2010

@romcag jeeeeeeeee to mas veru dobry termin...budes mat zimne babetko,ja zase letne...no sak ajtak si myslim ze polovicu veci mozno aj nevyuzijem ale tak mam ich zbalene podla zoznamu co do porodnice, a mozno mi bude aj nieco chybat...

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no veru, ja som decembrová, drahý januárový.. tak aj bábo sa rozhodlo, buď - alebo 😀 no a hlavne žiadnu paniku, čo bude chýbať - tatinko donesie ... nech si plní svoje povinnosti 🙂

elko69
2. jún 2010

@romcag jaj tak dobre ste si to naplanovali teda..to nase bude teda junove a ja osm oktobrova a tatinko septembrovi 🙂 no sak hadam tatinko bude schopny kedze sa chysta na oslavy maleho 😅 😅 😅 😅

vi3ka
2. jún 2010

ahojte mamičky-čakateľky 🙂
vidím, že už sa chystáte do pôrodnice. júj, aj ja by som už najradšej mala drobca pri sebe, ale vydržím to ešte.

@romcag vitaj medzi nami. úspešné tehuľkovanie prajem. no väčšina z nás tu je fakt od začiatku a tak nám je tu všetkým dobre, že sa nám nechce ísť nikam inam. 🙂
baby neviete náhodou, že ako to je s tatkom v pôrodnici? myslím... môj muž nepôjde k pôrodu, lebo by ho kriesili, ale chcela by som, aby bol pri mne až do pôrodu a tiež aj potom. len neviem, či sa to dá, či to náhodou nebudú brať ako otec pri pôrode. hm? čo si myslíte?
pekný večer kočky

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no tak to vaše si to zas naplánovalo tak, aby narodeniny mohlo oslavovať v lete ( a keď bude školu povinné cez práznidny) - to je tiež múdro vymyslené 😀 a tak to už je potom iná vec, keď on ide oslavovať 😀 to sa pak budeš musieť bez zabudnutých vecí zaobísť 🙂

romcag
2. jún 2010

@vi3ka - vítam, vítam 🙂 už sa tu aj ja udomácňujem a hneď prvý deň to na nočnú vypadá 😀 sa vám ani nečudujem, že sa vám odtiaľto nechce ísť 😝

elko69
2. jún 2010

@romcag jedine ze cez den donese vec a vecer bude slavit,ale ma len na to tie dni co budem v porodnici,potom uz bude vzorny tata hadam 🙂

romcag
2. jún 2010

@elko69 - že hádam 😀 😀 určite... ako ja na to tiež spolieham.. ten môj by teoreticky aj ku pôrodu mohol ísť, v práci snáď medzi sviatkami nebude .. xixi.. len sa bojím, že tam odkvecne.. a všetci budú okolo neho, kým ja sa budem trápiť 😠

elko69
2. jún 2010

@romcag ten moj ide uz mame dohodnute ze ked to pride volam mu hned a dostavi s auz len do porodky potom :D

romcag
2. jún 2010

@elko69 - tak to pak dáš vedieť, ako ste dopadli.. no ja som len zvedavá, či bude kriesiť on mňa, alebo ja jeho 😝 😀

elko69
2. jún 2010

@romcag dufaj ze nikto nikoho a bude ti pomahat pri tlaceni lebo myslim ze ta pomoc aj ked len psychicka urcite pomoze 😉

elko69
2. jún 2010

no idem ja uz off a zalahnut lebo teda posledne noci moc nespime kedze maly uz tlaci este viac na mechur a chodime cikat kazdu hodinku skoro... 😒 tak papa a dobru nocku

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no dúfajme.. však hádam to dobre dopadne.. tak teda dobrú noc.. a nech sa vyspíte.. inak s cikaním mám aj ja problémy.. ale či je deň, alebo noc, stále.. každú chvíľu beháme..a to sme len na začiatku, to už vôbec neviem čo bude neskôr 😢

elko69
2. jún 2010

@romcag dobre to dopadne neboj,este mas cas an to mylsiet zatial si uzivaj tehulkovanie a potom pri konci mi ver ze budes z toho mozno trosku v stresoch ale aj to s ada zvladnut 😉 no ten zacaitok je taky ubehany a potom zevraj koniec...ja som zase nebehala stale na WC to bolo tiez take obdobne 🙂 ok idem off,tak dobru nocku

romcag
2. jún 2010

@elko69 - no veď uvidíme.. tak nabudúce.. idem aj ja.. chlop mi príde každú chvíľu z roboty.. tak az ma tu nenačapá závisláčiť 🙂

elko69
2. jún 2010

@romcag 🙂

30lenka
3. jún 2010

@romcag vitaj medzi nami 😉 Babulky dobre ranko a podme makat jaj 😀

pepppe
3. jún 2010

@dydynka nooo daj vediet potom co a ako,,,asi to boli tie falosne kontrakcie 🙂
@lulu4 postielka bola este po mne,,,len ju mm troska dorobil,,,mam aj foto,mozete kukuk,,obliecky sme uz kupili aj baldachin,matrac mame obycajny,,,za 20eur, noo nakoniec tu komodu neurobi,lebo sme kupili,este lacnejsie nas vysla,ako keby sme mali material kupit,,uz len ten vrch na prelavovanie chceme dorobit,,,noo je zrucny,,stolar je vyuceny, 😉 do porodky som kupila aj tie jednorazove nohavicky aj tie podlozky,to uz treba kupovat,vraj v nemocke nedavaju,,,,,este musim nejaku peknu osusku a uteraky kupit,som zabudla,ze tie nemam zbalene 🙂 no neviem ci mi zajtra povie aky je velky,asi ee,lebo idem len k mojmu a on mi nikdy nehovori, no super,malinky uz pekne ti rastie,,,,jajha uz nas to za chvilku vsetky caka,,,, 😀 kolotoc som kupila tu na konikovskom bazare,,,,dnes som jej adresu psolala,tak uvidime kedy pride,,zatail som odfotila postielku a komodu bez prebalovacieho pultu,,,,este chcem pofotit kocik,ale ten mam este stale u nasich

pepppe
3. jún 2010

@elko69 nebola,ale chodievala tak ,,kolkokrat tam pisavala,,,no ze uz to ma za sebou 😉

pepppe
3. jún 2010

@romcag vitam novu tehulku 😉

elko69
3. jún 2010

@pepppe aj ja uz to chcem mat za sebou 😒

lucia.kl
3. jún 2010

@elko69 myslím, že to už všetci chcu mať za sebou, ale ja si hovorim, nech v tom bruchu deti ešte ostanu, potom sa už nezastavime.
som si čitala len tak zo srandy začiatok tejto temy a to sme boli tak v 6tt až 12tt ale to utieklo , už sa to nezadržatelne bliži

elko69
3. jún 2010

@lucia.kl no veru strasne rychlo to ubehlo vsetko a uz ideme za chvilu rodit 🙂 a este rychlejsie to pojde ked budu drobci na svete....