Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mojalili
2. dec 2009

milka - neboj, to nie je pravda...to su len babske povery na to, aby sa ulavilo mamickam, ktorym byva tak zle 😀 😉

Kocky, o 1,5 hod idem na sono, bude mi lekar dopodrobna skumat drobceka, taks om zvedava, budu aj prve fotecky, tesiiim sa moc...prihodim foto🙂 Kedze koncim 12.tt, tak snad uz budu krrasne fotky🙂)))

tina78
2. dec 2009

Ahojte kočky, tak ja sa tu s vami lúčim, v pondelok v noci som žial potratila, bola som v 9+3tt. ☹ , a dnes som sa vrátila z nemocnice domov. Tak teraz smútim ale pomaly sa s tým vyrovnávam. Mala som totiž veľkú cystu na vaječníku a bola som upozornená, že sa to môže skončiť aj takto, no, čo už. 😢
Tak vám všetkým držím palce, aby ste šťastne donosili a porodili vaše bábätká, papa

mata299
2. dec 2009

ahojte všetci a aj carrie 🙂 ...bola som dnes na endo, podľa ultrazvuku je štítna žľaza ok, doktorka mi však zobrala aj krv a výsledky budú až okolo 10.12- tak uvidíme...inak to búšenie srdca som dnes mala zasa a z obchodu som nemohla dôjsť domov...a celkovo pocit na odpadnutie..., ale už je to ok.Čo je nové u vás?Dnes ma tak napadlo, že ak všetko pôjde ako má, tak budem rodiť niekedy koncom júla - v tej najväčšej horúčave a pôjdem na cisársky, keďže som riziková...tak to bude sranda, ale zas na druhej strane leto=dobrá nálada, no nie?ok...dosť bolo výlevov, ale predsa ešte jedna vec - ste náladové?ja každú chvíľu
🙂 😀 🙄 😢 😎

monci78
2. dec 2009

dobry den vsetkym, tak mam to za sebou, tehu potvrdene babo je tam kde ma byt presne na milimetre pasuje s casom, takze som 6tt a 3dni. je mi zle furt ale dostala som cipky tak to hadam pomoze, a mam este jednu dobru spravu, moja naj kamoska dnes cisarskym porodila tri dievcence a vsetky tri su o.k. tak mam dnes stastny den. pekny den aj vam... 🙂

elenka.k
2. dec 2009

Tina 78 nebuď smutná! vyliečíš si vaječníky a zase otehotnieš a porodíš bábo! Neboj aj ja som potratila pred malou a teraz som opäť tehotná.
Mata 299 len sa drž!! a dávaj na seba pozor! ja som mala tiež prvé teh. rizikové a nerobili mi cisára.
Monci 78 tak blahoželám!!

milka2008
2. dec 2009

ahojte,
tina78 - je mi to hrozne luto, co sa ti stalo, ale ako pise elenka.k, hlavu hore, ked sa das do poriadku, potesis nas krasnym ruzovym babatko, tomu ver 🙂

mojalili - dakujem za povzbudenie, tak snad to bude iba ta babska povedacka 😉 a u teba to uz naozaj moze byt pekna fotocka 😉

monci78 - sa tesim solu s tebou, ja si na takeho spravy pockam este asi tyzden, ten cas sa strasne pomaly vlecie.. a gratulujem tvojej kamoske - to bude radosti 🙂

mata299 - tak je dobre, ze je stitna zlaza o.k. a mozno nebudu horucavy 😉 a naladova byvam aj ja, ale nie az tak velmi, skor akasi spomalena, aj myslenie mam spomalene 😀 ... 😀

mojalili
2. dec 2009

TINA78 - to mi je velmi luto, 😢 treba sa vyliecit najprv psychicky, potom fyzicky, a v novom roku bude vsetko lepsie 😉 drzim palce
KOCKY, PRIDALA SOM FOTKY DO ALBUMU , pozrite. ale mam len tri videa, ako sa krasne hybe. NO a cela moja dcerka, cumle si palec..ach jo....🙂 Babo je zdrave, vitalne, vsetko je OK. MA 4,38 cm🙂))) Jaj,ale sme stastni🙂))

milka2008
2. dec 2009

MOJALILI - naaaadhera 😀 😀 😀 Gratulujem !!! 😀 😀 😀

sysinka
2. dec 2009

Ahoj lutsine, ja som mala tiez poslednu 21.10., no ked som bola na ultrazvuku, srdiecko tam este nebolo ☹. Asi som bola moc skoro. Termin porodu mas 28.7., vsak?

duja
2. dec 2009

Mojalili blahozelaam este raz je to ozaj parada 🙂))).
Tina78 hlavu hore ja mam tiez potrat pred 3 rokmi za sebou a pozri..Uz som zasa tehu 🙂I ked to trosku trvalo, ale som sa sama musela psychicky vyrovnat z toho co bolo...

nanula1108
2. dec 2009

no dobry vecer, tina je mi to velmi luto, maly ti isto pomoze sa z toho dostat a nabuduce sa to uz urcite podari!!mojalili, no kraaasne,aj ja si uz prosiiiim!!!!ja viem, ze musim byt trpezliva 😎!uz neviem presne, ktora ste tu spominali tu naladovost, tak ja s tym musim tiez bojovat. ale som musela sestre slubit, ze sa budem iba! tesit(to bola hned druha veta, co z nej vypadla, ked som jej to oznamila!)

tina78
2. dec 2009

dievčatá, všetkým dakujem za povzbudivé slová, ja zatial verím, že všetko dobre dopadne a že Martinko ešte bude mať súrodenca, len to samozrejme chce svoj čas. Všetko raz prebolí 😔 dakujem a všetkým vám tehulkám držím palce, aby ste boli zdravé aj s bábätkami 😵

sysinka
2. dec 2009

ahoj tina, ja si mysli, ze ked sa ti podarilo porodit jedno zdrave dietatko, tak urcite vynosis aj druhe. Nebud smutna, bud stastna, ze uz mas uz jeden pokladik.

beabb26
2. dec 2009

peppe: sedem - osem nepovedla mi presne Dr. hm vam vsetkym brali krv a moc? mne nie... iba vysetrenie a sono... 😒

kika333
3. dec 2009

dobre ranko vsetkym tehulkam 🙂

nibiru
3. dec 2009

ahojte ja som tiez na zaciatku a vobec sa necitim ako tehu ked neberem do uvahy strasne naliate a bolestive prsia a prve dni po vynechani pocit ako by som na bruchu mala svalovicuale to uz preslo no dufam ze to takto pojde dalej a hlavne ze vsetko bude ok...
🙂

lutsine
3. dec 2009

sysinka, ano vravel,ze tam vidi nejaku blikajucu ciernu bodku,vraj je to srdiecko,ale pre istotu idem o tyzden na kontrolny ultrazvuk a prvu poradnu mam 10.12010 a TP zatial 28.7

pepppe
3. dec 2009

ahojte babenky,,tak ja idem zajtra na kontrolu,,,jajha bojim sa co mi povie,,,,chcem vediet ci malinkemu bije srdiecko 🙂

lenkaaninka
3. dec 2009

čaute ja som v 7tt včera som bola u doktora a videli sme srdiečko aj tehotenskú knižku som dostala...
nibiru držím palce..aj mne tak bolo super nič len tiež to brucho a prsia ale v sobotu to začala nič nejem všetko mi smrdí všade cítim nejaké pachy divné...zo všetkého ma napína fuuujjjj ☹
TP mám zatial 21.7.2010 a na poradnu idem 7.1....dufam že tie nevolnosti prejdu lebo ma trafí...
držím vam palce 🙂

lutsine
3. dec 2009

no a hlavne teraz pred Vianocami nevolnosti, ako budem piect kolaciky a varit vianocne jedla,ked mi vsetko smrdi...pomoc.

lenkaaninka
3. dec 2009

vôbec si neviem predstaviť že budem piecť ryby alebo niečo smažiť a už vôbec nie zemiakový šalát to absolutne...

pastuska
3. dec 2009

Ahojte, tak som včera bolo na sono, tak všetko v pohode, maličký rastie, kopal jedna radosť a mrvil sa...ako môj prvý, už tuším, čo ma čaká 😀

Tin, to mi je ľúto, inak ja mám tiež na jedno vaječníku cystu, a je preto vraj nefunkčný (a potom nechápem, akože som otehotnela na prvý krát aj teraz, aj pred dvoma rokmi), ale nie je veľká, tak s tým nič nerobia, že možno sama zmizne. Nejaké problémy mi nerobí.

Inak cítim všetky vône, trošku mám napnuté prsia a som hrozne unavená a som schopná celý deň nejesť, nie som hladná a nemám na nič chuť...presne ako pri prvom tehu.
Okrem tej únavy to je super, až niekedy na tie pachy, čo vonku cítim.

Inak som včera išla mudre o 14:30, domov som prišla o pol siedmej....mňa raz porazí z toho čakania a objednávok u sestričky.

Knižku nemám, idem 18.12. na ultrazvukový skríning, čo sa má robiť v 12tt, tak potom dostanem. A mne vôbec nechýba, aspoň nemusím sledovať stúpajúcu hmotnosť 😀

milka2008
3. dec 2009

ahojte,
ja sa v porovnani s vami teda asi vobec nemam sancu citit ako tehu, okrem napnutych prs zatial ani nevolnosti, ani alergia na pachy... tak snad to bude o.k. 😉
Do poradne idem az na buducu stredu, tak snad ma posle aj na sono a uvidim nieco pozitivne. 😉

nibiru - som citala v tvojom albume, ze ste sa snazili viac ako dva roky, my tiez skoro dva roky, par mesiacov chybalo. Prveho syna sme pocali doslova na 1.krat a tato druha zubrienka nechala na seba trochu dlhsie cakat. 😉

pastuska - som strasne stastna, ze je vsetko o.k. a maly sa mrvi ako o zivot 🙂

lenkaaninka - tiez gratulujem k srdiecku 😉

A pozdravujem aj vsetky ostatne zienky 😉
peppe - budeme na teba mysliet, uvidis, vsetko bude v poriadku aj srdiecko bude 😉

pepppe
3. dec 2009

nooo nech mu len pekne bije a aj sa smiem spytat,,,to bude tiez pozerat to srdiecko,cez sono??? 🙂 hehe vtomto som este nevzdelana................dufam ze tam zajtra doktor bude,lebo on tak rad,ze nejde do prace 🙂

milka2008
3. dec 2009

peppe - ono to bude ako blikajuca bodka 🙂 🙂 🙂 . Ked som ju ja prvykrat videla pri prvom synovi, ja reku, ze to je nieco zle, a dr. mi povedal, ze nie, ze to TAM MUSI BYT - TO JE SRDIECKO 😀 😀 😀
a ten lekar - on si moze dovolit neprist do prace? To je na Slovensku?

pepppe
3. dec 2009

nooo jasne,na slovensku..........ale tak aj minule som tam bola vo stvrtok a nebol tam,tak dufam,ze sa tam zajtra uraci dosjt--------cize mi normalne sono bude robit a tam by mu to amlo blikat.....super 🙂 fuu stresy su ,ale zaroven si myslim,ze hadam je vsetko ok,ked nekrvacam,,,,

pastuska
3. dec 2009

Jasné peppe, všetko je fajn. No cez vaginálne sono by mal pozrieť, mne už dva razy pozerala.
Inak veď zavolaj ráno, či tam vôbec je.
Ja chodím tam, že ma objedná o pol desiatej a povie mi, že mám prísť o pol tretej, skôr sa nedostanem aj tak...včera som sa dostala o pol šiestej večer dovnútra, čiže som tak aj tak tri hodiny sedela...no asi tak.
Tak ja už vždy volám, že na kedy to asi vidí, aby som tam netrčala....

pepppe
3. dec 2009

nooo tento nemava az tak vela ludi,,,ja sa chystam na 7rano,,,a budem mozno daka 3,cize som vybavena do pol hodky🙂) vsak uvidime,,jajha to bude stres,ked tam budem sedet,ci lepsie ,lezat 😀

jaruska8
3. dec 2009

Ahojte baby, tak som dnes bola u dokyho, všetko OK, srdiečko bije, upresnili sme dátum počatia a tým aj pôrodu, sa nám to posunulo o týždeň, aj som si podľa ovulácie myslela, že som otehotnela neskôr a potvrdilo sa to. 😉 😉 Takže som v 9tt+1 a nie 10tt+1. Aj foto mám, ale len v mobile, tak to bohužiaľ neviem dať do compu. 😉 😉

mojalili
3. dec 2009

Ahojte kočky, som tu nachvilku, dnes som dostala v praci migrenu, odtedy vraciam a hnackujem, striedam to, dokopy som navstivila wc 14x ☹ ☹ ☹ NEvladzem, uz neviem, co na to...snad to prejde....paa, idem ulozit dcerku spat 🙄