Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
29. jún 2010

@lutsine jaaj tak ked su rodina tak to maju urcite dohodnute 🙂 to uz je ich problem ako sa podelia no nie? 😀

pepppe
29. jún 2010

@romini neotikla ti ta hlienova zatka,ci ako sa to vola,,,,noo len aby si ty este dnes nesla tiez do porodky a co bolesti su nejako v intervaloch,ci len raz za cas?

kabulko
29. jún 2010

@lulu4 aj ja mavam take bolesti ked som dlhsie nebola na zachode, ale vcera som bola, preto ma to tak zaskocilo a espumisan mi absolutne nezabera ☹ , no co uz, musime vydrzat
inak nam blbne net v robote, tak neviem ci sa sem este dnes dostanem, tak sa majte krasne

kiwi82
29. jún 2010

@romini zeby hlienova zatka?
dydynka aj ja srdecne blahozelam.

lutsine
29. jún 2010

@romini asi hlienova zatka....

vi3ka
29. jún 2010

@pepppe veď práve, že som prehrávala 😀 😀 aj ja to mám také, že už len čakať na muža kedy príde z roboty, aby aspoň niekto so mnou pokecal. a teraz ani auto nemáme pojazdné, tak ani za našimi nemôžem zájsť-na buse sa mi nechce.

@romini hiiiiii 😕 tak ty už pôjdeš tiež pravdepodobne. juuu drž sa, nech to dopadne dobre. len sa sleduj, kľudne môžeš mať aj skryté kontrakcie. akože nechcem strašiť alebo niečo.

pepppe
29. jún 2010

@vi3ka 😀 😀 😀 😀 noo verim,,nuda riadna...ja pojdem dnes k nasim asi,dockam tam aj na mm,,,nemam skym kecat,keby aspon psa mame 😉

30lenka
29. jún 2010

ba rozptilenie 😀
Ide blondínka po parku a zrazu vidí ako k nej kráča muž s otvorenou náručou.
Blondínka si pomyslí:
"To bude asi nejaký úchylák. Radšej si dám dole šaty, aby mi ich nepotrhal."
Tak sa úplne celá vyzlečie. Chlapík sa k nej pomaly blíži a keď už je od nej len na pár krokov tak zareve:
"Uhni ty krava, nesiem sklo.",
😀 😀 😀

30lenka
29. jún 2010

Chalan sa zobudí, strašne ho bolí hlava, veľká modrina na líci a celá
huba opuchnutá. Oblečie sa a ide do kuchyne raňajkovať. Mama s otcom
sedia pri stole a vyčítavo na neho pozerajú. Otec vstane od stola a hovorí:
- To, že si včera prišiel domov spitý ako divá sviňa, to by mi až tak
nevadilo.
- To že si mame vynadal do ku...by som tiež ešte nejako prehltol,
- ale keď si sa vysral do stredu obývačky, napichal do hovna zápalky a
povedal že ježko bude od teraz bývať s nami, tak to som ti už musel
jednu natiahnuť.,
😀 😀 😀 no a idem makat dalej heh 😀

zabkaevka
29. jún 2010

ahooj kočky 🙂 juuj nejako nestíhačky sem nakuknúť ☹
jeeeej vidíj že blahoželáte dydynke, takže malinká je na svete, parááádička 🙂

@vi3ka : hmmm super že nemusíme sa sladkého vzdať 🙂 vidíííš tak si sa stresovala a dobrý máš cukor 🙂

vi3ka
29. jún 2010

@zabkaevka 😀 no veď práve, neviem ako by som to zvládla bez sladkého 😀 ty sa ako cítiš? a čo maličká, poslúcha mamku? nemáš nejaké foto z toho 3D čo ste boli?

zabkaevka
29. jún 2010

@vi3ka : prepááč, musela som odísť na chvíľu. mám fotku, čierno bielu a 3D je skôr 4D, pretože je to 17sek. video, dokonca dva, a z toho neviem urobiť foto. Ale to čiernobiele pripojím 🙂

zabkaevka
29. jún 2010

nedá sa pripojiť, nemám to v JPG ☹ ale nejaký rastrový formát, hmm neviem čo to je, ale preto mi to nepripojí sem ☹

romini
29. jún 2010

baby ja neviem ci to bola hlienova zatka mala som to len vtedy ako som vam pisala a odvtedy nic brucho ma boli normal ako pri menzese ale ziadne pychanie alebo tlaky ja neviem budem cakat ci v noci nieco nebude.

elko69
29. jún 2010

@romini a ani dnes tu nebola??nestiham citat totizto,tak prosim infosky ak mas 🙂

elko69
29. jún 2010

@pepppe no mi hovor ani pre maleho to neni teraz bohvieco take tepla,ja s nim chodim von vzdy az na vecer..

romini
29. jún 2010

@elko69 nie moja zevraj vcera dydy porodila chvalabohu ma to za sebou. hehe teraz som na rade ja. 😀

romini
29. jún 2010

@elko69 kedy si s malym isla prvy krat von? teda myslim ze ked si dosla z porodnice tak po kolkych dnoch si isla na prechadzku?

elko69
29. jún 2010

@romini a nevies nejake blyzsie info o dydy???no veru uz si na rade ty??nebojis sa uz pomaly toho?

elko69
29. jún 2010

@romini myslim ze mal maly 15 dni takze tyzden po tom co sme dosli z porodnice,len bolo chladno teraz uz je teplo...

romini
29. jún 2010

@elko69 neviem ziadne ine info len toto, vsak sa nam ozve ked dojde domenko urcite. ja sa uz bojim kazdy den mam pocit ako pri menzese neviem ci mi odtecie voda alebo ci mam cakat na kontrakcie neviem fakt lebo je to take divne.

elko69
29. jún 2010

@romini mavas uz asi poslickov ked ta pobolieva brusko,mna bolelo len raz pred porodom a to v piatok a v ut rano som porodila a to len dvakrat taka divny bolest za sebou a inak nic viac,len teda v pondelok m apobolievali krize trosku...inak strasne som s abala ako spoznam z emi odtiekla plodovka a spoznala som taka ruzova voda zo mna tiekla stale...

elko69
29. jún 2010

@romini ja osm mala par dni predtym taky sliz priesvitny na nohavickach a neviem ci to bola tiez ta hlienova zatka...

jeiny
29. jún 2010

baby a to pichanie dole to je tiez nejaka predzvest ze uz? akurat ma drobec tak kope ze resp. tak sa tlaci a vzpiera az mam pocit ze mi dole vyrazi "dekel" .... ale necitim ziadne kontrakcie...resp ako vyzera taka kontrakcia? 😅

jeiny
29. jún 2010

inac dneska som si tu citala ze mozu byt aj "skryte kontrakcie"...to som ani netusila....to akoze zena ma kontrakcie a o tom nevie ci ako?

avila
29. jún 2010

@jeiny baby asi mysleli falosne kontrakcie. To su tie, co sa maternica "cvici" na stahy. Nam v porodke radili, ze treba pockat este na akesi pravidelne. ALe ono to tazko odhadnut u nas prvorodiciek, co? Ja budem isto panikarit, ako sa poznam 😉

No, tak poradna OK. Zase mam mikozu, mam douzivat znova tie iste cipky ako naposledy. Inak vsetko OK, plod. vody je dost, placenta je v poho, prietoky v norme. Zacali mi vsak hodne puchnut nohy, to je z toho tepla... A zobrali mi stery na streptokoka, tak som zvedava.

@lutsine, nadherne brusko 😀 Fakt mame skoro take iste. A inak mi maleho nemerali, tak neviem, kolko vazi☹

@lulu4 a u Teba ako, vsetko OK?

jeiny
30. jún 2010

@avila praveze to maju byt nejake co zena neciti, ale su vidiet na tom monitore ci kde...no pri mojom stasti budem mat zrovna tie 😠

inac ja som este tie falosne nemala, ja mam tvrde brucho permanentne a to zevraj falosne kontrakcie nie su, lebo necitm ziadne stahy maternice...

v noci ma tak menzesovo bolelo brusino aj pichalo dole, reku uz a vyzera to ze zase nic....dnes mam opät poradnu, tak uvidim co povie doki kedy ideme na to 🙂

romini
30. jún 2010

@elko69 ja mam ten sliz tiez furt na intimke tak uvidim a brucho a krize ma bolia furt. ale ako da sa to este vydrzat ta bolest lebo je to ako pri mrche ziadne stupnovanie bolesti.

lutsine
30. jún 2010

@avila no to aj ja mam stale mykozu...ale nedaval mi uz ziadne cipky ani tabletky.....kazdy den na intimke mam kusok takeho vytoku,svetlunky,jemne do zltava....no co uz , nejako to vydrzime. Dnes v noci ma priserne bolelo brusko ako pocas menstruacie,ale teraz uz ok a mala som aj take stahy,to boli asi tie falosne kontrakcie. Uz sa neviem dockat piatkovej poradne v nemocke.

tinkarisko
30. jún 2010

Ahojte baby necitala som spravy,ale neviete co je s dydy? Uz je v nemocnici?