Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kabulko
6. júl 2010

@dydynka a mala si urobeny nastrih? si mala tusim aj epi, ake to bolo s nou

dydynka
autor
6. júl 2010

@kabulko hej aj ma nastrihli ,,no mala som v sebe tolko epiduralky ze som to necitila,,ani ked ma sili som nic necitila,,a ked ma prevazali na izbu tak som mala este take strpnute nohy a zadok takze som nevedela chodit

avila
6. júl 2010

@kabulko ee, som zo stredu 😉 Budem rodit v BS. Pozeram, ze nasi chlapcekovia budu menovci 😀

kabulko
6. júl 2010

@avila hej budu menovci, ja som povodne chcela riska, ale nakoniec sme sa dohodli na matuskovi, lebo manzelov prastarky bol matus a manzel ho mal hrozne rad

kabulko
6. júl 2010

@dydynka, ale dal sa vydrzat ten porod nie? ja sa dost bojim, ze nebudem vediet co su kontrakcie a ze kedy mam ist do nemocky 🙂

pepppe
6. júl 2010

@jaruska8 malinka je krasnucka,,,jajha co ako sa mate??malinka ako spinkava??? 😉
@romini super,cize zajtra uz mas malinku pekne pri sebe,,drzim palceky 😉 a potom sa nam tu ozvi,co a ako...fotku malej dufam,ze tiez pridas 😉 nooo ma krasnu vahu,pekne baculkata 😉 ten moj bude tiez valibuk,ja idem na poradnu v piatok,maju mi ho aj premerat a idem aj na pasy,cize by bodla aj nejaka zmena,aspon otvarat sa uz chcem,lebo som zatial zavreta 😉

dydynka
autor
6. júl 2010

@kabulko toho som sa aj ja bala ale neboj to fakt zistis,,,je to taka bolest ako pri kramoch ale do nej sa daju este aj bolesti krizov a mas pocit na kakanie,,,a tie bolesti pridu a odidu, a to sa opakuje,,,

@pepppe vidim ze ani vam sa nece na svet,,, 😀

pepppe
6. júl 2010

@dydynka nooo spekulanta mam v brusku 😀 nechce,ale vobec a to hovorili ze sa narodi skor 2 haha no neviem kde,,,vsak hadam ani do terminu nepojde von a potom budem prenasat,co ja nechem 😠

kabulko
6. júl 2010

@dydynka a klystyr ti robili v nemocke?

30lenka
6. júl 2010

😀 babulky ako sa mame 😀 aj u vas to vyzer a na dazd? 😒

pepppe
6. júl 2010

@30lenka tuuz prsalo,teraz momentalne slnko svieti 😉 aleaspon nieje tak horuco 😉

30lenka
6. júl 2010

😀 tak to ano aj tak nemozem na slniecko :I no nevadi nieco vyspekulujem 😀

30lenka
6. júl 2010

@pepppe vam sa dako nechce tiez vonku 😉

pepppe
6. júl 2010

@30lenka veru nechce 😀 akurat idem piect nejaky kolacik,heh ale musim zbehnut do obchodu nakupit co domi nemam 😀

30lenka
6. júl 2010

😀 ja by som uz asi nikam nesla z domu 😀 v tom tyzdni 😀

30lenka
6. júl 2010

@pepppe kde sa bude podavat ten kolacik? 😀 😀 😀

vi3ka
6. júl 2010

halo halo. ste tu niektorá? mám takú otázku mimo témy, ale potrebujem radu. píšem blahoželanie k svadbe a neviem teraz či Mladomanželom Germanovim alebo Germanovím 😖 neviete mi niektorá dať radu?

katrin31
6. júl 2010

@vi3ka podla mna to druhe..🙂

30lenka
6. júl 2010

@vi3ka 😒 ups tak zkomolit meno to nebude naj zaciatok 🙂

30lenka
6. júl 2010

@vi3ka aj mne sa vidi ten dlzen skor 😉

vi3ka
6. júl 2010

@katrin31 že s dĺžňom si myslíš hej? také niečo by som mala vedieť, ale teraz v tomto tehu tak zabúdam, že hrôza. ale diki

katrin31
6. júl 2010

no je to pri takomto mene na zvazenie ale podla svojho mena si myslim ze by tam mal byt ten dlzen 🙂

kiwi82
6. júl 2010

@vi3ka daj Germanovcom a hotovo 😅

romini
6. júl 2010

@dydynka dakujem dufam ze vse bude ok a bolesti nebudu take hrozne ako mi vsetci opisuju hrozne uz sa to neda pocuvat furt ked ma niekto stretne ze boze drz sa tie bolesti atd...... ako keby ma isli za ziva rezat.....

pepppe
6. júl 2010

@30lenka nemozem sediet len doma,a obchod mame asi 5krokov od bytu 🙂 a uz som aj napiekla a este neporodila 😀 hlavne ho robim pre mm,lebo on miluje kolace a do prace si vzdy zobere polku plechu a kolegovia ho vyzieraju 😀 tak nech ma zajtra co papat sladkeho v praci 😉

lutsine
6. júl 2010

@avila este nie, ale tiez uz cakam kazdym dnom ze dojde...

lutsine
6. júl 2010

@dydynka tak to mam uz velmi davno, mna stale tlaci na konecnik,ale dnes a vcera intenzivnejsie, normalne mam pocit,ze ked nedrzim nohy spolu tak nieco vypadne, krize ma bolia v takych intervaloch a podbrusko,tak sa mi napne brucho a par sekund to drzi....taku kazdu pol hodku.

30lenka
6. júl 2010

@pepppe no pekne asi ta miluju aj jeho kolegovia 😀 😀 😀

pepppe
6. júl 2010

@30lenka nooo vsak chlapi 😀 ty sladke miluju 😀
@lutsine noo inak aj mne riadne tlaci na konecnik,,,kolkokrat mam pocit,ze mi nieco stade vypadne........som strasne zvedava co im ukazu v piatok,ked pojdem na pasy,ci mam nejake kontrakcie,abo ee........

30lenka
6. júl 2010

@pepppe tak to poznam dobre doma je to stale o drzku so sladkym 😀