Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
4. nov 2009

nooo pekne,dufam,ze tam ja tolko nebudem cakat,ale aj ked zajtra mam volno,mozem si tam vyckat aj radu🙂)

dydynka
autor
4. nov 2009

verulienka tak gratulujem,, :d

peppe mno ja dufam ze tam zajtra dlho nebudem :D nemam rada cakanie

pepppe
4. nov 2009

noo verulienka gratulujem a to uz pan doktor pekne vsetko videl?? noo tak ani ja nemam cakanie rada ale na toto si velmi rada pockam a co ides tam aj s pritelom?

dydynka
autor
4. nov 2009

peppe nie idem tam sama ,,priatel musi zarabat na kocar :D

pepppe
4. nov 2009

heh presne 😀 tak len nech pekne pracuje,,,pojde nabuduce ......ja berem kamosku so sebou,lmusim tam mat pri sebe niekoho

zabenka21
4. nov 2009

no tu mi pise ze 9tt ale podla lekara 8tt+1. a tiez som uz videla drobca🙂 juuuuuuuuuuuuuuuj

pepppe
4. nov 2009

no pekne cize neico predo mnou🙂)

dydynka
autor
4. nov 2009

somnou isla ties kamoska ale do vnutra neisla,,to iba ten stres pri cakani aby som prezila :D

verulienka
4. nov 2009

no videli sme len malu bublinku a on mi vravel, co tam je na okraji a cely cas skumam ten snimok a skumam a vidim tam uz po tolkych hodinach aj to, co tam nie je 😀

dydynka
autor
4. nov 2009

ked si si cela domou zobrat snimok tak si zato nieco platila?

pepppe
4. nov 2009

heh noo asi by si mala prestat uz pozerat🙂a co aj sa nieco plati u doktora??neviete?

dydynka
autor
4. nov 2009

no viem ze za ultrazvuk sa plati ale neviem kolko,,tusim nejakych 200 sk,,,ale nejsom si ista,,a cem vediet ci za snimok sa nieco plati D:

pepppe
4. nov 2009

noo a co myslis zajtra mi bude robit ultrazvuk??asi ee,ze?

dydynka
autor
4. nov 2009

mno hej bude,,,ten cez vnutrajsok aby videl ci tam nieco je alebo nie,,,to by ti mal robit pokial nebudete pocut srdiecko a potom neviem ako to bude :D

pepppe
4. nov 2009

aha dufam,ze 10 eur bude staci,tbo teraz som uz svorc,cakam na vyplatu 😢

dydynka
autor
4. nov 2009

mno tak si vypitaj od frajera bo neviem neviem,,,

pepppe
4. nov 2009

noo vsak to mi on dava 10 eur,,vsak to by malo si myslim stacit

dydynka
autor
4. nov 2009

ale asi hej,,,ja si cem najst aspom brigadu ale nemozem nic najst ☹

pepppe
4. nov 2009

noo vtejto dobe....ja som si horko tazko nasla pracu aj to az po 6 mesiacoch

dydynka
autor
4. nov 2009

no a teraz peniazky budem potrebovat ,,,

pepppe
4. nov 2009

presne a dost teda:D

jaruska8
4. nov 2009

No, mňa tiež bolia prsia a nemám absolútne chuť na sex. 😒 Čo mangel pomerne zle znáša. 😉 😉 Inak nič, žiadne nevoľnosti, len tá únava 🙂 . Veď uvidíme.

dydynka
autor
4. nov 2009

jaruska a bola si na ultrazvuku?bolo nieco videt?

verulienka
4. nov 2009

dal mi snimok, ani sa nejak neriesil, ci chcem alebo nie... ale jasne, ze kazda mamicka, co sa tesi na babatko chce 🙂 a platila som 4 Eura, takze pepppe desina by mala na stopro stacit ... a potom tie vsetky vitaminky a doplnky, ktore ti bude ponukat, ale najlepsie, co som si zistovala tak su Calibrum, primerana cena, takze kyselina listova ma pravidelnicek v mojom tele 😀

dydynka
autor
4. nov 2009

mno calibrum to uzivam aj ja ,,nukal mi nieco ine ale kamoska mi odporucila to calibrum

verulienka
4. nov 2009

mne tiez nukal nejaku prevratnu novinku, 30 tabliet 15 Eur, no hmmm pekne dakujem a ked som si porovnala, tak to obsahuje o 5 mg viac vit E. 😎 Takze kocky nabah do lekarne na calibrum modre a ked budeme uz ruzove, budeme mat zodpovedane prevazne vsetky otazky, ktore nas v tychto dnoch "trapia"

dydynka
autor
4. nov 2009

he presne si to vystilha verulienka :D

domili
4. nov 2009

Baby ako je to s tymi krvnymi skupinami?? poculi ste o tom mna tym kamaratka zaskocila. Ze ked nemame rovnake tak mi musia menit krv ci co....

dydynka
autor
4. nov 2009

mno mne sa zda ze ked su rovnake krvne skupiny tak to babo moze by postinute alebo tak nejak,,,,ale nejsom si ista,,to sa opytaj gynekologa

jaruska8
4. nov 2009

Ja som už bola na UTZ a bola vidiet malá bodka, presne mala 5 mm. 😉 Hlavne, že je v maternici, som si vydýchla, ešte tomu neviem celkom uveriť, aj keď to, že som tehotná som vedela, strašne skoro, len mi najprv vychádzali negatívne tehu testy, ale potom tam bol slabučký tienik a potom riadne koľajnice. 😉