Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
7. dec 2009

katja22 ja beriem calibrum a este osobitne aj kyslinu listovu. aj my sme tak planovali od leta a sup uz sme tehu. sme velmi tesivy. 🙂

katja22
7. dec 2009

oki... tak sme asi na rovnako... aj s tým upratovaním.... ale to neva... idem si zas volať s wc... len toto mi ide na nervy... ale už sa tomu začínam smiať.... zajtra vám dám vedieť baby... a ozaj čo mám čakať zajtra u dokiho???

katja22
7. dec 2009

🙂

kormelia11
7. dec 2009

ahojte 🙂 predpokladam ze ste tu vsetky tehotne 🙂 ... tak by som sa vas chcela nieco spytat...nie som este tehu ale mam podozrenie a v teme priznaky mi velmi nepomohli skor ignorovali ☹ tak by som chcela pocut vas nazor..ci ste mali priznaky pred mestruaciou a ked ano tak ake..ja mam dostat o tyzden dlhsiu dobu ma bolia prsia a zacala som mat velmi citlive bradavky zacinam byt viac unavena pobolieva ma brucho a chcela by som sa spytat ci pri uhniezdovani alebo hned na zaciatku tehu moze byt slabucky mledoruzovy vytok.mala som ho len raz a potom sa sputili tie veci s prsiami a tak..prosim o radu 😒

elenka.k
7. dec 2009

Ahoj Korelia! Áno môžu to by teh. príznaky! Bruško bolí, pretože sa vajíčk zahniezdáva do maternice, prsia tiež bolia sa nalievajú už hneď od začiatku, a výtok je u každej iný.

kormelia11
7. dec 2009

elenka.k no neviem co si mysliet lebo ako pravdepodobne to je zeby som mohla ale robila som si v piatok test a nic neukazal ci je na to este priskoro?

carrie84
7. dec 2009

ahoj kormelia. Este je to fakt skoro. Najlepsie je skusat, az ked ti meska. Neurychlis to, tak pevne nervy a drzim paste 🙂

kormelia11
7. dec 2009

carrie84 myslela som si ale ked to zvedavost neda pokoja..a dakujem lebo pevne nervy fakt potrebujem 🙂

jaruska8
7. dec 2009

😉 ďakujem za odpoveď Katja. 😉 Ja osobne som vychrtlinka so 46 kg a už mi začalo trošička vytŕčať bruško, je to strašne zlaté a keďže to už vedia aj v zamestnaní, tak je to super a užívam si to. 😉

mojalili
7. dec 2009

Jaaaaj kočky, hovorite o bruskach...a ja mam brsusisko 😨 NO nebojte, potom budem ja vam zavidiet, ked nebudem sa moct hybat 😉

Dnes som bola na sone, merali NT, siju za krkom, podla ktorej sa urcuje Downow syndrom a taktisto aj nosn kosticku, vyslo nam vsetko super, idealne miery babo malo, som v 12 + 2 BABO je na 12+3 velke, no fasa🙂)))
A verte neverte, videla som pipika, lekar videl tiez pohlavie, ale nechcel povedat🙂
Pridala som zopar fotiek, je to robene z videa. 1/2 hodiny musel lekar do baba stuchat trossku a cakali sme, kym sa pretoci. Stale bolo chrbatikom ci predkom, nechcelo sa dat nabok, aby sme mohli zmerat vsetky miery🙂)) NO spachtos jeden, potom sa po 1ú2 hod prebudil, zacal sa tocit, vrtiet🙂

pepppe
7. dec 2009

jaj to musel byt nadherny zazitok,tak veruze som zvedava ci ten pipik aj ostane,ale sa to zmeni,,,,,,no co chcela by si chlapceka? takze aspon vieme co nas za chvilku caka velke meranie....no asuper,ze je vsetko ok,nech to ide stale tak dobre,.. 😉

mojalili
7. dec 2009

Chlapceka by chcela dcerka, ja tiez, manzel by chcel dievca🙂 No babo rastie super, len ja keby som bola zdrava....dnes rano som opet zacala spinit, tmava krv, do hodny vybledla a cely den bleda..a lekar pozeral ze odkial...a ani on netusi...tak o tyzden na kotrolu... 😒

pepppe
7. dec 2009

noo tak radsej treba ist na kontrolu,,too tak sa pekne vyliec aj malinka,som citala ze aj ona ma teplotu,tak vsetci traja nech ste zdravi 😉

mojalili
7. dec 2009

Neuverite, ale dcerka mi teplotovala 39 z hnisaveho prsta....ona si zatrhla prstek a pod nechtikom sa ej tvoril zapal a hnis...aj som si to vsimla, myslela som,ze tam ma zarazenu krv...a tam mala zapal.Tak liecime prstek a teplota klesla. To len tak pre zaujimavost, z coho vsetkeho mozu mat deti teploty

sonicc
7. dec 2009

ahojte, mozem sa votriet a opytat sa?
teoreticky by som mohla byt tehu, meska mi mrcha, vysoka bazalna teplota...
asi tyzden ma boleli prsia ale vcera prestali... ako je to u vas? a sem-tam ma boli podbrusko ako na mrchu, je to normalne? dakujem

mojalili
7. dec 2009

Hej, je to dost normalne,aj bolesti v podbrusku aj prsia.... robila si si aj tehu test? Uz by si mohla...ak si merias presne bazalnu teplotu, tam je vidiet tehu tiez...

nanula1108
7. dec 2009

ahojte kocky, zdravim aj novo pridane tehulky! chcem sa opytam, este stale som nebola u dokyho,som si povedala ze pockam, az tam ozaj uz bude vidiet babatko, ale trochu mam v tych vypoctoch tyzdnov chaos.mrchu som mala poslednu 28.10. a ked si tu zadam ze vypocet tp tak mi to vyrata ze na 4.8., podla toho si myslim ze som 5tt plus 4.dobre ratam?????

mojalili
7. dec 2009

Hej, mala by si byt v 5+5 dnes....no o par dni by mohlo zacat byt srdiecko, tak do tyzdna, tak mozno preto chce lekar, aby si prisla...

nanula1108
7. dec 2009

moja, nie lekar ale ja som sa rozhodla, ze nepojdem skor 😀 ,len som si nebola ista ci dobre ratam tie tyzdne, dnes sa mu riadne tocila hlava, no asi bolo na prd bio alebo co. a my sme to zatial vobec nikomu nepovedali,vieme to iba my dvaja 🙂 .trochu som sa obavala, ze ma mamina odhali, ale asi uspesne skryvam, chceli by sme to najskor oficialne potvrdit u dokyho, nech vsetko skontroluje, a pod vianocnym stromcekom povedat Timke (nasa velka prvacka), a aby to vlastne ona oznamila celej rodine...ved uvidime ako to dopadne...

romini
7. dec 2009

no caute babule som vsetko vyupratovala a hrozne ma teraz bolia krize.
kormelia11: radsej pockaj az ti bude meskat mrcha ok? neboj co ma prist pride. uvidime ok? 🙂
pepppe si tu? pridala som foto bruska.
pocuvajte baby a to uz aj v 10 tt budeme vidiet srdiecko?

mojalili
8. dec 2009

romini....v 7.tt by malo byt vidiet srdiecko, v 11.tt je cely cloviecik vidiet🙂 pozri moje prve sono fotky🙂

romini
8. dec 2009

Super sa tesim idem 14.12. dufam ze mi urobi aj sono lebo ked som tam bola prvy krat mi robila
a to bola viediet taka mala fazulka len. ty mas kedy termin porodu?

mata299
8. dec 2009

čaute baby, včera som bola na ultrazvuk a máme srdiečko, strašne sa teším...dnes som bola na odbery, mám aj prvú fotku, vraj som v 6 tt a 11.1. mám ísť do poradne...chcela som sa opýtať, kedy sa vlastne vystavuje tehotenská knižka?a ešte niečo, čo mám robiť, som stále hladná a fakt priberám, toto je moje prvé tehot.

lutsine
8. dec 2009

ahojte,aj vam tak rychlo podrastli prsia?

lutsine
8. dec 2009

mata 299 ,ja idem do prvej poradne 10.1takze sme na tom asi rovnako?

romini
8. dec 2009

ahoj lutsine a mata299. mati aj ja som stale hladna neboj nic to je v poho. len papaj ked ti chuti. je to vsetko pre male. len nejedz stiplave to mu nerobi dobre. jasom bola tiez v 6 tt ked som bola prvy krat na sono a tiez mi nedala knizku da mi ju az teraz 14.12. oni cakaju do toho 3 mesiaca lekari. ked uz budes aspon v 10 tt tak to bude dobre a doktor ti ju da. drzim palce baby. a prsia aj mne podrastli ale hned.... 🙂

mata299
8. dec 2009

lutsine asi áno- to je super, nájsť niekoho približne v rovnakom termíne....ja som mala poslednú mrchu 26.10, ty?
romini vďaka

aktak4444
8. dec 2009

mojalili tie maldion kapsule sa daju kupit aj bez lekarskeho predpisu? su dobre? pomahaju proti mykoze? diky

kiwi82
8. dec 2009

ahojte dievcata, prosim chcem sa spytat, ze ako sa pocitaju tie tyzdne. od prveho dna poslednej mrchy? lebo kedze ja mam az 36 dnovy cyklus, tak neviem, ci to plati aj na mna alebo je to len pre tie co maju 28 dnovy. alebo sa to pocita odo dna ked doslo k oplodneniu? dakujem

romini
8. dec 2009

neni zaco mati.